Ajar pet 9.8.2019 11:28

mislim da niš od tog auta. jučer sam bil na tehničkom s motorom i svi (= kartel) osiguravatelji digli cijene (prdon: osnovice) 40%. a plaća se na snagu. tehnički i rega su ostali jednaki. jebemu, ne dam. čak i ako dobijem eurojackpot, auto ne kupujem. 

danen pet 9.8.2019 11:56

Iz ovih komentara može se lako zaključiti zašto nama Hrvatima ništa ne ide, makar imamo najljepšu, najbogatiju itd. zemlju. Odgovor je: jal. Umjesto da čestitamo Rimcu što se uspio probiti na svjetsko tržište sa suvremenom tehnologijom, što je uspio integrirati hrvatsko gospodarstvo za europskim i svjetskim, mi čujemo komenare u stilu "niš, niš, niš i opet pa niš." Takvi komenatri Rimcu izravno ne smetaju, no smetaju u stvaranju poduzetničke i olitičke atmosfere i - na kraju - utječu na rezultate izbora. To će reći da ćemo umjesto ljudi koji će nas povezivati sa svijetom, dobivati za upravljače provincijske lopove. A onda ćemo jaukati što nas je to snašlo. Dajte malo, ljudi, osvjestite se. "Iznad nas leti aeroplan, a mi smo u blatu", reče Krleža. Zašto smo u blatu? Tko nas u blatu drži?

ante_etna pet 9.8.2019 12:16
danen kaže...
Iz ovih komentara može se lako zaključiti zašto nama Hrvatima ništa ne ide, makar imamo najljepšu, najbogatiju itd. zemlju. Odgovor je: jal. Umjesto da čestitamo Rimcu što se uspio probiti na svjetsko tržište sa suvremenom tehnologijom, što je uspio integrirati hrvatsko gospodarstvo za europskim i svjetskim, mi čujemo komenare u stilu "niš, niš, niš i opet pa niš." Takvi komenatri Rimcu izravno ne smetaju, no smetaju u stvaranju poduzetničke i olitičke atmosfere i - na kraju - utječu na rezultate izbora. To će reći da ćemo umjesto ljudi koji će nas povezivati sa svijetom, dobivati za upravljače provincijske lopove. A onda ćemo jaukati što nas je to snašlo. Dajte malo, ljudi, osvjestite se. "Iznad nas leti aeroplan, a mi smo u blatu", reče Krleža. Zašto smo u blatu? Tko nas u blatu drži?

Nevezano za Rimca, nema jal veze s ničime. Jalni su i na Bezosa, Trumpa, Lady Gagu i Bill Gatesa pa im država cvate. Ono što je bitno je - bilanca. Ako firma radi plus, psi laju - karavane prolaze, ako radi minus, k tome dugoročno, nije dobro. U Sjevernoj Koreji hvale svoje firme na sva usta pa se govori da su na rubu gladi. Rimcu je bitno koliko kupaca platiša mu kuca na vrata, a ne što će ovdje netko piskarati, a netko drugi mu lupati minuse. 

R36 pet 9.8.2019 13:08
LudaRajcica kaže...
R36 kaže...

 Rimac prodaje na veliko, najvecim imenima autoindustrije, pametnom dosta! ;)

Prodaje jaja pod bubrege.

 

Pogledaj mu financijsko izvješče...pa onda nešto pametuj. Prosječna plača 3000kn a bilanca u minusu. 

 

Više bi ga nazvao prodavač nego proizvođač. Malo te motore, baterija i ostalo prepakira i prodaje pod svoje a i dalje je u minusu. 

 

 

dejo6 pet 9.8.2019 13:26
R36 kaže...

Prodaje jaja pod bubrege.

 

Pogledaj mu financijsko izvješče...pa onda nešto pametuj. Prosječna plača 3000kn a bilanca u minusu. 

 

Više bi ga nazvao prodavač nego proizvođač. Malo te motore, baterija i ostalo prepakira i prodaje pod svoje a i dalje je u minusu. 

 

 

Šta tebe sekira njegovo financisko izvješće? Jel posjeduješ dionice rimac automobila?
Dok god ima ulagača može poslovati s minusom koliko god želi.

R36 pet 9.8.2019 13:44
dejo6 kaže...
R36 kaže...

Prodaje jaja pod bubrege.

 

Pogledaj mu financijsko izvješče...pa onda nešto pametuj. Prosječna plača 3000kn a bilanca u minusu. 

