Hexfire čet 19.10.2017 21:14

Ima li uopće šanse da se dobije tolika lova? Ajd recimo da je cijena fer za paket, ali da netko ide to kupovat igru po igru (od onih koje ga interesiraju) nakon što se jedne naigra bez frke će proći bolje. Kao i svaki account s duljim stažem ima tu hrpa smeća i igara koje je vrijeme debelo pregazilo.

MasterOfDisaster čet 19.10.2017 21:23
Hexfire kaže...

Ima li uopće šanse da se dobije tolika lova? Ajd recimo da je cijena fer za paket, ali da netko ide to kupovat igru po igru (od onih koje ga interesiraju) nakon što se jedne naigra bez frke će proći bolje. Kao i svaki account s duljim stažem ima tu hrpa smeća i igara koje je vrijeme debelo pregazilo.

A gle ja sam za svoj account u ovih 5 godina dao minimalno 10.000 kn, a možda i 15.000kn. Naravno da ti je to žao prodavati za male pare, ali naravno pitanje je koliko će se igara sviditi budućem kupcu. Ali ti veliki accounti i vrijede, ima tu naravno smeća, ali ima puno i prvorazrednih igara i kad se sve zbroji nisu to male pare koje su se uložile u te accounte.

Pitanje je da li će itko htjeti iskeširati toliko para.  

Hexfire čet 19.10.2017 22:26
MasterOfDisaster kaže...
Hexfire kaže...

Ima li uopće šanse da se dobije tolika lova? Ajd recimo da je cijena fer za paket, ali da netko ide to kupovat igru po igru (od onih koje ga interesiraju) nakon što se jedne naigra bez frke će proći bolje. Kao i svaki account s duljim stažem ima tu hrpa smeća i igara koje je vrijeme debelo pregazilo.

A gle ja sam za svoj account u ovih 5 godina dao minimalno 10.000 kn, a možda i 15.000kn. Naravno da ti je to žao prodavati za male pare, ali naravno pitanje je koliko će se igara sviditi budućem kupcu. Ali ti veliki accounti i vrijede, ima tu naravno smeća, ali ima puno i prvorazrednih igara i kad se sve zbroji nisu to male pare koje su se uložile u te accounte.

Pitanje je da li će itko htjeti iskeširati toliko para.  

 Baš me interesira koju cijenu bi moglo postići, ako ikakvu i postigne. Što mi znači da mi ovaj calculator izbaci cifru od 5k eura za account, ak ne mogu dobiti ni upola toliko kuna. Jer realno, cifre koje su nekad plaćene za dobar dio tih igara, sad su daleko niže. A i kad ovako malo razmišljam, bome ne kužim zašto bi itko kupio account sa 500 igara.

Wolverine pet 20.10.2017 12:55
SnakeST kaže...

Da imam na raspolaganju 3000 kuna radije bih otisao na neku stranicu tipa g2a.com i poklikao sto mi se svidja za te novce...

 pričekaš rasprodaje na Steamu, Humblu, GMG, Bundle Stars, GOG, pratiš kad daju igre besplatno i brzo ćeš napuniti library. ja krenuo u veljači ove godine nakon što sam složio pošteni komp i do sada sam na nekih 120 igara na steamu i još 10-15 na uplay-u i originu