ipetrovs pet 24.2.2017 18:30

Monitor ima malu ogrebotinu na donjem lijevom dijelu ekrana, ogrebotina je neprimijetna osim ako sunce ili svjetlo direktno ne tuče na monitor. Monitor se naravno može doći pogledati. Za cijenu se možemo dogovoriti ako je kupac ozbiljan. Kad smo već kod ozbiljnih kupaca, pozdravljam Stjepanja lp i jedva čekam njegovu procjenu koja će bez ikakve sumnje biti smiješna. Lp.

 

Update: nova cijena 4700 kn. Nije ju još Stjepanj lp odobrio, al vjerujem da ni ne bude.

lomba100 sub 25.2.2017 09:11
ipetrovs kaže...

Monitor ima malu ogrebotinu na donjem lijevom dijelu ekrana, ogrebotina je neprimijetna osim ako sunce ili svjetlo direktno ne tuče na monitor. Monitor se naravno može doći pogledati. Za cijenu se možemo dogovoriti ako je kupac ozbiljan. Kad smo već kod ozbiljnih kupaca, pozdravljam Stjepanja lp i jedva čekam njegovu procjenu koja će bez ikakve sumnje biti smiješna. Lp

 Bahahaha umro sam hihihi.

 

Pa šta ti misliš?! Prodaješ izgreban monitor i oćeš te pare? Hahaha

 

I s mojom se cijenom LCDa borio. Pa će se morat riješit jedne ruke. Nek bira... :)

Caesar et Brutus ned 26.2.2017 21:41

Ne čekamo Stjepanja niti bilo koga drugoga da da procjenu jer ovo nije tema za procjene. Čovjek je cijenu stavio i u naknadnom komentaru napomenuo da se s ozbiljnim kupcem može dogovoriti. Zašto su komentari omogućeni? Da se svi skupa malo nasmijemo; šteta što je sve to običan offtopic.

Free bump

Stjepanj sub 2.2.2019 16:26

Ajme nisam ni vidio oglas, trebao si mi javiti, evo me 4700?. lol, za 3500kn kupis novi 32" 4k monitor covjek bi ocekivao da si ga vec 6x prodao za tu cijenu...jel ima jos koju ogrebotinu?, garanciju vjerovatno niti nema vise sad ce mu 2g a rijetko tko daje vise od togalp