 

Više bi ga nazvao prodavač nego proizvođač. Malo te motore, baterija i ostalo prepakira i prodaje pod svoje a i dalje je u minusu. 

 

 

Šta tebe sekira njegovo financisko izvješće? Jel posjeduješ dionice rimac automobila?
Dok god ima ulagača može poslovati s minusom koliko god želi.

Zašto me to ne bi zanimalo ako jedan dio novca kroz poticaje dobiva od RH.

https://m.vecernji.hr/vijesti/rimac-pune-dvije-godine-radio-na-prezentaciji-o-privlacenju-autoindustrije-1328263

 

Ali ako posluje s minusom onda mu odjedamput pada kompletan medijski PR o prodaje znanja (baterije, motori, auti, software) drugim kompanijama.

Znači - sve je jedan dobro upakirane laž.

 

Ako laže Rimac, ako laže njegov PR, ako lažu mediji...ne laže zato revizorsko izvješće, ne laže matematika. 

R36 pet 9.8.2019 13:49

Milijuni se dijele kroz poticaje a najčešće ih dobivaju oni koji prodaju maglu. 

A oni poduzetnici koji stvarni nešto izvozne i proizvode,HABOR-u ne mogu prismrdit jer nemaju vezu.

R36 pet 9.8.2019 13:58

A što me najviše iznenađuje kod ovog našeg puka.

 

Zakunite se da je bilo tko od vas pomislio da oni u Svetoj Nedelji proizvode : motore, baterije, software za C TWO i Greyp

 

Na njegovom biciklu su baterije od LG-a.

 

The Greyp G6 electric mountain bike sports a 36V 700 Wh battery powered by LG cells. The battery should be sufficient for 100 km (62 mi) of range.

 

A šta kaže njegov PR - sve oni proizvode in house.

 

A da još nadodam : električni motor iz Greyp su Tajvanski 

http://www.mpfdrive.com/

 

Ček sad : Da li je on proizvođača ili preprodavac?? 

 

Inovator??? Je, kao što sam i ja Tesla jer prodajem prekidače za struju. 

 

CalvinRi pet 9.8.2019 15:31
R36 kaže...

A što me najviše iznenađuje kod ovog našeg puka.

 

Zakunite se da je bilo tko od vas pomislio da oni u Svetoj Nedelji proizvode : motore, baterije, software za C TWO i Greyp

 

Na njegovom biciklu su baterije od LG-a.

 

The Greyp G6 electric mountain bike sports a 36V 700 Wh battery powered by LG cells. The battery should be sufficient for 100 km (62 mi) of range.

 

A šta kaže njegov PR - sve oni proizvode in house.

 

A da još nadodam : električni motor iz Greyp su Tajvanski 

http://www.mpfdrive.com/

 

Ček sad : Da li je on proizvođača ili preprodavac?? 

 

Inovator??? Je, kao što sam i ja Tesla jer prodajem prekidače za struju. 

 

Cut the crap.

 

Onda ni Apple ne proizvodi telefone jer ne radi sam sve komponente

R36 pet 9.8.2019 16:05
CalvinRi kaže...
R36 kaže...

A što me najviše iznenađuje kod ovog našeg puka.

 

Zakunite se da je bilo tko od vas pomislio da oni u Svetoj Nedelji proizvode : motore, baterije, software za C TWO i Greyp

 

Na njegovom biciklu su baterije od LG-a.

 

The Greyp G6 electric mountain bike sports a 36V 700 Wh battery powered by LG cells. The battery should be sufficient for 100 km (62 mi) of range.

 

A šta kaže njegov PR - sve oni proizvode in house.

 

A da još nadodam : električni motor iz Greyp su Tajvanski 

http://www.mpfdrive.com/

 

Ček sad : Da li je on proizvođača ili preprodavac?? 

 

Inovator??? Je, kao što sam i ja Tesla jer prodajem prekidače za struju. 

 

Cut the crap.

 

Onda ni Apple ne proizvodi telefone jer ne radi sam sve komponente

1.Apple ne dobiva pomoć od države, Rimac da

2.PR od Rimca se hvali kao sve sami proizvode u Svetoj Nedelji, Apple se ne hvali.

3.Rimac se hvali(NU2)kako imaju iznad prosječne plaće, na kraju im je prosjek plaće 3000kn...

 

Rimac je poznat kao CroDriver na jednom poznatom stranom forumu...

Pa je poslje mijenjao postove i pitanja...ali web pamti sve..

