crazy_luđak čet 7.11.2019 20:32

Ja. Suma summarum:

Prednosti Mi band 4

  • detachable narukvica od zaslona - stilski veci izbor  + ako pukne narukvica (mi i honor imaju plastiku) samo zamijenis narukvicu + pasu narukvice od mi band 3
  • puno dulje trajanje baterije (deklarirano 20 dana vs honor band max. 7 dana)
  • third party apps za band tipa camera shutter
  • third party watch faces

 

Prednosti honor band 5

  • precizniji heart rate monitor (za demonstraciju su usporedivali s EKG uredajem, makar je to pretjerivanje, tocniji je nego mi band 4)
  • preciznije mjerenje sna uz Huawei TruSleep. Anegdotalno (vecina iskustava je takva): za Mi band mnogi ljudi su primijetili koliko lose biljezi spavanje, budenje, napanje ne znam mjeri li uopce, dok honor biljezi puno preciznije, potvrdeno iz osobnog iskustva biljezi budenje u minutu, a najcesce uhvati i nap

 

Na kraju je pitanje sto ti je vaznije, Mi ili Honor benefiti. Osobno sam na kraju izabrao honor i nisam pozalio, pitaj slobodno sto te jos zanima

toyota rav4 čet 26.12.2019 05:26

Sorry što smetam,

Jel se može preko ovog sata upravljati deezerom?

Na jednoj stranici pise: The list of apps supported by Honor Band 5 remote music control functions is Shazam, VLC for Android, Google Play Music, YouTube, Tube G0, Spotify, Audify, KKBOX, Blackplayer, Pulsar, and Huawei Music., tj. ne spominje se deezer.

Može li neko provjeriti da li radi i s deezerom??

LP

crazy_luđak ned 29.12.2019 00:39
toyota rav4 kaže...

Sorry što smetam,

Jel se može preko ovog sata upravljati deezerom?

Na jednoj stranici pise: The list of apps supported by Honor Band 5 remote music control functions is Shazam, VLC for Android, Google Play Music, YouTube, Tube G0, Spotify, Audify, KKBOX, Blackplayer, Pulsar, and Huawei Music., tj. ne spominje se deezer.

Može li neko provjeriti da li radi i s deezerom??

LP

Upravo provjerio, radi