Dudu ned 31.1.2021 22:43
icanic kaže...
Dudu kaže...

XRP holderi, jeste bili spremni za blagi pump danas? Sta ocekujete od Ponedjeljka 01.02.? 

 Ocekujemo da ide barem na $3 :-)

 Ja nisam preveliki optimista, ali sve i da se "napumpa" do 70 centi kak je bilo ovaj mjesec, bio bi zadovoljan. Ma da sam i sad trenutno kak se vrti oko 38-42 centa u plusu  no spreman sam ko puska 

Cansee pon 1.2.2021 12:29

trenutno je na oko 4,4-4,5 hrk, ne znam jel tako što ima ikakve šanse dugoročno dosegnuti nekakve vrijednosti od 30-40 pa i do 100 dolara, možda bi dio i ostavio za kasnije, jutros sam uzeo oko 100 komada za 3,13 kn po coinu

MilkMan pon 1.2.2021 13:16

Ja sam se baš zajebo i nisam ih noćas kupio po 2.9 kn, reko još će padat i kitica, uzeo danas po 4.5 kune, i sad čekam pump.. vidit ćemo što će bit, iako sad je maloprije pao na 3.6 kn pa se diže lagano.. Uzet ću ih još eventualno ako padne cijena do pumpa.

Cansee pon 1.2.2021 13:54
MarioVk kaže...
Cansee kaže...

pa to mi pumpamo za ekipu koja je uzimala u petak

 Pa bas to, napravio se hajp a 90% ljudi ce zavrsiti na gubitku kao i sa svim pump i dump shemama

 

pa je, svašta može biti. Osobno mi je ovo prvi izlet na kripto tržište i jaja bi si odgrizao zato, pogotovo jer sam znao za bitcoin godinama unazad, da sam dao 500 kn 2014-15 nešto bi se i skupilo, a 500 kn potrošim na pizdarije. Samo mislio sam tada to je sve prevara, al ok nebitno

 

uzeo sam danas za 320 kn, tako nešto, novci za koje sigurno neću propasti, pa ćemo vidjeti, čak bi i držao što duže pa šta bude bude, tko zna, da nekad izbije na 20-30-50$ bilo bi fino slavlje

 

 

Cansee pon 1.2.2021 14:11
MilkMan kaže...

Treba se oduprijet nagonu da prodaš. Tko zna, možda cijena uzleti ko i s GME.

 

slažem se, kužim da je problem ljudima koji ulože više tisuća nečega ili dižu kredit, ja sam stavio malo love pa šta bude, 50 coinova si sigurno ostavljam duže vrijeme. Da se dogodi neki skok kroz koji dan npr na 3-4-5 $, uvijek mogu prodati 20 komada da vratim uloženo a ovo ostalo ostavit da mi igra

ivanoile pon 1.2.2021 15:29
R4zOR229 kaže...

Ja sam to jos jucer napiso na onoj wallstreet bets temi. Nece vam ovo vise nigdje ici, ovo je doslovno bio dump da ekipa koja je imala nesto u tome zaradi prije nego valuta postane mrtva.

 

https://www.ledgerinsights.com/sec-sues-ripple-over-xrp-offering/

 

 

 Osim sto su u zadnjih par dana pomakli pola milijarde $ na Coinbase, koji jos nije odlucio o vracanju XRP-a. Bit ce tu jos svega, a i sve blize je odluka SEC-a, zasad ima glasina zbog kojih se ova cijena i kretala ovako.

mrsmith uto 2.2.2021 08:32

Ja nažalost nisam ništa prodao (2000 komada ih imam). Kupio po cijeni kad je bio 1.6kn (~0.25c)... tako da sam još uvijek u plusu. Čekam, možda se što dogodi.

 

Strašno mi je žao što sam propustio priliku prodati za 0.7c... ali nema veze, nije neko bogatstvo, iako bi zarada bila 200% 

 

Show mi je gledati one cifre kako lete, cijena raste a ekipa okreće po 200k dolara i diže zaradu od 20k dolara svakih deset centi.

Cansee pon 8.2.2021 21:37
Dudu kaže...
boatenga kaže...

Ja sam kupio 5 komada kad je bilo najskuplje..Tako da ne zaboravim pratiti..

 Se sprdas, ili? 

 

zašto bi se sprdao, čovjek uzeo 5 komada kad je bilo 4,5 kn, jebeš 20 kn