R36 pet 9.8.2019 16:13

Prvo da nešto objasnim. 

Nema ništa osobno protiv Rimca, imam protiv pogrešne PR kampanje gdje se njega pokušava svrstati u nekog inovatora i sl. i usporediti ga s ljudima kao što su Tesla, Ruzicka, Kajfez i sl...

 

Rimac je samo osoba koja kupuje sve dijelove na svim stranama i pokušava ih dobro upakirati a na kraju i prodati. 

Koliko vidimo ta mu prodaja baš dobro ne ide. 

O_O_O pet 9.8.2019 16:48
Ajar kaže...

mislim da niš od tog auta. jučer sam bil na tehničkom s motorom i svi (= kartel) osiguravatelji digli cijene (prdon: osnovice) 40%. a plaća se na snagu. tehnički i rega su ostali jednaki. jebemu, ne dam. čak i ako dobijem eurojackpot, auto ne kupujem. 

 Znam direktora Croatia osiguranja, moze se osigurati auto za 250 eura, bez obzira na model.

Ajar pet 9.8.2019 16:55
O_O_O kaže...

 Znam direktora Croatia osiguranja, moze se osigurati auto za 250 eura, bez obzira na model.

 fala ali ne hvala. nemam auto više. osim toga, susjeda mi radi u kroaciji i srednji menadžement (dakle, najgluplji i najnesposobniji u svakoj firmi) im je prvak države u mobingu (stalni iznenadni "sastanci" s "ribanjima", podizanje postotka očekivanog profita, rad gotovo svake subote a dnevno i po 10 i više sati uz smanjivanje plaća, prijetnje otpuštanjima i "restrukturiranjem" itd.), otkad su dio adris grupe. jadransko su lopine, euroherc muljatori ... kartel, kao što napisah. a vrana vrani ... tu je svakako i ovo što si napisao: znaš nekoga pa se može. zar nije tako u svemu u rvat'na? jebote, čak i pekari mi rezerviraju kruh (kad ne stignem odmah ujutro) jer me poznaju kao susjeda i stalnu mušteriju (a vele dvije tete tamo i da sam im "simpatičan"). inače q. državu li ti _________ 

O_O_O pet 9.8.2019 17:25
Ajar kaže...
O_O_O kaže...

 Znam direktora Croatia osiguranja, moze se osigurati auto za 250 eura, bez obzira na model.

 fala ali ne hvala. nemam auto više. osim toga, susjeda mi radi u kroaciji i srednji menadžement (dakle, najgluplji i najnesposobniji u svakoj firmi) im je prvak države u mobingu (stalni iznenadni "sastanci" s "ribanjima", podizanje postotka očekivanog profita, rad gotovo svake subote a dnevno i po 10 i više sati uz smanjivanje plaća, prijetnje otpuštanjima i "restrukturiranjem" itd.), otkad su dio adris grupe. jadransko su lopine, euroherc muljatori ... kartel, kao što napisah. a vrana vrani ... tu je svakako i ovo što si napisao: znaš nekoga pa se može. zar nije tako u svemu u rvat'na? jebote, čak i pekari mi rezerviraju kruh (kad ne stignem odmah ujutro) jer me poznaju kao susjeda i stalnu mušteriju (a vele dvije tete tamo i da sam im "simpatičan"). inače q. državu li ti _________ 

 Nazalost to se nece mijenjati, vec dugo vremena. "Vani" ispunim formular dva online, eventualno odem nesto offline pokupiti i problem je rjesen. Ovdje je prva stvar koju se zapitam (sebe ili bliznje) znam(o) li nekog tamo. Bez toga se mozes spremiti za nocnu moru kafkijanskih razmjera.

Primjer, iz HEPa mi poslali pausalni racun za potrosnju za 4 mjeseca kad nema nikoga u kuci i struja se i ne trosi. Dosao u HEP, da im objasnim da nista nije troseno da ne moram toliki iznos ni platiti. Kaze mi gdjica, a ne gospodine mi smo vam poslali ovrhu bolje je da platite pa cemo se obracunati kasnije. Kaze mi moram u FINU, u FINI ne znaju nista o ovrsi. Onda izvucem joker kartu, znam li nekoga i problem se rjesi u pola dana. 

Vortac pet 9.8.2019 19:50

Svaka tema o električnim vozilima na BUG forumu završi jednako - prepucavanjima tipa to je sve prevara, PR, šuplja priča, nikad ništa od toga itd. Da ne znam na kojim sam stranicama, pomislio bih da čitam neki neoluditski forum gdje je sve modernije od volovskog pluga vrijedno prijezira i skepse. Kad bi Glas Koncila sutra napisao članak o električnom papamobilu, vjerujem da bi čak i tamo bilo više komentara o tehnologiji, a manje o politici.

