love2ml86 uto 21.1.2020 13:53
PlayMaker10 kaže...

Danas 90% mobitela izgleda isto i sa software strane i hardware. Koji god uzmeš dobiješ gotovo istu stvar, nije ni čudo što se Xiaomi probio kad gotovo sve nude za manje novca.

Nažalost neće još dugo nuditi mobitele po manjoj cijeni od Samsunga ili Huaweija, kad govorimo o flagshipovima.

Oldy uto 21.1.2020 13:54

Za ovakve stereo zvučnike sam se već davno pitao, a zašto jednostavno ne stave zvučnik i s gornje strane kao i s donje, jer stereo je ipak puno bolji od mono. Eto konačno je to netko i napravio.

Oldy uto 21.1.2020 20:42

Ima i moj S10e stereo. Nije to problem tko ima. Imali su i moji bivši Nokia N73 i S.E. W995, ali ne u ovom obliku na smartphoneu da je gore isti zvučnik kao i dolje. Te rupice.... To im je bio problem napraviti i prije. Šatro.

dejo6 sri 22.1.2020 13:14
Oldy kaže...
Za ovakve stereo zvučnike sam se već davno pitao, a zašto jednostavno ne stave zvučnik i s gornje strane kao i s donje, jer stereo je ipak puno bolji od mono. Eto konačno je to netko i napravio.

 Ti si zaboravio na HTC One ili Xperiu Z2?

Peruneph ned 26.1.2020 18:55

Osobna preferencija, ali puno mi je ljepši waterdrop notch. Ne kuzim uopće prednost punč hola jer onih dva mm mjesta na displeju iznad rupice ionako nisu iskoristiva. Ako već rade rupu nek bude u sredini pa se može premaskirati u waterdrop. Kad je na sredini zaslona i selfiji su prirodniji kao i video pozivi. Nek mi kaže netko prednosti tih rupa i rupica?

Oldy ned 26.1.2020 22:04

Nema prednosti, ali kada je ne znaju staviti ispod ekrana.
Meni je glavno da sam zadovoljan sa maleckim s10e. Tko nije njegov problem. Mob ima super ekran, super stereo sound, super kamere.... Stane u džep i Bog te veseli.