vrinho čet 10.10.2019 23:15
picajzla0707 kaže...
Pucačka igra s gljivom... mogao sam posuditi od kolege plejku i odigrati to, ali jednostavno nisam htio, jebeš godinu dana čekanja kad to možeš odigrati kako spada.

 Viš, nedavno sam mislio nabaviti neki polovni ps4 samo za rdr2 i onda mi uleti ova vijest ko grom iz vedra neba pa u rebra. Potajno sam se cijelo vrijeme nadao da će izaći za pc i makar su neke infomacije dolazile ipak je to bilo samo u sferi glasina hoće/neće. Samo još jedan dokaz koliko je Rockstar majstor u skrivanju informacija, očito imaju neke jebene ugovore s zaposlenicima kaj se tiče curenja istih. Očekujem praktički istu stvar s gta6.

BlueMax čet 10.10.2019 23:36
Promster kaže...

Ovo za slideshow i analog/palčić se ni ne isplati komentirati, već ste mi smiješni vi die-hard PC master race likovi.

 Ne treba biti nikakav master race za shvatiti da su sve igre s nišanjenjem puno bolje na PC-ju. Tko je jednom probao bilo koju pucačinu na PS-u to jasno zna samo je pitanje da li to priznaje.

Promster čet 10.10.2019 23:50
BlueMax kaže...
Promster kaže...

Ovo za slideshow i analog/palčić se ni ne isplati komentirati, već ste mi smiješni vi die-hard PC master race likovi.

 Ne treba biti nikakav master race za shvatiti da su sve igre s nišanjenjem puno bolje na PC-ju. Tko je jednom probao bilo koju pucačinu na PS-u to jasno zna samo je pitanje da li to priznaje.

Pa uopće nije upitno da je bolje na PC-u, ja kažem da mi je smješno ovo izdrkavanje i ponižavanje nekog tko se igra ili je nekaj odigrao na konzoli/kontroleru.