BarbaVeli uto 28.1.2020 08:53

Prije sam čak vodio bilješke o promjenama inačica iOS-a, ali one su sve minornije pa nema preveć smisla. Preuzet ću ga iz jednostavnog razloga što nemam što izgubiti (a pritom će me pratiti osjećaj pravednika).

Iako se sjećam negdje kod inačice 4 da je bilo pregrijavanja kad instalirah noviji softver. Nikad više, sva sreća.

southy uto 28.1.2020 15:13
ivoleko kaže...

Promjene su uglavnom sa developerske strane, uvodenjem hrpe novih API-a i frameworkova.

 

Upravo tako, krajnji korisnik možda to ne vidi na "čistoj" instalaciji, ali ovo omogućava nove funkcionalnosti u 3rd party aplikacijama.

Zechina čet 30.1.2020 03:44
southy kaže...
ivoleko kaže...

Promjene su uglavnom sa developerske strane, uvodenjem hrpe novih API-a i frameworkova.

 

Upravo tako, krajnji korisnik možda to ne vidi na "čistoj" instalaciji, ali ovo omogućava nove funkcionalnosti u 3rd party aplikacijama.

 

Lako ti je sad drobiti kad je Posmatrač baniran ;)

De neki primjer gdje ti je tvoj iPhone6 koji li već dobio novu funkcionalnost. Fake zub na ekranu?
Ne samo da nema baš neke bitne nove funkcionalnosti (što ne mora biti loše - to možda znači da sve već dobro radi!), u  zadnje vrijeme postali su ko windozi: bolje ne staviti apgrejd dok nije sigurno da neće biti štete.

southy čet 30.1.2020 19:22
Zechina kaže...

 

Lako ti je sad drobiti kad je Posmatrač baniran ;)

De neki primjer gdje ti je tvoj iPhone6 koji li već dobio novu funkcionalnost. Fake zub na ekranu?
Ne samo da nema baš neke bitne nove funkcionalnosti (što ne mora biti loše - to možda znači da sve već dobro radi!), u  zadnje vrijeme postali su ko windozi: bolje ne staviti apgrejd dok nije sigurno da neće biti štete.

Hm, nisam znao da je bananiran, no vjerojatno su ga frustracije preuzele.

 

iPhone 6s radi sasvim ok sa novom verzijom iOS-a, stavi Android 10 na Samsung iz toga doba. Meni ne znači puno, ali ima ekipe koja voli dark mode pa im je to killer feature. Ono što je zanimljivo Appleu i developerima je to da imaš bazu od skoro 1,5 milijardi uređaja na koje možeš plasirati aplikacije i usluge. Znam da se trolovi neće složiti, ali sa dev strane mislim da je to je****o fantastični potencijal!

Zechina čet 30.1.2020 23:28

Dark mode pod funkcionalnost neću komentirati. ;)
1,5 M potencijalne korisničke baze zvuči impresivno, ali mislim da i Apple sad autokanibalizira svoje stare uređaje/softver nekom kompatibilnošću. Baš iPhone 6 neki.

Posmatrač pet 31.1.2020 07:13
Zechina kaže...
.....

 

Upravo tako, krajnji korisnik možda to ne vidi na "čistoj" instalaciji, ali ovo omogućava nove funkcionalnosti u 3rd party aplikacijama.

 

Lako ti je sad drobiti kad je Posmatrač baniran ;)

De neki primjer gdje ti je tvoj iPhone6 koji li već dobio novu funkcionalnost. Fake zub na ekranu?
Ne samo da nema baš neke bitne nove funkcionalnosti (što ne mora biti loše - to možda znači da sve već dobro radi!), u  zadnje vrijeme postali su ko windozi: bolje ne staviti apgrejd dok nije sigurno da neće biti štete.

 Tu sam ja ;)

southy kaže...
....

Hm, nisam znao da je bananiran, no vjerojatno su ga frustracije preuzele.

 

iPhone 6s radi sasvim ok sa novom verzijom iOS-a, stavi Android 10 na Samsung iz toga doba. Meni ne znači puno, ali ima ekipe koja voli dark mode pa im je to killer feature. Ono što je zanimljivo Appleu i developerima je to da imaš bazu od skoro 1,5 milijardi uređaja na koje možeš plasirati aplikacije i usluge. Znam da se trolovi neće složiti, ali sa dev strane mislim da je to je****o fantastični potencijal!

 Hej bitno je da su korisnici sretni jer imaju novu cifru u about sekciji ;)

 

A kada se sazna za namjerno usporavanje uredjaja ili za ne enkripciju podataka svi sute... A busali se u prsa sigurnosci i podrskom....

 

Al hej novi wallpaper je tu.....

ATJLučko pet 31.1.2020 08:16
Posmatrač kaže...
Zechina kaže...
.....

 

Upravo tako, krajnji korisnik možda to ne vidi na "čistoj" instalaciji, ali ovo omogućava nove funkcionalnosti u 3rd party aplikacijama.

 

Lako ti je sad drobiti kad je Posmatrač baniran ;)

De neki primjer gdje ti je tvoj iPhone6 koji li već dobio novu funkcionalnost. Fake zub na ekranu?
Ne samo da nema baš neke bitne nove funkcionalnosti (što ne mora biti loše - to možda znači da sve već dobro radi!), u  zadnje vrijeme postali su ko windozi: bolje ne staviti apgrejd dok nije sigurno da neće biti štete.

 Tu sam ja ;)

southy kaže...
....

Hm, nisam znao da je bananiran, no vjerojatno su ga frustracije preuzele.

 

iPhone 6s radi sasvim ok sa novom verzijom iOS-a, stavi Android 10 na Samsung iz toga doba. Meni ne znači puno, ali ima ekipe koja voli dark mode pa im je to killer feature. Ono što je zanimljivo Appleu i developerima je to da imaš bazu od skoro 1,5 milijardi uređaja na koje možeš plasirati aplikacije i usluge. Znam da se trolovi neće složiti, ali sa dev strane mislim da je to je****o fantastični potencijal!

 Hej bitno je da su korisnici sretni jer imaju novu cifru u about sekciji ;)

 

A kada se sazna za namjerno usporavanje uredjaja ili za ne enkripciju podataka svi sute... A busali se u prsa sigurnosci i podrskom....

 

Al hej novi wallpaper je tu.....

Novi wallpaper, stari TROOOOOOL  !!!!!!