191x7 pon 20.1.2020 19:04
MasterG kaže...

Ekipa, idem u Švicarsku sutra. Kak sad prebacim u franke il kaj već trebam napraviti da mogu tamo kupovati karticom? 

 Nije ti to nužno raditi, možeš normalno kupovati bez da išta prebacuješ.

TCO 006 ned 2.2.2020 20:58

Može tko poslati invite? Za pare i besplatnu dostavu? Hvala :D

Edit: Primljen invite, hvala pošiljatelju :)

Edit 2: više ne daju invite za 50 kn? Vidim da je ovaj moj samo za besplatnu karticu.

TCO 006 uto 4.2.2020 11:12

Koliko dugo traje provjera nakon što upišemo podatke sa kartice da bi uplatili 90 kn?

Pitali su me za token, koji je kopiran sa mHPB, i sada se samo provjerava...

Edit: err_timed_out... Dobar znak haha

GSP čet 6.2.2020 07:58

Kad sam se registrovo nisam stavio kvačice na prezime i adresu ulica,a kad sam slikao osobnu onda su me odbili...jeli moguce radi toga?jeste vi stavili kvačice u ime kod registracije

gamer001 pon 10.2.2020 01:07

Pozdrav, evo od danas sam i ja član Revolut "sekte" pa samo da provjerim neke stvari. Top-upao sam sa Zabinog Maestra tih početnih 90kn, i stvarno nije bilo nikakvih drugih troškova osim neke 1kn za provjeru racuna ili nešto tako, ali mislim da 1kn nije vrijedna spomena. Sad, znaći svaki top-up u HRK je bez naknade. Koliko sam shvatio da bih bilo koje novce s Revoluta vratio na svoj tekući trebam banci platiti naknadu (koliko sam pročitao Zaba uzima 7.5kn za takve stvari, tj. transakcije tipa inozemstvo-hrvatska). Sad, mene zanima mogu li ja podići novac s revoluta na nekom bankomatu u hr pa na Zabinom uplatno-isplatnom bankomatu teoretski uplatit taj novac na zabin tekući bez naknade od ovih 7.5kn. Nije da ću propast za tih 7.5kn, ali me samo zanima jesam li našao rupu u tim naknadama, a uvijek je dobar osjećaj znati da je tako, pogotovo ako pričamo o bankama. 😁

gamer001 pon 10.2.2020 08:02
191x7 kaže...

Da, možeš podizati na bankomatima, bez naknada do nekih 200€ (ili 200 funti, nisam siguran).

 
Pa ovaj revolut je onda stvarno predobar. Ako u blizini nemam zabinog bankomata, puknem novce na revolut i dignem s cijeg hocu bez naknade (do 200€ naravno). I znaci ne moram ih ni konvertirat u eure prvo da bih mogao podizati s "tuđeg" bankomata. Stvarno super ako je to tako.

 

zeryx kaže...

kako svi mogu top-uppat s maestrom ja ne mogu...

 

raif. maestro...


Žao mi je druže, ovo je prvi put da mi je u životu nešto ovako jednostavno prošlo kao registracija, prijava i to sve oko revoluta.

vlado051 pon 10.2.2020 08:24
gamer001 kaže...
191x7 kaže...

Da, možeš podizati na bankomatima, bez naknada do nekih 200€ (ili 200 funti, nisam siguran).

 
Pa ovaj revolut je onda stvarno predobar. Ako u blizini nemam zabinog bankomata, puknem novce na revolut i dignem s cijeg hocu bez naknade (do 200€ naravno). I znaci ne moram ih ni konvertirat u eure prvo da bih mogao podizati s "tuđeg" bankomata. Stvarno super ako je to tako.

 

Za standard karticu se moze podici na bankomatima do 1700kn (228eura) u  periodu od 30 dana, a stanje koliko je preostalo se moze vidjet pod profil pa cjenik standard, ako se predje limit ide 2% naknada.

 

Sto se tice slanja novca bez naknade (7.5kn za priljev iz inozemstva) moze se na neke banke recimo Erste, a na ostale moze bez naknade jedino preko Keks Paya, neko je opisao postupak tu na forumu.

 

 

vlado051 pon 10.2.2020 12:21
JupiPupi kaže...

Evo trik kako bez nakande (inače je oko 7.5kn) prebacivati novce sa Revoluta na HR tekuči račun.

Instalirate si aplikaciju KEKS Pay i dodajte Revolut karticu za slanje novca, onda instalirajte jos jednu instancu KEKS Pay aplikacije na drugi uređaj koj ima drugi mobilni broj.

Na tom drgom uređaju dodajte HR tekuči račun za primanje novca. Sad šaljete novce sa prve app. na dugu besplatno ali po limitima koje ima KEKS Pay, a to su trenutno: 1000kn limit po transakciji, max. 2000kn dnevno i max 20000 kn mjesečno. Novci kod ovakvog postupka sjedaju drugi radni dan na tekuči.

