fer-de-lance čet 22.8.2019 09:38

Odigrao sam ove godine ponovno Final Fantasy 7, 8, 9 i 10.

I baš mi je drago da remake osmice bude u stilu remakea desetke - samo grafički update (tj. to je remaster).

A onaj remake sedmice kaj najavljuju ne liči na dobro, ni malo....

To su igre koje funkcioniraju jedino takve kakve jesu.

 

E da, potvrđujem ono kaj sam smatrao i prije skoro 20 godina, desetka je najbolji-najgori nastavak, bez pogovora.

A Square je napravio odličan posao zato kaj su ubacili opciju da aktiviraš sve iteme x99 i maksimum para, jer sam na PS2 verziji odustao od monster arene i dark aeona (koji su praktički igra za sebe, i to bar 300+ sati) zbog enormne količine grindanja koja je potrebna da bi uopće imao šanse boriti se ravnopravno s njima, jer sam s tim opcijama, tj. "cheatovima" uspio sve proći za cca. 90 sati, a ovak bi trebao još minimalno 300 sati grinda za skupit dovoljno sfera za savladat te protivnike.

E da, i odustao sam od celestial weapona za Darinka (tak sam nazvao Tidusa ), Lulu, Wakku i Kimahrija, te od utrka u Remiem templeu.

Ali, tko ima sadomazo sklonosti nek izvoli...

Uglavnom, topla preporuka i za postojeće remastere, i steam verzije ovih nastavaka, bolje igre nikad ne budete odigrali 

 

 

wyks čet 22.8.2019 22:41

Developeri a i potrošači su dijelom iz iste generacije.

Isto se dogadja sa filmovima.

Tehnologija napreduje, a lakse je reproducirati dobar uradak nego stvoriti originalni.

Rado bih vidio neke uspjesnice u sadasnjoj tehnologiji.