segregator čet 7.11.2019 14:48
toxic kaže...

Ufff.. kao sam spanao ut 99... jao di su ti dani.

kupio sam na steamu davno sve originale.. dodi mi sada da opet instaliram, valjda igra netko :(

 

 

 Hr Squad?

 

Zadnji put kad sam provjeravao bilo je puno servera, dosta i igrača, samo je negdje skill nestao netragom 

toxic čet 7.11.2019 15:33
segregator kaže...
toxic kaže...

Ufff.. kao sam spanao ut 99... jao di su ti dani.

kupio sam na steamu davno sve originale.. dodi mi sada da opet instaliram, valjda igra netko :(

 

 

 Hr Squad?

 

Zadnji put kad sam provjeravao bilo je puno servera, dosta i igrača, samo je negdje skill nestao netragom 

 Ne :)

eto bas cu danas predvecer za gust vidjeti di sam ponovo :)

Q-Tip čet 7.11.2019 19:36
segregator kaže...
Miro kaže...
segregator kaže...

 

 Hr Squad?

 

Zadnji put kad sam provjeravao bilo je puno servera, dosta i igrača, samo je negdje skill nestao netragom 

 Pisali smo povremeno o toj sceni...

 

https://www.bug.hr/vijesti/hrvatski-ut-klanovi-europi-hrsquad-kolo-vodi/39680.aspx

 

Prvi se ipak pamte, a prvi prvak je bio Pazimetak (u kojem je bio i Cyberhrc iz današnjeg članka, moja malenkost, Moggie i još neki)

 

Vidim skuplja se stara ekipa.  Segregator, bio si sa mnom i Moggiejem i u GoodFellasima kasnije, bili smo kolege po oružju (ja sam bio GF_Marin, a poslije GF_triGGer).  Vidi ovo: http://web.archive.org/web/20020603162310/http://goodfellas.gamer.hr/members.html

 

Eh, da se ponovno skupiti barem jednu večer... za dobra stara vremena.

DuxCro pet 8.11.2019 04:43

Šteta što su kripli iz Epic gamesa u potpunosti prekinuli razvoj novog UT nakon što je Fortnite postao popularan. Igra je još u pre-alpha verziji od 2014. i apsolutno sav rad i sva komunikacija sa communityjem je prestala. Epic games ne zanima više ništa osim Fortnitea i Epic storea.

Davor pet 8.11.2019 11:59
wiz4rd kaže...

Sjećam se ekipe iz UT99 kada smo se našli u pivnici Medvedgrad. Okupila se ekipa, sve "starije barabe" i par klinaca 

Hrpa dobrih ljudi i dobre zabave (gaminga)...

 

Bio sam na tom okupljanju u Medi, tada u kategoriji "par klinaca"  Malo nakon toga je bio onaj prvi LAN kod Grge, u nekom gablec-restoranu, valjda? Više se ne sjećam gdje je to bilo, negdje oko Radničke/Žitnjaka? Kako se tada igralo u MP-u i s kojim se guštom išlo po tim LAN-ovima, to nisam doživio nikad kasnije, ni sa jednom igrom. A još mi je luđa pomisao da sam kroz taj UT došao do posla u Bugu i svega ostalog što sam postigao u životu u smislu "karijere". To je jedan od razloga zašto drage volje idem u BG na tu obljetnicu (drugi je da si izljubim 2v2 partnera Hrca) 

segregator pet 8.11.2019 15:28
Davor kaže...
wiz4rd kaže...

Sjećam se ekipe iz UT99 kada smo se našli u pivnici Medvedgrad. Okupila se ekipa, sve "starije barabe" i par klinaca 

Hrpa dobrih ljudi i dobre zabave (gaminga)...

 

Bio sam na tom okupljanju u Medi, tada u kategoriji "par klinaca"  Malo nakon toga je bio onaj prvi LAN kod Grge, u nekom gablec-restoranu, valjda? Više se ne sjećam gdje je to bilo, negdje oko Radničke/Žitnjaka? Kako se tada igralo u MP-u i s kojim se guštom išlo po tim LAN-ovima, to nisam doživio nikad kasnije, ni sa jednom igrom. A još mi je luđa pomisao da sam kroz taj UT došao do posla u Bugu i svega ostalog što sam postigao u životu u smislu "karijere". To je jedan od razloga zašto drage volje idem u BG na tu obljetnicu (drugi je da si izljubim 2v2 partnera Hrca) 

 

Takozvani "jajanski susreti" tako nazvani po imenu klana koji ih je organizirao, a ne po liku iz Noćne More

Q-Tip pet 8.11.2019 19:05
Davor kaže...
wiz4rd kaže...

