mind_challenge pon 24.2.2020 10:34

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

O_O_O pon 24.2.2020 12:50
mind_challenge kaže...

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

 Kakav je USB receiver, kad pomaknem MX Master pola metra dalje ima grozan lag.

Mar pon 24.2.2020 12:56

Gledam si zamjeniti svog Mx Mastera s MxM3 ili ovim. Kakav je kotačić u usporedbi? Da li je isti princip da ima auto switch na free spin kad se jače zavrti jer mi je to nezamjenjivo.

mind_challenge pon 24.2.2020 16:53
O_O_O kaže...
mind_challenge kaže...

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

 Kakav je USB receiver, kad pomaknem MX Master pola metra dalje ima grozan lag.

 Meni stoji na stolu, 15-ak cm ispred misa. Preporuka je da je sto blize, zato i daju produzni USB s njim. Tako radi odlicno.

Mar kaže...
Gledam si zamjeniti svog Mx Mastera s MxM3 ili ovim. Kakav je kotačić u usporedbi? Da li je isti princip da ima auto switch na free spin kad se jače zavrti jer mi je to nezamjenjivo.

 Kotacic mi je bolji nego onaj na Masteru, nema one gume koja se samo prlja bezveze skroz je metalni. Nema auto switch, samo rucno na "tipku". Jos jedna razlika je sto ovaj ima klik u lijevo i desno, sto Master 1 i 2s nisu imali.

iMik pon 24.2.2020 19:35
ZGamer kaže...
iMik kaže...

Sve super ako su popravili double click, koji je Logitechu glavna boljka danas.

 Ti vidim nisi zadnjih 5 godina imao novi logitech miš,ima boljka ali nije ta.

 Ja imam Logitech zadnjih 20 godina i nikad nisam imao problema, ali samo upiši u google Logitech double click i vidjet

ćeš da imaju hrpu problema s određenim miševima i manje s nekim drugim.

Druga boljka je g(arbage) bug.

Danny_HR uto 25.2.2020 13:07
Horned Reaer kaže...

taj Logitech ili Razer Basilisk X Hyperspeed?

Nisam imao prilike isprobati tog Razera, ali samo na temelju činjenice da Razer ima bežično punjenje i ugrađenu bateriju naginjem na njegovu stranu. Senzori su im srodni, pa bi i performanse trebale biti identične.
Ipak, ta su dva miša potpuno drugačijih namjena.

 

Basilisk X Hyperspeed mi više djeluje kao konkurent Logiju 502 Lightspeed.

josmatic pet 22.5.2020 11:28

Posjedujem ovaj miš već 2 mjeseca i ultra je precizan (nakon korištenja RX250) i odličan za moju veliku ruku. Baterija definitivno nije mana, koristim ga 2 mjeseca i  baterija i dalje pokaziva 3 od 3 crtice. Svakako bi preporučio koristiti njegov usb priključak za bežičnu vezu nasprem bluetooth-a jer nekad ima problema povezivanja sa bluetooth-om, barem na mom laptopu. Glavna mana je ako imate veliki palac onda ćete konstanto dodirivati jednu od 6 tipki na mišu koje se nalaze sastrane. Ostalo je TOP TOP ako imate 600kn :)

RonoN čet 17.12.2020 19:46

Mis je super!

Neki dan sam nakon 6 mjeseci prvi puta mijenao bateriju... za neke ruke je mozda velik, nekom tezak ali meni pase.

 

Koristim ga uz MX Master 2 i to na vise racunala i super mi je sto torbica od mx mastera odgovara i njemu. A Logitech flow radi besprijekorno - posebno copy/paste s jednog racunala na drugo