fromcelltohell uto 12.11.2019 09:34

"Evo sad zvao frendicu i ima Iphone. Ima Tele 2 neogranićeni na mobu. Ne može djelit hotspot jer ima tu tarifu. Tako su joj rekli u Tele 2.

Poslala mi je sliku mobitela gdje uopće ne možet odobrit hotspot.

Kaže da je razočarana.



Baš je lijepo Tele 2 cijeni."

Ne znam koji je problem kod nje, ja sam uredno dijelio internet (mobilna tarifa Bezbroj Giga) putem Hotspota na desktop računalo + laptop dok sam čekao Iskon da mi preseli uslugu na novu adresu.
Istina, sad mi je brzina interneta T2 značajno lošija nego na staroj adresi i to me svrbi jer sam još uvijek u strogom centru grada Karlovca, ali još je upotrebljivo.
Što se tiče cijene uređaja, ne čini mi se da sam nešto preplatio isti, čak je u trenutku potpisivanja ugovora bio jeftiniji za značajnih 450 Kn u odnosu na cijene u slobodnoj prodaji.
Kako god, još godinu pretplate je ispred mene, nakon toga ću vidjeti da li ponovo Tele2 ili promijeniti operatera.

bloodborne uto 12.11.2019 09:45

Svi imaju svoje pluseve i minuseve. Bio sam simpa davno ona prava stara simpa, pa bonbon, pa vip/a1 i sad tele 2.

 

Sve je to isti k, svi su oni dobri kad ti njima trebas dati pare, a kad trazis argumente za placenu i ne dobivenu uslugu

onda mijenjaju lice. Ali mislim da mi nitko nejde na kurac kao HT, A1 odma iza njih.

ZdravacVZ uto 12.11.2019 09:48

Ljudi, dajte se naučite citirati.

Onome čija frendica ne može uključiti hotspot - ne misliš možda da tvoja frendica nije dovoljno tehnički educirana da si to složi na iPhoneu? Zašto prvo pljuvanje po operateru.

Mislim, ja sam prvi kada treba pljuvati operatere i smatram da su neogranićeno zaslužili to, ali brate mili, ne možemo ih kuditi gdje to ne treba. Zašto bi Tele2 ograničio hotspot, kada to isto nudi i na "pokučnoj tarifi"?!

Ali eto, pohvalno je da imaš neogranićeno povjerenje u svoju frendicu. A oni jadni službenici u SZK, bolje da ih ni ne spominjem. Mislim, jadni jer moraju raditi tamo, 99% njih nije glupo, samo moraju pričati ono u što ni sami ne vjeruju.

Ali u ovome konkretnom slučaju su lijepo trebali objasniti da NEMAJU SLUŽBENU podršku za iP, a ne otkantati ju da se ne može složiti.

ZdravacVZ uto 12.11.2019 09:50
bloodborne kaže...

Svi imaju svoje pluseve i minuseve. Bio sam simpa davno ona prava stara simpa, pa bonbon, pa vip/a1 i sad tele 2.

 

Sve je to isti k, svi su oni dobri kad ti njima trebas dati pare, a kad trazis argumente za placenu i ne dobivenu uslugu

onda mijenjaju lice. Ali mislim da mi nitko nejde na kurac kao HT, A1 odma iza njih.

 E, sa ovime se slažem, sva 3 operatera su ista po pitanju (ne)brige za korisnike, a sva 3 će imati sličan broj korisnika jer je fluktuacvija nezadovoljnih tu negdje.

Tako sam i ja već promjenio sva 3, pa opet unazad, i tak...

R36 uto 12.11.2019 10:37

Sad se svi ulovili moje frendice...ja sam se odmah nakon toga posta ispravio i rekao da je ona u krivu tj nije informatički pismena i nisu joj u Tele 2 znali objasnit u čemu je problem.

 

A sad Vi vrtite tu priču kao da je to tema...

ZdravacVZ uto 12.11.2019 11:13
R36 kaže...

Sad se svi ulovili moje frendice...ja sam se odmah nakon toga posta ispravio i rekao da je ona u krivu tj nije informatički pismena i nisu joj u Tele 2 znali objasnit u čemu je problem.

 

A sad Vi vrtite tu priču kao da je to tema...

 OK, sorry. Moja greška. Nisam čitao dovoljno postova unazad.

Ali svejedno su joj u SZK lijepo trebali objasniti, a ne da se ne može.

ibosilj uto 12.11.2019 11:27

Kad se kupi iPhone u Tele2 na kutiji od moba je naljepnica s postavkama za mms, hotspot i jos neke stvari, barem je bilo tak prije godinu dana. 

To kaj u SZK nemaju tu informaciju ili pak nemaju pojma uopce o tome je pak sramota. 

fer-de-lance pet 21.2.2020 14:52

Nemaju nikakvu licencu s appleom, nego postavke same stignu i instaliraju se, isto je i na androidu, samo te tamo pita jel želiš instalirat.

Davno su prošla vremena kad je trebalo razbijat glavu kak idu apn postavke, srećom, konačno 

A Tele 2 jedino ne podržava tu uslugu, nemam pojma zašto...