BeLLicus sub 5.10.2019 10:16

Rekao bi Izet Fazlinović nije mi mogao bolji dan svanuti. Ovo je perfektna vijest premda ove jeseni/zime ne izlazi ništa po mome guštu jedino Star Wars Jedi Fallen Order ali opet to je EA i to treba uzeti sa dozom opreza i tko zna hoće li igra biti imalo dugačka. Tako da je ovo fantastična vijest za hladne zimske dane. Divlji zapad, dugačka priča, ogroman svijet, bit će zabave sigurno 2 mjeseca u singleplayeru a onda na proljeće izlazi nekoliko vrhunskih naslova ^^

JozoBozo121 sub 5.10.2019 10:18

Nadam se nekim modovima koji će riješiti ta preduga putovanja do samog početka misije, možda i nešto što će smanjiti one prerealistične elemente masiranja konjskih muda i sličnog. Nadam se da sljedeći GTA neće ići ovim stopama jer onda će vjerojatno na kraju misije trebati obračunati porez na dobit.

vrinho sub 5.10.2019 10:38

Fuck yeah! Ne znam a budem izdržao do izlaska Steam verzije pošto bih rado imao i RDR2 u libraryu ali privlače me još ovi dodaci ako se uzme prek njihovog servisa. Baš je Rockstar iznenadio, da ne kažem šokirao, pogotovo s najavom datuma izlaska.

BlueMax sub 5.10.2019 10:55

Mene je ta igra uz PS4 držala 2 sata. Nakon nekoliko dana sam joj opet dao šansu i ništa se nije promijenilo. Definitivno u kategoriji najoverhypanijih igara ikad. Na PC-u bi mogla biti bolja zbog boljeg nišanjenja, ako ne odluče ostaviti isto i ne iskoristiti prednosti miša.

HCMAA sub 5.10.2019 12:18

Očito nisu zadovoljni s prodajom na konzolama...očito je igra već prije godinu dana bila spremna za PC...nisam probao,ali ako mnogi kažu da ima previše praznog hoda(realistična simulacija)...nije to za mene

antimadridista sub 5.10.2019 12:33
BlueMax kaže...

Mene je ta igra uz PS4 držala 2 sata. Nakon nekoliko dana sam joj opet dao šansu i ništa se nije promijenilo. Definitivno u kategoriji najoverhypanijih igara ikad. Na PC-u bi mogla biti bolja zbog boljeg nišanjenja, ako ne odluče ostaviti isto i ne iskoristiti prednosti miša.

Bitno da ti donosiš zaključke a nisi ni tutorial prošao. Sudeći po tome da si igrao 2-3 sata.

Gadgeti sub 5.10.2019 12:54

Kao sto rekoh, cijeli zivot sam bio zaludjeni PC Master Race, i onda zena me nagovori ajde da kupimo neku konzolu za Bozic i rekoh nista ajde uzet cu PS4 Pro odmah sa VR i svime u kompletu i amen. Bila ponuda da uzmem PS4 RDR2 edition pa uzeo, nakon sto sam poceo igrati, danima sam doslovno samo razmisljao koji sam ja idiot sto sam cekao 30 godina da pruzim sansu konzoli i PS, igra je nesto savrseno, gameplay, prica, ma sve je u kompletu odlicno. Naravno druga igra koju sam probao na konzoli je bila God of War novi tako da mi je trenutno GoW na prvom mjestu a RDR2 na drugom :D 

PlayMaker10 sub 5.10.2019 13:02
BlueMax kaže...

Mene je ta igra uz PS4 držala 2 sata. Nakon nekoliko dana sam joj opet dao šansu i ništa se nije promijenilo. Definitivno u kategoriji najoverhypanijih igara ikad. Na PC-u bi mogla biti bolja zbog boljeg nišanjenja, ako ne odluče ostaviti isto i ne iskoristiti prednosti miša.

 "Tebe"..svatko igra ono što mu se sviđa zato je dobar izbor. Meni je nepojmljivo da netko može igrat LoL i Fortnite ali to sam ja. U tim igrama ne bi 2 minute a ne 2 sata proveo ali svatko ima svoje.

