Marko :D pet 24.5.2019 09:30
x18x05x kaže...
Posmatrač kaže...
x18x05x kaže...
Posmatrač kaže...
x18x05x kaže...
Posmatrač kaže...

Kakva ti korist od appa ako ne mozes pristupiti servisu? Sta ce ti gmail app ak ne mozs pristupiti gmailu kao servis?

 Pitam se tko još koristi taj gmail? Osim naravno ljudi koji ni neznaju za drugo.

 A sta ti koristis? 

 Zoho mail.

 A on je bolji od gmaila zbog....?

 Meni osobno je bolji. Free je, nema reklama aplikacija. Oni ne čitaju svaki mail kao Google jer Zoho nema te novce da plati kaznu koju bi mu EU oderala. 

Firma koja ima urede po Europi, preko 5000 zaposlenih i nudi usluge prvotno za poslovne korisnike da nema za odvjetnika? 🙄

x18x05x kaže...
Oldy kaže...
Huawei radi odličan posao kad su baš toliko uzjašili na njega. :)

 Sve će napraviti samo da spase svoje kompanije, Huawei ih rastura na svim poljima.

A kinezi ne rade sve da spase svoje kompanije? Uber došao kod njih, dočekali ga širom otvorenih ruku, ubrzo napravili svog konkurenta i okrenuli se protiv Ubera, te ga na kraju stjerali s tržišta.

x18x05x kaže...

Imaju reklame u gmail aplikaciji za android. Zato mi je Zoho bolji.

Nisam mislio da nemaju para uopće, nego usporedba sa Google ispada da nemaju. Da čitaju mailove odavno bi bili bivši.

Reklamu u Gmailu nikada nisam vidio. Za razliku od Zoho Maila, Google tebe ne ograničava na njihovu aplikaciju (kao što te Zoho Mail ograničava na webmail) i ti bez problema možeš skinuti neki drugi mail klijent, te ga povezati s Gmail računom.

x18x05x kaže...
ansha kaže...
x18x05x kaže...

Imaju reklame u gmail aplikaciji za android. Zato mi je Zoho bolji.

Nisam mislio da nemaju para uopće, nego usporedba sa Google ispada da nemaju. Da čitaju mailove odavno bi bili bivši.

Evo pregledao gmail aplikaciju uzduz i popreko (iako ju koristim svakodnevno) i nidze oglasa. 

 

A ti si neki diler ili trgovac oruzjem/ljudima kad toliko patis na to da ti ne citaju mailove?

 

Ne mogu vjerovat koliko ima ovih likova koji su u 99.9% slucaje potpuni nebitni anonimci a misle da netko njh spijunira...

 Ima ima. Samo treba gledati. Oni su to nazvali Promitions, baš prigodno. Nije bitno što sam ja, nitko nema pravo gledat moje privatne stvari pa ni taj svemoćni Google kojeg svi vi štujete. 

Znaš li uopće za što služi kartica promocije unutar Gmaila? Da ti važna pošta ostane čista od spama i kojekakvih ponuda. Tamo većinom odlaze newsletteri i koje kakvi prodajni mailovi (što dobivaš kada kupiš nešto na nekoj stranici). Google tebi ne šalje nikakve promotivne mailove, a i iskreno ne znam što te smeta taj jedan oglas na vrhu; ipak je Gmail u potpunosti besplatan i nudi više toga od Zoho Maila.

Marko :D pet 24.5.2019 12:11
Oldy kaže...
Stjerali su Uber uz 35 milijardi dolara na koliko je Uber sklopio posao o prodaji s tim Didijem konkurentom.
Dobro tjeranje Bogme. I ja bih da me netko stjera za te novce. Lol.

Vlast u Kini baš i nije bila na ti s Uberom. Stjerali su ga isto kao i što tjeraju Netflix da proda prava na svoje sadržaje iQiyi ako žele da budu prisutni na kineskom tržištu.

Oldy pet 24.5.2019 14:29

Trump već mijenja priču. Kao Huawei je opasan, ali bi mogao biti dio trgovinskog sporazuma. Lol.

Dobro je Markane. Opusti se malo. Uber sve skupa do sada nije zaradio koliko je zaradio samo s tim jednim poslom. Cijelih 35 milijardi dolara.