Plačati režije ovako bi bilo moguče ali i ne bas praktično jer u KEKS Pay aplikaciji nema sekcije za upisati model i poziv na broj, nego samo opis plačanja.

 Evo ga opisan trik kako prebacit na hr tekuci racun bez naknade od 7.5kn

nani sri 19.2.2020 10:18
Coder256 kaže...

Pozdrav,

Zanima me moze li se dobiti free kartica nakon sta se registriramo, ali ne narucimo karticu? Ako ne, ima li koji nacin za dobit free?

 Ovo i mene zanima. Izradio sam račun i napravio virtualnu karticu koju sam dodao u apple wallet. E sad mi je interesantna i fizička kartica da bi je koristio na bankomatima npr. Može li se naknadno iskoristiti nekakav invite za fizičku karticu i ako da lijepo bih zamolio za istu.

Hvala

 

LIX sri 19.2.2020 10:27

ne sjećam se najbolje jer nisam nakon kreacije accounta nešto brljao sa revolutom, ali zar nije kreacija accounta i odabir kartice zapravo i dizajn fizičke kartice? te da fizička kartica dolazi doma nakon nekih 5-7 dana?

GrimReaperKC sri 19.2.2020 12:13
nani kaže...

Ne, kad idem sad (nakon kreiranja računa) odabrati da želim fizičku karticu, standardna kartica bi me došla 44,99 KN

 ako se regaš preko nečijeg linka kartica je besplatna, a nekad daju i pare uz to onome ko se rega i onome tko je dao link.

 

 

Sale69 ned 23.2.2020 01:11

Koristom Revolut i sve pohvale, ali promjenio sam maticnu banku i samim time top-up radim s drugom karticom-Visa debitna HPB-a i sada je nastao problem: kada dodjem do toga da upisem broj iz tokena ne vidi se cijeli obrazac i nemam gdje upisati taj broj, sa Adiko bankom i svim ostalim je radilo normalno.

Kontaktirao sam Revolut ali nisu znali pomoci, kontaktirao sam HPB u takodjer neuspjesno, pokusao sam iskljuciti tu provjeru ali nije moguce, do mobitela nije jer imam Note 10+ i sve je uredu s njime a recimo neda Revolut zakrenuti zaslon ili pomicati/uvecavati sliku...dakle veoma glup problem...

x18x05x ned 23.2.2020 06:46
Sale69 kaže...
Koristom Revolut i sve pohvale, ali promjenio sam maticnu banku i samim time top-up radim s drugom karticom-Visa debitna HPB-a i sada je nastao problem: kada dodjem do toga da upisem broj iz tokena ne vidi se cijeli obrazac i nemam gdje upisati taj broj, sa Adiko bankom i svim ostalim je radilo normalno.

Kontaktirao sam Revolut ali nisu znali pomoci, kontaktirao sam HPB u takodjer neuspjesno, pokusao sam iskljuciti tu provjeru ali nije moguce, do mobitela nije jer imam Note 10+ i sve je uredu s njime a recimo neda Revolut zakrenuti zaslon ili pomicati/uvecavati sliku...dakle veoma glup problem...

 Probaj drugi browser.

darkborg ned 23.2.2020 08:05

Ja sam jučer imao isti problem kad sam išao kupiti neke knjige isto HPBovom karticom ali sam webshop otvorio kroz Facebookov browser, kad sam prebacio na Chrome, sve se normalno prikazalo i mogao sam upisati tu jednokratnu lozinku.
Tako da nisam siguran jel problem do HPBa ili do lošeg browsera kod fejsa i revoulta.
Ljetos kad sam prvi put radio topup s ovom karticom nisam imao taj problem,

sosta pon 24.2.2020 09:48

Meni je isto kod zadnje nadoplate (ZABA) kod 3d secure provjere otišao prozor udesno da se nije vidio obrazac za upisivanje (Chrome), ali sam mogao povući ulijevo da se sve pojaviu na ekranu.

14_centurion_11 pet 28.2.2020 13:37

Pozdrav :)

 

Vidio sam da se mogu unlockat kriptovalute u revolutu ako pozovem 3 osobe i one se registriraju. S obzirom da svi moji frendovi ili imaju revolut ili ih to ne zanima, evo molim ako se netko želi regati da mi se javi pa mu dam invite na obostranu korist :D

 

GrimReaperKC pet 28.2.2020 14:33
14_centurion_11 kaže...

Pozdrav :)

 

Vidio sam da se mogu unlockat kriptovalute u revolutu ako pozovem 3 osobe i one se registriraju. S obzirom da svi moji frendovi ili imaju revolut ili ih to ne zanima, evo molim ako se netko želi regati da mi se javi pa mu dam invite na obostranu korist :D

 

 mislim da ti nakon 2-3 tjedna sami otkljucaju tu opciju.

 

kupnjom kripta na revolutu ne držiš pravi kripto, nego imaš "digitalni derivat".