Komponente - procjene

GTX 1070 Ti Gaming 8G procjena?

Zelja sub 22.6.2019 11:13

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

3dfx sub 22.6.2019 22:29
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 

Kad sam pogledala vestu koju si mi kupila za Božić u veličini L, jedva sam se suzdržala da ne puknem, ali tada sam se sjetila da možda nisi znala. Možda ti jednostavno ne znaš koje su moguće posljedice tvoje radnje.  Svako dijete sanja o otvaranju darova pod božićnim drvcem i govori: „Oh, to je upravo ono što sam htjela!”

A što se meni dogodilo? Ja sam se utapala u suzama i žalosti, i jedva promrmljala: „Pa, malo mi je velika …” Tko bi normalan htio tako povrijediti svoju nećakinju?

Možda ti jednostavno nisi znala da sam jedva došla na veličinu S sa L. Nisam pila sokove, nisam jela torte na obiteljskim okupljanjima, uvijek sam lažirala kako moram nešto hitno obaviti, nisam se ubijala u sendvičima finim slasnim, već 3 jeb…mjeseca. Jer sam bila na dijeti, a da si se ti malo više potrudila saznati neke stvari o svojoj nećakinji u zadnje vrijeme, možda bi to sve znala.

Možda ti jednostavno ne znaš kako sam se osjećala kada si mi rekla;“ Pa baci je par puta u sušilicu, dok se ne smanji“. Znaš li što se sigurno neće smanjiti u sušilici i to nekoliko puta- trbuh tvog muža, kozo.

Usprkos svemu što si učinila za mene tetka, osjećam kao da napokon stojim na mjestu s kojeg ti mogu napokon oprostiti. Oprosti ti za moju bol. Oprosti ti za moju patnju. A najviše za vestu.

Možda je to čarolija, možda je sudbina, ali nedavno sam obukla tvoju vestu na jednu kombinaciju i zapravo se dobro uklopila. Nadam se da ovaj moj problem možemo tretirati kao tvoj problem s alkoholom i pretvarati se kao da se ovo nikada nije dogodilo.
To je ono što obitelji rade jedni za druge.

Paolo Maldini sub 22.6.2019 22:32
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Kako ocjenjujete higijenu u gradu?

Zelja sub 22.6.2019 22:36

Hgijena u gradu se popravila ali moja lična je grozna..

:D

Šta znam precjenjeno,WF je najlošiji cooler od svih grafičkih...mislim barem ovih skupljih modela.

A cijene 240 eur 1070-ku pa 50 eur nije vredno razlike za Ti verziju.

nicky.sl sub 22.6.2019 22:37
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Ja imam dvije 1070-ke G1 i nikad problema s ventovima

hahhaajaads sub 22.6.2019 23:10
nicky.sl kaže...
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Ja imam dvije 1070-ke G1 i nikad problema s ventovima

 To ti mislis, sad ce ti strucnjak Zelja sve objasnit 

hummer0 sri 26.6.2019 20:53
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Zelja 

Jel ti to misliš kupiti ili još razmišljaš.

Mislim jesi li baš odlučio kupiti ili još nebi.

Možda da malo pričekaš?

Možda izađe neka bolja i jeftinija koja bi bila best buy ili bi htio neku jeftinu?

hahhaajaads sri 26.6.2019 21:49
hummer0 kaže...
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Zelja 

Jel ti to misliš kupiti ili još razmišljaš.

Mislim jesi li baš odlučio kupiti ili još nebi.

Možda da malo pričekaš?

Možda izađe neka bolja i jeftinija koja bi bila best buy ili bi htio neku jeftinu?

 Budem bas sad stavio ovo pod arhivu, pa ce za ~2 mjeseca opet pitat isto pitanje 

Zelja čet 27.6.2019 08:05
hummer0 kaže...
Zelja kaže...

Navedena kartica za 280 eur,polovna sa 10 mjeseci garancije

Sad ćete reći skupo....

Ne znam nešto ne vjerujem u kvalitet G1 kartica,gledao sam da na yt dosta svijeta popravlja fan-ove.

 Zelja 

Jel ti to misliš kupiti ili još razmišljaš.

Mislim jesi li baš odlučio kupiti ili još nebi.

Možda da malo pričekaš?

Možda izađe neka bolja i jeftinija koja bi bila best buy ili bi htio neku jeftinu?

 Ne,prodate su kartice...zakasnio sam.