Aldo pet 9.8.2019 20:12
Vortac kaže...

Svaka tema o električnim vozilima na BUG forumu završi jednako - prepucavanjima tipa to je sve prevara, PR, šuplja priča, nikad ništa od toga itd. Da ne znam na kojim sam stranicama, pomislio bih da čitam neki neoluditski forum gdje je sve modernije od volovskog pluga vrijedno prijezira i skepse. Kad bi Glas Koncila sutra napisao članak o električnom papamobilu, vjerujem da bi čak i tamo bilo više komentara o tehnologiji, a manje o politici.

 pa ako se rimcev PR ne zna nositi s negativnim komentarima po bugovom forumu, predlazem da mozda proba potkupiti najglasnije protivnike, mozda ne bi toliko love morali tratiti na jalove pokusaje svojih placenika u promjeni javnog misljenja i editiranje starih crodriverovih postova... 

danen sub 10.8.2019 04:31

Kada je Rimac u Hrvatrskoj "govno", kada su to isto političari, lijeve i desne stranke, državna uprava, brodogradilišta, školstvo, zdravstvo, sudstvo... ima li išta što u ovoj zemlji valja? Ne valja zatvarati oči pred problemima, ali problemi su tu da se rješavaju, a ne da se kuka i očajava. Takav pesimistički pogled na svijet ne vodi nikud. "We want to go to the Moon, not because it is easy, but because it is hard", rekao je predsjednik Kennedy. I došli su. Zato Amerika ide dalje, a mi se valjamo u stoljetnom blatu, kao što reče Krleža.

ante_etna sub 10.8.2019 08:20

danen kaže...
Kada je Rimac u Hrvatrskoj "govno", kada su to isto političari, lijeve i desne stranke, državna uprava, brodogradilišta, školstvo, zdravstvo, sudstvo... ima li išta što u ovoj zemlji valja? Ne valja zatvarati oči pred problemima, ali problemi su tu da se rješavaju, a ne da se kuka i očajava. Takav pesimistički pogled na svijet ne vodi nikud.

 

 Previše ste negativistički i defetistički nastrojeni, ne stoje stvari tako loše. Zbivanja u stvarnosti vas demantiraju jer..

 

danen kaže...
Takvi komenatri Rimcu izravno ne smetaju, no smetaju u stvaranju poduzetničke i olitičke atmosfere i - na kraju - utječu na rezultate izbora.To će reći da ćemo umjesto ljudi koji će nas povezivati sa svijetom, dobivati za upravljače provincijske lopove. A onda ćemo jaukati što nas je to snašlo.

 

Rimčev otac je istaknuti član HDZ-a, on je jedan od najsposobnijih i najboljih članova te stranke i po svojim prihodima i metodama djelovanja uzor svakome predanom hadezeovcu. Njegov doprinos razvoju električnih vozila kroz financijske potpore je nemjerljiv i njega smo mi kao narod izabrali što je izravni dokaz kako je hrvatski narod zreo, bira ljude koji razvijaju tehnologiju, a ne kao što vi kažete provincijske lopove. I zato ću na sljedećim izborima opet zaokružiti Culeja i Vasu jer samo ljudi koji podupiru razvoj tehnologije, što je temelj doktrine suvremenog njonjizma, nas mogu približiti Americi.

 

 

 

 

footballer sub 10.8.2019 10:27
danen kaže...
Kada je Rimac u Hrvatrskoj "govno", kada su to isto političari, lijeve i desne stranke, državna uprava, brodogradilišta, školstvo, zdravstvo, sudstvo... ima li išta što u ovoj zemlji valja? Ne valja zatvarati oči pred problemima, ali problemi su tu da se rješavaju, a ne da se kuka i očajava. Takav pesimistički pogled na svijet ne vodi nikud. "We want to go to the Moon, not because it is easy, but because it is hard", rekao je predsjednik Kennedy. I došli su. Zato Amerika ide dalje, a mi se valjamo u stoljetnom blatu, kao što reče Krleža.

 

Ne razumijete dobro. Nije stvar u tome da se ne zna da se to mora rješavat, stvar je da se zna da to ništa ne valja, ali bi naš narod da uvijek to netko drugi rješi. Oni nažalost sami ne mogu, "al da su oni na vlasti, to bi bilo puno drukčije." Naš narod je odrezan s realnošću od svih tih biših i trenutnih ideologija, pa nema vremena za rješavanje pravih problema.

