AFARON čet 26.3.2020 09:57
SamoPitam3 kaže...
AFARON kaže...

 Jedva čekam...neku akciju. Ne daje mi se 60 eura pred smak svijeta 

 To cuvas tih 60 € za Harona ?!??!

 

 

Čuvam za preživljavanje od gladi i hladnoće u narednih godinu-dvije.

Envy pet 27.3.2020 10:47

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

overhaul pet 27.3.2020 18:22
Envy kaže...

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

 Pa jesi li igrao doom iz 2016. ? 

SamoPitam3 sub 28.3.2020 01:56
Envy kaže...

Da li je ovo id Software pogodio konačno iz drugog desetljeća, tako mu njegovih zakrivljenih površina, konačno novu igru.. ili imam osjećaj da nema više old-like pucačina kao što su Doom, Quake 2, Unreal, i sl?

 Pa i nije ovo toliko razlicito od q2 ili dooma ili unreal-a. Doduse ima vise toga na sto treba paziti, ali generalno, to je manje-vise to isto. Samo sto smo mi omatorili. Nema vise samo nazad, napred, lijevo, desno, pucanje, strafe  i eventualno skakutanje. Malo je i meni bilo tesko na pocetku, ali kada "udjes" u igru to je onaj stari doom na n-tu sto se tice akcije. Samo se treba opustiti i ide kao podmazano. Rezes, przis, sijeces... One bijesne tezine gdje kraj dodje s umiranjem ostavljam mladjim generacijama ipak