gnomisa uto 29.1.2019 09:15

Imam Zalman Z1 kantu i samo jedan mount za SSD disk a sad stavljam još jedan i nemrem nigdje naći ladicu za taj 5.25 slot. Dakle ne 3.5 koji je gore za DVD i sl. već onaj dole di idu klasični diskovi. Kupio sa 3.5 na 2.5 adapter i taj je preuzak, to nije to. Fractal design kučišta imaju one fenomenalne ladice koje se samo izvuku pritiskom sastrane i imaju rupe za ssd disk ali moj jeftinjak to nema jasno, pa sad tražim.

MrBlc uto 29.1.2019 10:12

Ček, što tebi točno treba? 5.25" je DVD, 3.5" je HDD, a 2.5" je SDD i HDD za laptop.

Ako želiš staviti SSD na mjesto za HDD, onda bi ti taj trebao odgovarati, ali neka kućišta imaju svoje adaptore za staviti disk u utor, pa bi taj adaptor trebao monirati na 3.5 na 2.5 adaptor da bi se sve skupa moglo sklopiti.

gnomisa uto 29.1.2019 11:29
MrBlc kaže...
Ček, što tebi točno treba? 5.25" je DVD, 3.5" je HDD, a 2.5" je SDD i HDD za laptop.

Ako želiš staviti SSD na mjesto za HDD, onda bi ti taj trebao odgovarati, ali neka kućišta imaju svoje adaptore za staviti disk u utor, pa bi taj adaptor trebao monirati na 3.5 na 2.5 adaptor da bi se sve skupa moglo sklopiti.

 MA da SSD moram staviti u 3.5 slot i imam te plastične dodatke sastrane sad sam se sjetio. Zato mi je i adapter prekratak. Hvala.