Hexfire sub 5.10.2019 13:10
HCMAA kaže...
Očito nisu zadovoljni s prodajom na konzolama...očito je igra već prije godinu dana bila spremna za PC...nisam probao,ali ako mnogi kažu da ima previše praznog hoda(realistična simulacija)...nije to za mene

 Prije bih rekao da Online dio priče nije ni blizu uspješan kao kod GTA. Ili su im očekivanja bila nerealna. A sad, dal je stvarno bila spremna za izlazak još onda tko bi ga znao. U svakom slučaju PC će sad dobiti superiornu verziju igre prvenstveno jer su kontrole kriminalno loše u pojedinim situacijama. A ako će se makar i modovima moći ubaciti normalan oblik fast travela u igru, bit će puno manje frustrirajuća.

 

Igra definitivno nije bez mana u gameplayu, ali razvoj priče, likovi, atmosfera, grafički prikaz... sve je top of the line. Šteta je sve to propustiti zbog nepotrebnog guranja realizma gdje mu nije mjesto. Ali mogu razumjeti one koji jednostavno nisu mogli progurati preko nekih odluka u game designu.

Kokobil50 sub 5.10.2019 13:44

Ajde, samo da ne bude loš port jer ako bude onako jadno i šlampavo kretanje i ciljanje kao na ps-u, onda bolje i da se ne zamaraju... A i teksture će valjda biti bolje. Svaka čast konzolama, neke igre su kao stvorene za njih, ali RDR nije jedna od tih.

BlueMax sub 5.10.2019 16:15
antimadridista kaže...
BlueMax kaže...

Mene je ta igra uz PS4 držala 2 sata. Nakon nekoliko dana sam joj opet dao šansu i ništa se nije promijenilo. Definitivno u kategoriji najoverhypanijih igara ikad. Na PC-u bi mogla biti bolja zbog boljeg nišanjenja, ako ne odluče ostaviti isto i ne iskoristiti prednosti miša.

Bitno da ti donosiš zaključke aDaljne nisi ni tutorial prošao. Sudeći po tome da si igrao 2-3 sata.

 Daljnje gubljenje vremena bi bilo besmisleno. Igru sam kupio sinu koji je također odustao od nje vrlo brzo. Monotona, spora, ponavljajuća.... nekom kome se sviđa GTA vjerojatno je dobra. Meni su i jedna i druga njesra. Istovremeno sam kupio i Crash Bandicoot n'sane triology. Neusporedivo više gušta izabave.

JozoBozo121 sub 5.10.2019 17:06
BlueMax kaže...

 Sad će kupovati igre radi konzole?

Ili će sad igre kupovati neke ljude?

 

Kako misliš obrnuto?

 Mislim da je očito kako je mislio da će ljudi sad umjesto konzola kupovati PC da ferčeraju to u 4K i još boljoj grafici, ali da, nije baš obrnuto.

Hexfire sub 5.10.2019 17:27
Kokobil50 kaže...
Ajde, samo da ne bude loš port jer ako bude onako jadno i šlampavo kretanje i ciljanje kao na ps-u, onda bolje i da se ne zamaraju... A i teksture će valjda biti bolje. Svaka čast konzolama, neke igre su kao stvorene za njih, ali RDR nije jedna od tih.

 Slažem se, ali možda bih se malo drugačije izrazio... Neke igre jednostavno nisu stvorene da se igraju kontrolerom.

 

Del_Boy97 kaže...

dobro sam i predvidio, sad jos samo čekam rdr remaster pa da i to ugrabim

 Ako nismo dosad, ne vjerujem ni da budemo. Emulacija, streaming da, ali baš remaster/remake teško.

Chronosus sub 5.10.2019 19:25
antimadridista kaže...
BlueMax kaže...

Mene je ta igra uz PS4 držala 2 sata. Nakon nekoliko dana sam joj opet dao šansu i ništa se nije promijenilo. Definitivno u kategoriji najoverhypanijih igara ikad. Na PC-u bi mogla biti bolja zbog boljeg nišanjenja, ako ne odluče ostaviti isto i ne iskoristiti prednosti miša.

Bitno da ti donosiš zaključke a nisi ni tutorial prošao. Sudeći po tome da si igrao 2-3 sata.

 

Pa čuj, nakon što je prošao hype dalo se pročitati podosta analiza na renomiranim portalima pa onda i komentara korisnika koji zaključuju da možda i nije sve tako sjajno kako se činilo. Od gotovo savršene igre kako su je svi predstavljali prilikom izlaska ispalo je da ima gomila frustracija s kontrolama, mikromenađmentom i praznim hodom (doslovce).

Igra je dobra i ispolirana ali definitivno nije za svakoga. Koliko bi čovjek vremena trebao posvetiti igri da zaključi da nije za njega? 3 sata je vrijeme koliko traju cijele sp kampanje nekih modernih igara.

