knight sub 11.3.2017 07:13

Odlican tekst i fakat grozna/jeziva reklama kad malo bolje razmislis...

 

Btw, tehnicki problem kada hocu podijeliti tekst iz osobnog stava na Facebooku: prvo, ne pokupi sliku bilo kakvu, pa ni autorovu. Drugo ne stavi naslov teksta, vec samo npr. "Ivo Spigel: Osobni stav @BugOnLine" i djelic uvoda iz okvira, tako da objava izgleda ko neki cudan tekstualni status.

U ovom konkretnom slučaju je kolumna zanimljiva i sirim netehnickim masama, ali objava izgleda suhoparno i to puno smanjuje sanse da ce neko kliknuti / procitati.

Miro sub 11.3.2017 09:13

Točno je sve što kažeš za FB share, a to je tako s nekoliko starijih elemenata Bug Onlinea. Kod Osobnog je davno definirano da je ime autora istaknuti naslov pa onda share automatski to prati... U pripremi je potpuno novi web i stoga nema smisla gubiti vrijeme i ovakve sitnice korigirati i nadograđivati na starome webu.

Uostalom uz share na fejsu možeš dopisati svoj komentar i tako dati preporuku prijateljima za čitanje ovoga teksta.

chutac ned 12.3.2017 13:19

Mene ovo uvelike podsjeća na sam početak Fallouta 4.

Totalno moderna obitelj živi u harmoniji sa svojim autonomnim robotskim pomoćnikom. Samo umjesto nuklearke, ovdje pomoćnik zaključa kuću i pusti plin.

 

Kao trailer nekog (post)apokaliptičnog filma.

knight pon 13.3.2017 10:49
chutac kaže...

Mene ovo uvelike podsjeća na sam početak Fallouta 4.

Totalno moderna obitelj živi u harmoniji sa svojim autonomnim robotskim pomoćnikom. Samo umjesto nuklearke, ovdje pomoćnik zaključa kuću i pusti plin.

 

Kao trailer nekog (post)apokaliptičnog filma.

 

Bas to...i ne kontam kako je ovo proslo kao reklama.

Mada opet...da nisam prije gledanja videa procitao Spigelovu kolumnu u Mrezi, mozda bih i sam pomislio: "Wow, kako je cool danasnja tehnologija!". :)