BusterPC sri 25.10.2017 10:58

MacBook Air 2015, i5 procesor, 8gb rama, 128gb ssd, 13.3". Zaboravo sam specifikacije, a atribut za naslov oglasa se ne prikazuje na stranici, sto je uneobičajeno, inače bi po modelu sve bilo jasno... Pozz

 

ps. Oglasi se koliko sam vidio ne mogu editirati? 

hrka11 čet 26.10.2017 16:00
Karlek_19 kaže...

Da se razumijemo, ne krivim tebe. Ne možeš editat.

Pa sta te briga kakav je objavljen...ako nes kupovat sto se javljas uopce,osim da pametkujes.

Kog zanima javit ce se svakako privatnom porukum i raspitat se.

Pametnjaković.

Karlek_19 čet 26.10.2017 16:03
hrka11 kaže...
Karlek_19 kaže...

Da se razumijemo, ne krivim tebe. Ne možeš editat.

Pa sta te briga kakav je objavljen...ako nes kupovat sto se javljas uopce,osim da pametkujes.

Kog zanima javit ce se svakako privatnom porukum i raspitat se.

Pametnjaković.

 Zato jer se ljudima odbijaju oglasi zbog nekorištenja č i ć i sličnih nebuloza. A i kak se mogu javit, ak ne znam kakav laptop prodaje.. Kaj da po slici googlam? Može biti pentium, može biti i7..

honor8 čet 26.10.2017 16:26
Karlek_19 kaže...

 Zato jer se ljudima odbijaju oglasi zbog nekorištenja č i ć i sličnih nebuloza. A i kak se mogu javit, ak ne znam kakav laptop prodaje.. Kaj da po slici googlam? Može biti pentium, može biti i7..

 

Po njemu bi se trebo javit da saznaš ono što se inače treba saznat iz samog oglasa heh

Oglas sa ovolikim brojem informacija o istom ima smisla kao da objaviš oglas "Prodajem..." i sad bi se neko trebo javit da se raspita šta se prodaje.

                                                         

BusterPC čet 26.10.2017 21:17

Tek sam sad primjetio da nigdje u oglasu ne pise niti naziv laptopa... haha, siguran sam da sam upisao barem naziv u nekakav "Naslov" field... Ocito ovaj oglasnik nije bas najbolji, ali u ovom slucaju se radi o specifičnom računalu koje je, onima koji su opcenito zainteresirani za takve uređaje dovoljno samo pogledati ikonu oglasa, i odmah ce znati o kojem se laptopu radi, a tko hoce detalje neka se javi na PP isto kao i za bilo što drugo...

Uglavnom samo da vas informiram MacBook air nije lagan za prodati :D :D 

 

pozz!