 

Što se tiče auteka, iako je sličnih performansi, iskreno mi se dizajn nimalo ne sviđa, pogotovo u usporedbi s C_Two. Al opet, na nisam potencijalni kupac, pa mislim da Pininfarina neće moje riječi uzeti u obzir.

 

Samo bih volio napomenuti da sam primjetio rast broja postova kolege Ajara, i s tim rastom sam primjetio i povećanje omjera postova i lol-ova izazvanih istim. Još uvijek taj omjer nije 1/1, ali se približava tome. 

Qwerty0001 sub 10.8.2019 17:23
danen kaže...
Iz ovih komentara može se lako zaključiti zašto nama Hrvatima ništa ne ide, makar imamo najljepšu, najbogatiju itd. zemlju. Odgovor je: jal. Umjesto da čestitamo Rimcu što se uspio probiti na svjetsko tržište sa suvremenom tehnologijom, što je uspio integrirati hrvatsko gospodarstvo za europskim i svjetskim, mi čujemo komenare u stilu "niš, niš, niš i opet pa niš." Takvi komenatri Rimcu izravno ne smetaju, no smetaju u stvaranju poduzetničke i olitičke atmosfere i - na kraju - utječu na rezultate izbora. To će reći da ćemo umjesto ljudi koji će nas povezivati sa svijetom, dobivati za upravljače provincijske lopove. A onda ćemo jaukati što nas je to snašlo. Dajte malo, ljudi, osvjestite se. "Iznad nas leti aeroplan, a mi smo u blatu", reče Krleža. Zašto smo u blatu? Tko nas u blatu drži?

 

Kako to da Infobip nije svakodnevno u medijima i kako to da Infobip nema "hejtera" i "jalnika" koji kritiziraju Infobip? Dakle primjer je samo jedna uspjesna HR firma. Rimac automobili i Greyp nisu uspjesne firme, stvorene su na novcu ukradenom od hrvatskog naroda, financiraju se pomocu hrvatskog naroda i unatoc tome svaku godinu zavrsavaju u visemilijunskom minusu.

 

ante_etna kaže...
danen kaže...
Iz ovih komentara može se lako zaključiti zašto nama Hrvatima ništa ne ide, makar imamo najljepšu, najbogatiju itd. zemlju. Odgovor je: jal. Umjesto da čestitamo Rimcu što se uspio probiti na svjetsko tržište sa suvremenom tehnologijom, što je uspio integrirati hrvatsko gospodarstvo za europskim i svjetskim, mi čujemo komenare u stilu "niš, niš, niš i opet pa niš." Takvi komenatri Rimcu izravno ne smetaju, no smetaju u stvaranju poduzetničke i olitičke atmosfere i - na kraju - utječu na rezultate izbora. To će reći da ćemo umjesto ljudi koji će nas povezivati sa svijetom, dobivati za upravljače provincijske lopove. A onda ćemo jaukati što nas je to snašlo. Dajte malo, ljudi, osvjestite se. "Iznad nas leti aeroplan, a mi smo u blatu", reče Krleža. Zašto smo u blatu? Tko nas u blatu drži?

Nevezano za Rimca, nema jal veze s ničime. Jalni su i na Bezosa, Trumpa, Lady Gagu i Bill Gatesa pa im država cvate. Ono što je bitno je - bilanca. Ako firma radi plus, psi laju - karavane prolaze, ako radi minus, k tome dugoročno, nije dobro. U Sjevernoj Koreji hvale svoje firme na sva usta pa se govori da su na rubu gladi. Rimcu je bitno koliko kupaca platiša mu kuca na vrata, a ne što će ovdje netko piskarati, a netko drugi mu lupati minuse. 

 

Rimac automobili i Greyp nisu uspjesne firme, stvorene su na novcu ukradenom od hrvatskog naroda, financiraju se pomocu hrvatskog naroda i unatoc tome svaku godinu zavrsavaju u visemilijunskom minusu.

 

 

ludizao kaže...

