Komponente - procjene

Procjena Gainward Phoenix GS GTX1070

ibme74 pet 2.8.2019 18:46
XXX kaže...

OK ali ne od forumaša kojem više vjerujem da na kartici nije rudareno. 

 

To je onda tvoje osobno misljenje a ne realna procjena 

Taman da su rudarile i godinu + dana imaju garu i mogu prnut sutra ili radit jos 10 godina, ova nema garu i isto moze prnut dutra ili radit jos 10 godina tako da cijena nikako ne moze biti ista

XXX pet 2.8.2019 19:05
ibme74 kaže...
XXX kaže...

OK ali ne od forumaša kojem više vjerujem da na kartici nije rudareno. 

 

To je onda tvoje osobno misljenje a ne realna procjena 

Taman da su rudarile i godinu + dana imaju garu i mogu prnut sutra ili radit jos 10 godina, ova nema garu i isto moze prnut dutra ili radit jos 10 godina tako da cijena nikako ne moze biti ista

Normalno da je moje mišljenje, nisam certificirani stručni realni procjenjitelj...uvijek radije kupim od koliko je moguće od povjerljivog prodavača kada je polovno u pitanju. Ostalo je stvar sreće ili nesreće.

Netko tko čita lako prihavti mišljenje koje želi. U moru tih njuškalo izrudarenih, flešanih biosa, možda i skidanih hladnjaka i tko zna kaj diže mi se kosa na glavi, i više cijenim ponudu na forumu.

 

 

ibme74 pet 2.8.2019 19:38
XXX kaže...

Normalno da je moje mišljenje, nisam certificirani stručni realni procjenjitelj...uvijek radije kupim od koliko je moguće od povjerljivog prodavača kada je polovno u pitanju. Ostalo je stvar sreće ili nesreće.

Netko tko čita lako prihavti mišljenje koje želi. U moru tih njuškalo izrudarenih, flešanih biosa, možda i skidanih hladnjaka i tko zna kaj diže mi se kosa na glavi, i više cijenim ponudu na forumu.

 

 

 

ponavljam, ovo je tema za procjene, realne procjene ne cijene bazirane na nečijem mišljenju i povjerenju u ljude

Srce Isusovo sub 3.8.2019 18:15

Pozdrav, hvala na odazivu svima. Necu je još prodavati nego me čisto zanimala cijena, tj koliko još moram uštedjeti za sljedeću grafu. Ne žuri mi se jer novu grafu kupujem zbog cyberpunka. Ovo što izlazi do tada, a da mene zanima, će ova gurat bez beda.

Valentin17 sub 3.8.2019 18:32
Srce Isusovo kaže...
Necu je još prodavati nego me čisto zanimala cijena

Kasnije budeš dobio još manje nego sada.

ps. ove procjene od 1400-1500 kn, to budeš dobio samo u snovima, veliki upitnik je i 1200 kn, ali ovisi tko naleti.

XXX sub 3.8.2019 19:48
Srce Isusovo kaže...
Pozdrav, hvala na odazivu svima. Necu je još prodavati nego me čisto zanimala cijena, tj koliko još moram uštedjeti za sljedeću grafu. Ne žuri mi se jer novu grafu kupujem zbog cyberpunka. Ovo što izlazi do tada, a da mene zanima, će ova gurat bez beda.

 cyberpunk koristi witcher 3 engine i tvoja grafa bi trebala vrtiti tu igru na srednjim detaljima.

Srce Isusovo pet 9.8.2019 10:25
Valentin17 kaže...

Kasnije budeš dobio još manje nego sada.

ps. ove procjene od 1400-1500 kn, to budeš dobio samo u snovima, veliki upitnik je i 1200 kn, ali ovisi tko naleti.

 Nije problem, ionako moram još malo uštedjeti pa mi i nije bitno tih 200 kuna gore dole...

XXX kaže....

 cyberpunk koristi witcher 3 engine i tvoja grafa bi trebala vrtiti tu igru na srednjim detaljima.

 Srednji detalji nisu zadovoljavajuči. Onda mogu i konzolu kupit... :D