shecky ned 21.7.2019 15:03
Kopsi1304 kaže...

Procjena za navedenu karticu 6mj koristena jos 2.5god gare.

 

Vrijedi 3000kn? Bolje uzet nju ili nesto novo (2070super/5700xt) na R1 

 Ako je to ona iz Varazdina a mislim da je, onda ti savjetujem da to ne kupujes ili da bar dobro prije sve provjeris... Jucer je cijena bila 3000kn, danas je vec 4000, jucer je bila stara 6 mjeseci sa garancijom i racunom , danas mu se javim sa drugog broja jer mi bio sumljiv i sad je vec stara 10 mjeseci i nema racun, kao nabavit ce mi ga kasnije i sta ti ja znam, okaci to macku o rep..., zato dobro pripazi...

Kopsi1304 ned 21.7.2019 19:32
shecky kaže...
Kopsi1304 kaže...

Procjena za navedenu karticu 6mj koristena jos 2.5god gare.

 

Vrijedi 3000kn? Bolje uzet nju ili nesto novo (2070super/5700xt) na R1 

 Ako je to ona iz Varazdina a mislim da je, onda ti savjetujem da to ne kupujes ili da bar dobro prije sve provjeris... Jucer je cijena bila 3000kn, danas je vec 4000, jucer je bila stara 6 mjeseci sa garancijom i racunom , danas mu se javim sa drugog broja jer mi bio sumljiv i sad je vec stara 10 mjeseci i nema racun, kao nabavit ce mi ga kasnije i sta ti ja znam, okaci to macku o rep..., zato dobro pripazi...

 Je da taj je, sve mi je bilo jasno kad je rekao da ne šalje poštom :D

shecky ned 21.7.2019 22:53

...dobro to sto ne salje postom, to jos razumijem, i sam prodajem dosta toga cesto pa skupe stvari ne zelim slati i to je ok, ali..., 

 

...pitam ga za racun i ambalazu kaze sve imam, kazem uredu, kad mogu doci pogledat karticu isprobat te ako je sve uredu uzimam ako mi naravno da i racun uz nju , tad se vec pocinje bahatit i veli da racun ipak nema, da kao sta ce mi racun, da imam serijski broj na kartici i to mi je garancija, da si procitam zakone jer sam neobrazovan, tamo vamo..., da on ima vec 500 zainteresiranih za karticu kojima racun ne treba, te jos veli da nemam sto dolazit k njemu i gledat te isprobavat karticu vec ce ju on donjeti kod neke zgrade, mislim melje gluposti samo takve...... Velim ti, bolje ne imat posla sa budalom, osim ako pristane da dodjes kod njega i isprobas karticu i nikako drugacije...

 

Da se razumijemo, mislim da nije prevarant, te vjerujem da karticu i ima, samo ja ju od ovakvog nikad ne bi kupio, pogotovo ne bez racuna/garancije te bez probe..., iskreno..., često kupujem/prodajem IT opremu, ne zbog neke ogromne zarade vec vise iz gusta jer volim da mjenjam te pizdarije pa kad mi dosadi prodajem dalje i vjerujem da vec sad bez problema mogu procijeniti ko je rođen za izbjegavanje, a to je ovaj definitivno...