sminigo sri 20.5.2020 20:11

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JonesCroatia čet 21.5.2020 09:51

Trojku sam kupio iskljucivo zbog Split Screen local multiplayer-a (imam 2 mlada sina gamera). Bilo dosta dobro. A onda sam shvatio da postoji Serious Sam Fusion koji objedinjuje TFE i TSE u HD izdanju, pa od onda samo to igramo "na kauču" :)

Jakovp čet 21.5.2020 10:40
Hexfire kaže...
Kako kome koliko čujem. Nekima sve ove promjene nisu baš najbolje sjele. Treba puno više koristiti mozak nego u prošlom.

 

 

Strašno

 

Nakon ovoga se prošli čini kao dječja igra, dva svijeta. Što je i malo problem jer obožavam prošli doom, a ovo mi ga je malo pokvarilo.

GranDaddo čet 21.5.2020 11:26

Da li bi SS trebao imati neki mod ili kaj već da napravi nešto kao World War Z? Mislim ide na isti princip na nevjerojatne valove neprijatelja, samo što World War to stavi naravno na manju mapu, forsira co-op, ima zamke i slično... 

slitinabakra pet 22.5.2020 09:18
Nadimak_forumaša kaže...
Obožavam SS ali mi ne ide u glavu kako mogu sinkronizirat na bugarski jezik, a hrvatski ništa. Nije da mi fali ali ono nije bugarska toliko veće tržište od nas

 Dal bi ga koristio da ga uvedu?

Unimatrix 007 pet 22.5.2020 20:41
Gremlin144 kaže...

Da barem ima krvi ovako mi nešto fali, koda ubijaš čudovišta od stiropora

 Da, i meni je čudno, djeluje dosta isprazno, ne znam, meni je SS 2 bio dobar, raznolik dizajn levela i po planetima, malo drukčija grafika i to. No ovo samo izgleda čudno... kao loš CGI u trash filmovima. Čisto subjektivno mišljenje, no vidjet ćemo kad igra izađe.