Sjećam se ekipe iz UT99 kada smo se našli u pivnici Medvedgrad. Okupila se ekipa, sve "starije barabe" i par klinaca 

Hrpa dobrih ljudi i dobre zabave (gaminga)...

 

Bio sam na tom okupljanju u Medi, tada u kategoriji "par klinaca"  Malo nakon toga je bio onaj prvi LAN kod Grge, u nekom gablec-restoranu, valjda? Više se ne sjećam gdje je to bilo, negdje oko Radničke/Žitnjaka? Kako se tada igralo u MP-u i s kojim se guštom išlo po tim LAN-ovima, to nisam doživio nikad kasnije, ni sa jednom igrom. A još mi je luđa pomisao da sam kroz taj UT došao do posla u Bugu i svega ostalog što sam postigao u životu u smislu "karijere". To je jedan od razloga zašto drage volje idem u BG na tu obljetnicu (drugi je da si izljubim 2v2 partnera Hrca) 

 

Zar postoji netko tko želi izljubiti Hrca? 

 

Sjeća li se tko ovoga, iskopao sam negdje u arhivi? U šatoru, negdje u Zg, zaboravih gdje. Ja sam gore desno u bijeloj majici s logotipom Unreal Tournamenta, oko 20 godina mlađi nego sad.

 

 

 

 

 

 

 

 

Davor pet 8.11.2019 22:07

Lik u prvom planu u kariranoj narančastoj košulji: ja :))) Dva mjesta pored mene je [FireFly]dj, koji je na taj LAN donio miša, tipkovnicu i vrećicu trave, a priča s Collericom, zajebanim likom i igračem kojeg smo istovremeno voljeli i mrzili :D

To je bio Bugov UT LAN, na savskom nasipu, gdje sam prvi puta upoznao Miru, Vrdelju i druge članove redakcije, kao i luđake iz HR.Squada. Mislim da je to također bio jedini LAN gdje je HR.Squad pobijedio moj FireFly u... ičemu :P

Q-Tip pet 8.11.2019 22:50
Davor kaže...
Lik u prvom planu u kariranoj narančastoj košulji: ja :))) Dva mjesta pored mene je [FireFly]dj, koji je na taj LAN donio miša, tipkovnicu i vrećicu trave, a priča s Collericom, zajebanim likom i igračem kojeg smo istovremeno voljeli i mrzili :D

To je bio Bugov UT LAN, na savskom nasipu, gdje sam prvi puta upoznao Miru, Vrdelju i druge članove redakcije, kao i luđake iz HR.Squada. Mislim da je to također bio jedini LAN gdje je HR.Squad pobijedio moj FireFly u... ičemu :P

 

Haha, nisam ni znao da si ovo ti.  Ja sam tad bio s HR.Squadom, kratko vrijeme... poslije GoodFellas. FireFly ekipe se sjećam sa servera, Collerica isto. Tko zna gdje je Storm, njega su svi mrzili jer je bio predobar.

segregator pon 25.11.2019 23:03
nixass kaže...

jel ima uopce zainteresiranih za tipa jednom tjedno odigrat (petkom navecer??) UT, Quake 2/3, half-life 1 multi, i slicno?

 

Samo UT, al poanta bi, bar za mene, trebala bit druženje a ne napucavanje jer je skill nepovratno nestao,

ili kao bi moggie rekao, nikad nije ni bio tu :)

 

A za to bi nam trebao neko ko može stupiti u kontakt sa što više ljudi, ja mogu javit

xpl-u, moggiu, sincrou, ppsu i gumbyu

nixass pon 25.11.2019 23:12

skill je otiso, nekad sam na facing world skidao headshots bez beda, a sad ne mogu ni glupe botove rokat :D

ako si mislio na druzenje unutar iste prostorije, to bu vec problem, bar za mene, u inozemstvu :D

al bilo bi cool imat neki "hamachi" i nalazit se tu i tamo

xMARIN sri 4.12.2019 22:25
Superbeasto kaže...

Pozz ekipa. Jaooo 20 godina je prošlo. Pusa je iz Jumpera. Ja i Diablo pros from Omiš. 

Di su ostali koja je priča?

Imam ja dosta slika sa raznih lanova...evo nekih (uključujući KBZ)

 

 

 

 ping? pa dobro Pusa di si, ne idlas vise na ircu 

 

 

zyxy.hr kaže...

evo par slika sa lan partija u KBZ-u iz 2001. Kad je to bilo :)))

zyxy! 

si ti mene ono bio spasio hranom na hrcovom lanu? 

Shumy čet 5.12.2019 02:01

Ova igra mi je bila fantazija prije petnaestak godina dok sam ju igrao. Ljubitelj sam igara prošlog i pretprošlog desetljeća pa ponekad i zaigram takve igre pošto imam šrot od kompa .
UT99 jednostavno ima dušu