Jakovp sri 29.5.2019 09:35
domi321 kaže...

Radim manji upgrade sa I5 8400 na I5 9400F

 

Koliko mogu dobit za trenutni CPU?

 

garancija u protisu ja msm. dvije godine

 Nemoj to raditi, nije nikakav upgrade, samo gubiš integriranu grafiku, pare i vrijeme. Strpi se pa ubodi barem rabljeni 8700k.

ibme74 pet 14.6.2019 00:49
domi321 kaže...

Radim manji upgrade sa I5 8400 na I5 9400F

 

Koliko mogu dobit za trenutni CPU?

 

garancija u protisu ja msm. dvije godine

To nije upgrade, to je sidegeade i jos gubis iGPU... Totalni promasaj...

domi321 pet 14.6.2019 18:52
ibme74 kaže...
domi321 kaže...

Radim manji upgrade sa I5 8400 na I5 9400F

 

Koliko mogu dobit za trenutni CPU?

 

garancija u protisu ja msm. dvije godine

To nije upgrade, to je sidegeade i jos gubis iGPU... Totalni promasaj...

 ja sam ga ipak zamijenio hehe

Igpu mi je totalno nepotreban, prodao 8400 za 1200 i preko ED uzeo za 1100kn i5 9400f.

Barem sam i produzil opet garanciju na 3 godine...

ibme74 pet 14.6.2019 22:07

1.190kn je taj cpu + postarina na kraju su jos u (neznacajnom) minusu za isti cpu minus iGPU koja dobro dode ak ti grafa prdne ili ju planiras prvo prodati pa onda tek uzeti nesto novo.

Jedini plus ti je eto to novo jamstvo u ducanu koji je nepouzdan po pitanju rijesavanja reklamacija tako da ti jamstvo kod njih i nije neka sreca.

Dodajmo jos da CPU nije kvarljiva roba, pogotovo ti zakljucani koje nemos przit sa voltazama tako da i dalje kazem - totalni promasaj, ali svakome njegovo veselje.

domi321 sub 15.6.2019 07:54
ibme74 kaže...

1.190kn je taj cpu + postarina na kraju su jos u (neznacajnom) minusu za isti cpu minus iGPU koja dobro dode ak ti grafa prdne ili ju planiras prvo prodati pa onda tek uzeti nesto novo.

Jedini plus ti je eto to novo jamstvo u ducanu koji je nepouzdan po pitanju rijesavanja reklamacija tako da ti jamstvo kod njih i nije neka sreca.

Dodajmo jos da CPU nije kvarljiva roba, pogotovo ti zakljucani koje nemos przit sa voltazama tako da i dalje kazem - totalni promasaj, ali svakome njegovo veselje.

 1150kn me tocno ispao sa postarinom i popustom od 5%

Sumnjam da Gtx 1080 Ti moze samo tako prdnit...

Sto sw tice ED, sasvim su korektni, jest da su u madarskoj al jbga imaju dobre cijene

Prije godinu dana sam kod njih bio uzeo neki smart watch koji se zbuggo sam od sebe, proslo je 3 tjedna i meni na adresi stize novi watch 

Ne znam da li sam jedini koji sam imao srece s njima no po meni su fkt kotektni, javljaju se uvijek preko maila i telefona.

Unutar 3 dana je najsecse paket na kucnoj adresi...

ibme74 sub 15.6.2019 10:23

Nema tu pravila, moze te i ona od 800 i on od 8000 po 10 godina sluzit a moze prdnut sutra.

Bit ce da si imao srece, odi malo prelistaj temu ovde, na pc ekspertu, forumahr gdje god, niko ne osporava da roba brzo stize, problem nastaje kod reklamacija.

 

Ugl nebitno, sta je tu je. Sretno sa novim CPU-em.

hahhaajaads sub 15.6.2019 11:38
domi321 kaže...

 

 

Prije godinu dana sam kod njih bio uzeo neki smart watch koji se zbuggo sam od sebe, proslo je 3 tjedna i meni na adresi stize novi watch 

Ne znam da li sam jedini koji sam imao srece s njima no po meni su fkt kotektni, javljaju se uvijek preko maila i telefona.

Unutar 3 dana je najsecse paket na kucnoj adresi...

 To je izgleda samo kod tebe tako, eno ljudi dan danas imaju problema sa njima, pa moraju zvat direktora u Madjarskoj, zaprijetit im da ce zavrsit u novinama i sl... Radije dam kod nas parsto kuna vise ili narucim izvana.