Nevjerojatni su ovi što pametuju o hrvatskom jalu i istovremeno žmire na činjenice. Njima nije važno što je proboj na svjetsko tržište  ništa drugo PR i što je cijela priče s više rupa nego švicarski sir. Ne, njih smeta što se o tim rupama piše, jer to kao smeta gospodarstvu i, pazi biser, utječe na rezultate izbora 

Pa boktemazo, koje crne rezultate izbora?  Izborna mašinerija još od 90-tih radi precizno kao švicarski sat. Nema tu nikakvih IZBORA u pravom smislu. Masa uhljeba je kupljena i poslušno daju glas onima koji ih plaćaju.

 

Klasicni primjer kognitivne disonance.

 

dejo6 kaže...
R36 kaže...

Prodaje jaja pod bubrege.

 

Pogledaj mu financijsko izvješče...pa onda nešto pametuj. Prosječna plača 3000kn a bilanca u minusu. 

 

Više bi ga nazvao prodavač nego proizvođač. Malo te motore, baterija i ostalo prepakira i prodaje pod svoje a i dalje je u minusu. 

 

 

Šta tebe sekira njegovo financisko izvješće? Jel posjeduješ dionice rimac automobila?
Dok god ima ulagača može poslovati s minusom koliko god želi.

 

Rimac automobili i Greyp nisu uspjesne firme, stvorene su na novcu ukradenom od hrvatskog naroda, financiraju se pomocu hrvatskog naroda i unatoc tome svaku godinu zavrsavaju u visemilijunskom minusu.

 

 

CalvinRi kaže...
R36 kaže...

A što me najviše iznenađuje kod ovog našeg puka.

 

Zakunite se da je bilo tko od vas pomislio da oni u Svetoj Nedelji proizvode : motore, baterije, software za C TWO i Greyp

 

Na njegovom biciklu su baterije od LG-a.

 

The Greyp G6 electric mountain bike sports a 36V 700 Wh battery powered by LG cells. The battery should be sufficient for 100 km (62 mi) of range.

 

A šta kaže njegov PR - sve oni proizvode in house.

 

A da još nadodam : električni motor iz Greyp su Tajvanski 

http://www.mpfdrive.com/

 

Ček sad : Da li je on proizvođača ili preprodavac?? 

 

Inovator??? Je, kao što sam i ja Tesla jer prodajem prekidače za struju. 

 

Cut the crap.

 

Onda ni Apple ne proizvodi telefone jer ne radi sam sve komponente

 

Apple ne tvrdi da SVE iz nule rade in-house!

Evo ti sa sluzbene stranice:

"With every aspect of the C_Two produced on-site at Rimac’s facility..."

 

"even the jigs and tooling for each individual piece are produced on-site"

 

Istina ne moze biti dalje od toga, vecinu proizvoda KUPUJU, prepakiravaju, te prodaju pod svoje, jedino sto zbilja rade su razne simulacije, te kupnja baterijskih celija i slaganje istih.

 

Vortac kaže...

Svaka tema o električnim vozilima na BUG forumu završi jednako - prepucavanjima tipa to je sve prevara, PR, šuplja priča, nikad ništa od toga itd. Da ne znam na kojim sam stranicama, pomislio bih da čitam neki neoluditski forum gdje je sve modernije od volovskog pluga vrijedno prijezira i skepse. Kad bi Glas Koncila sutra napisao članak o električnom papamobilu, vjerujem da bi čak i tamo bilo više komentara o tehnologiji, a manje o politici.

 

Od 2009. slusamo o novom Tesli. U Medjuvremenu je Rimac usao u skole i knjige gdje djeca uce o tom novom Tesli, a mediji takodjer pisu o tom novom Tesli:

Naglasak je na velikim umovima čija su dostignuća imala utjecaj na cijeli svijet, od Nikole Tesle i Ruđera Boškovića do Mate Rimca.

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/foto-donosimo-detalje-projekta-kojim-ce-se-hrvatska-predstaviti-na-izlozbi-expo-2020/9202847/

 

Naime potreban je veliki um da bi se sa ukradenim novcem otvorila firma, te kupili dijelovi iz kojih se slozi auto, s time da mu je iznenjer Kvocic slagao auto sa kupljenim dijelovima. To je u najmanju ruku za Nobelovu nagradu.

 

I mogu opet ponoviti, kako to da Infobip nije svakodnevno u medijima i kako to da Infobip nema "hejtera" i "jalnika" koji kritiziraju Infobip? Dakle primjer je samo jedna uspjesna HR firma. Rimac automobili i Greyp nisu uspjesne firme, stvorene su na novcu ukradenom od hrvatskog naroda, financiraju se pomocu hrvatskog naroda i unatoc tome svaku godinu zavrsavaju u visemilijunskom minusu.