LG

LG G3 - Rasprava

Aceruser sub 30.6.2018 09:06

Vec tjedan dana me ubija wifi na ovom mobitelu, svake dvije minute mi nestaje signala pa se pojavi pa nestane i tako u krug, nekakvo normalno surfanje i koristenje uredjaja je nemoguce. Zna li tko u cemu je problem? Inace sve ostalo radi standardno super, ja sam prezadovoljan uredjajem iako mu sada ima vec sto godina, inace sam ga kupio kada je izasao i kada je bio aktualan i trenutacno mi se novi ne kupuje iako nije do novca i mogu novi uzet bez problema ali sam uz ovaj uredjaj nekako bas vezan. Plus mi je ispadao jedno 20-tak puta minimum i nikad mu nista nije ozbiljnije bilo iako ima tisucu ogrebotina ali je izdrzljiv da je to cudo. 

Idealist ned 27.1.2019 21:50

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

Idealist uto 26.2.2019 00:07
Idealist kaže...

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

 Cyanogenmod 12 - živi užas, LineageOS 14.1 - odličan

bnaci ned 3.3.2019 12:19
Idealist kaže...

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

 Promijenio sam brdo romova. Svi lineage romovi pregrijavaju cpu. Skrasio sam se na zadnjem fulmics romu, koji je modificirani stock ali ima sucelje od g5, 360 wallpaper i tako to, malo izgleda svjezije. I gabriel kernel 2.2. Sa zadnjim 2.3 kernelom vraca vrijeme na 1970 ako se mob restarta bez wifija ili upaljenih podataka tako da otpada, treba 2.2 instalirati.

 

Obavezno ako se dolazi sa lineagea ili sa drugog kernela, prvo instalirati stock sa stock kernelom, restart pa onda bilo sta drugo tek poslije. Svakakvi problemi nastaju kad se mijenjaju kerneli i romovi drugacije.

 

Ali taj gabriel kernel je lud, performase daje kao lineage, nista manje. Sunspider 1600 ms kao lineage, stock 2200 ms lag. Antutu isti lineage, jetstream, Crome octane je recimo preko 5000 a stock i xceed 4000. Geekbech 3.0 je 1000/3000 dok je stock i xceed max 2600 ili manje.

Idealist pon 22.7.2019 13:24

Kako ga kompletno vratiti na stock ROM? nakon par reflash-anja stock rom-a i dalje mi se čini da to nije mobitel kakav je bio prije root-anja. Trza gdje prije nije, jako se grije, a i čini mi se da nema onog poznatog oversharpening-a po kojem je g3 poznat...