Netkan čet 12.9.2019 15:11
10alex kaže...

Ja sam preko Revoluta nadopaltio dopunu za Telenor u Srbiji (preko web stranice) i radi. Ocigledno je do samog primatelja uplate (VIP, hotel,...) a ne opcenito za cijelu drzavu.

 Pa možeš koristiti ti u bilo kojoj zemlji i nemaš problema sa plaćanjem, samo osobnu trebaš imat iz EU

(LINK za 60kn + besplatna dostava kartice )

Srednji čet 12.9.2019 15:32

Može li mi netko po naški objasniti koja je razlika između obične kartice i one crne metalne?

I ako sam već naručio normalnu, mogu li tražiti crnu metalnu?

 

Hvala

 

Pozdrav

 

EDIT: Našao...crna ide na pretplatu... :)

Netkan čet 12.9.2019 16:01
Srednji kaže...

Može li mi netko po naški objasniti koja je razlika između obične kartice i one crne metalne?

I ako sam već naručio normalnu, mogu li tražiti crnu metalnu?

 

Hvala

 

Pozdrav

 

EDIT: Našao...crna ide na pretplatu... :)

 Crna ima veće limite, tipa 500 funti mjesečno možeš dizat s bankomata, više novca mijenjati, dobijas 0.1% cashback u europi i 1% u ostatku svijeta.
Plaća se 99kn mjesećno koliko sam vidio, tako da se nikako ne isplati, preskupa je.
Bude ti akcija ako pozoveš dovoljan broj prijatelja da dobiješ besplatno... pa je zadržiš i ne platiš kasnije obnovu,a funkcionira kao normalna
(LINK za 60kn + besplatna dostava kartice )

Netkan čet 12.9.2019 18:02
loky4i4 kaže...

Jel se mogu organizirati troškovi po kategorijama u aplikaciji tipa da vidim koliko trošim na gorivo itd.

 Možeš postaviti limit, ali sama aplikacija piše na šta si koliko potrošio tj sama kategorizira
(LINK za 50kn +10kn od mene + besplatna dostava kartice )

bed-boy11 pet 13.9.2019 12:46

Kakav metal? Da dobiješ metal mora biti posebna akcija. Dode ti ovakva notifikacija slicno kao za ovu akciju 50kn i moras pozvat 4 ili 5 ljudi u 4 dana ako se dobro sjećam. I ne dobiju oni nista osim free kartice.

Ovo je posebna akcija i dajem 20kn čisto iz razloga 'bolje išta nego ništa'

Netkan pet 13.9.2019 14:33
bed-boy11 kaže...
Kakav metal? Da dobiješ metal mora biti posebna akcija. Dode ti ovakva notifikacija slicno kao za ovu akciju 50kn i moras pozvat 4 ili 5 ljudi u 4 dana ako se dobro sjećam. I ne dobiju oni nista osim free kartice.

Ovo je posebna akcija i dajem 20kn čisto iz razloga 'bolje išta nego ništa'

 aha... znači ništa od metala nažalost...
Htio bi je jednom dobiti bar na mjesec da bi ostane makar sa free verzijom
(LINK za 50kn +10kn od mene + besplatna dostava kartice )