 

nebulosa sub 5.10.2019 20:21

auuu... jedva cekam, vec dugo razmisljam o kupnji plejke samo zbog ove igre.... ovo me ugodno iznenadilo, samo se nadam da nece biti hardverski prezahtjevna. vec neke novije igre moram na midium stavljati na g1 1060 6Gb. Malo pretjeruju s tim hardverskim potraznjama. Kupis novi pc za godinu dana ne mozes ni na medium kako se spada vrtit

HCMAA sub 5.10.2019 20:25

2018 za konzole(ps4-xbox3)
2019 za pc master race:)
2021 za konzole(ps5-xbox4)

Kako padne prodaja,izbaciš za drugu platformu...ova igra bude garant došla i na nove konzole(bude dobila VELIKI update)

BeLLicus sub 5.10.2019 21:40

Svatko ima svoj ukus pa tako i kod igara, vi koji ste ovo prašili na konzoli razumijem i ja bi bio frustriran smrdanim kontrolama i nišanjenjem analogom na joypadu a igra ima pucanja koliko hoćeš, meni je tematika divljeg zapada vrh, još kad uzmeš u obzir da je igru radio Rockstar koji ne izbacuje igre svake godine jednu za drugome to nikako ne može biti loše, svake godine vam activision,ubisoft,EA lansiraju hrpetinu repetativnih sranja i još dodaju mikrotransakcije u singleplayer naslove. Ima i u Witcheru jahanja koliko hoćeš pa što? Fino polako uživaš u igri na PC će to sve biti daleko bolje što zbog samih kontrola jer ipak ćeš igrača kontrolirat cijelom rukom na mišu a ne jednim prstićem kao na joypadu. I netko je rekao gore dobro, postoje stvarno vrhunske igre za ps4 i xbox koje baš pašu za joypad ali Read Dead to nije. Baš me zanima što vi igrate kad vam RDR2 nije dobar, premda stvarno dobivamo hrpu "kvalitetnih" igara ne znaš koja je gora od koje... Ja jedva čekam 1440p rezolucija ultra detalji 60+ frejmova ogromna mapetina,divlji zapad, bit će to lijepi zimski dani 

nebulosa sub 5.10.2019 22:02

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

Valjda su si ovi plejka mani-uzeli tipkovnicu i mis za RDR2. Koliko sam pratio naslove, meni su RDR i God of War, i mozda Bayoneta, jedine igre zbog kojih mi je zao sto nemam plejku

Eh, da nam je jos GoW za PC

hummer0 sub 5.10.2019 22:48
BeLLicus kaže...

Svatko ima svoj ukus pa tako i kod igara, vi koji ste ovo prašili na konzoli razumijem i ja bi bio frustriran smrdanim kontrolama i nišanjenjem analogom na joypadu a igra ima pucanja koliko hoćeš, meni je tematika divljeg zapada vrh, još kad uzmeš u obzir da je igru radio Rockstar koji ne izbacuje igre svake godine jednu za drugome to nikako ne može biti loše, svake godine vam activision,ubisoft,EA lansiraju hrpetinu repetativnih sranja i još dodaju mikrotransakcije u singleplayer naslove. Ima i u Witcheru jahanja koliko hoćeš pa što? Fino polako uživaš u igri na PC će to sve biti daleko bolje što zbog samih kontrola jer ipak ćeš igrača kontrolirat cijelom rukom na mišu a ne jednim prstićem kao na joypadu. I netko je rekao gore dobro, postoje stvarno vrhunske igre za ps4 i xbox koje baš pašu za joypad ali Read Dead to nije. Baš me zanima što vi igrate kad vam RDR2 nije dobar, premda stvarno dobivamo hrpu "kvalitetnih" igara ne znaš koja je gora od koje... Ja jedva čekam 1440p rezolucija ultra detalji 60+ frejmova ogromna mapetina,divlji zapad, bit će to lijepi zimski dani 

 Sinko drš se ti PC-a i pusti konzole na miru that's all.

Hexfire sub 5.10.2019 23:22
nebulosa kaže...

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

Valjda su si ovi plejka mani-uzeli tipkovnicu i mis za RDR2. Koliko sam pratio naslove, meni su RDR i God of War, i mozda Bayoneta, jedine igre zbog kojih mi je zao sto nemam plejku

Eh, da nam je jos GoW za PC

 Bayonetu imaš na PC-u. GoW se u teoriji može igrati preko PS Now streaming usluge, ali ne znam radi li dovoljno dobro.