BlueMax sub 20.7.2019 08:41

E sad me stvarno zanima kakve su reakcije miševa na druge glazbene žanrove da definiram razliku između miševa i ljudi, pošto su kod nas metalci mirna ekipa dok je krvoproliće uglavnom vezano uz cajke.

Osim što sam svom zamorcu (R.I.P) 9 godina bio u zabludi vezano uz spol (a samim tim je nosio "krivo" ime) izgleda da nisam bio svjestan ni da je gluh, jer na Anthrax nije pokazivao (u biti pokazivala) nikakve znakove agresivnosti. Jedino što sam primijetio su bili simptomi panike kad bi žena pustila neko svoje sranje ali i bebe su reagirale isto pa nisam uočio tu razliku između ljudi i miševa. 

fer-de-lance sub 20.7.2019 09:15

 #223

Ovo se meni događa barem sto puta dnevno.

E sad, jel to onda moj mozak sexy ili je debil, pitanje je sad...

 

#224

"U jednom pokusu tijekom kojega miševi rješavaju zadatak prolaska kroz labirint, ispitivači su im pustili glasnu heavy-metal glazbu.

Miševi su prestali tražiti izlaz iz labirinta i međusobno su se poubijali."

 Sljedeći pokus: dati im maketu crkve i šibice, pustiti im Mayhem i Burzum i promatrati jel budu zapalili crkvu 

 

 

Ajar sub 20.7.2019 10:43

221 - meni je nadbubrežna već desetljećima (skoro od djetinjstva) uglavnom na godišnjem/bolovanju/službenom putu/nema signala i podivljam samo kad spazim medijske ispade desničara. ali i to kratko jer ustvari uzalud. 

 

3x2 - mogu si misliti kako su izgledale bezuspješne prije toga. ili ne mogu? 

 

223 - odmah sam nanišanio na duplo "nam" jer su mi ganglije istrenirane pronalaziti pogreške u tekstovima (pa i šire, drugovi). tako se mozak s jajcima prvo reformira, e ne bi se poslije posljedično deformirao. a brljam sa slovima dok pišem. žasu. 

 

224 - poznato je da miševi nemaju razvijen glazbeni ukus. meni dođe da se međusobno poubijam od narodnjaka (nastalih od '90.), "pjevanih" misa i švapskih/slovenskih polki s jodlanjem. mišolofka s komadićem čokolade + mačka se čine kao bolje opcije, ak je već do kućnog mišocida. 

 

meni je ovo čist OK ali zbog toga (pretpostavljam) što nisam baš miš:

 

https://www.youtube.com/watch?v=N8FxwSGNBZA

 

225 - ma ne. glumcima sigurno prije scene natašte/napunice zveknu atropin + eventualno gospa's grass (hypericum perforatum domina) da anestetik u kritičnom trenutku brže djeluje te se scena ne mora (i ne može, zapravo) ponavljati. bar ne isti dan. zapravo, čudi me to kad je tavom po razvodnoj kutiji brže i djelotvornije (pasivna empirija). 

fer-de-lance sub 20.7.2019 16:14
BlueMax kaže...

Osim što sam svom zamorcu (R.I.P) 9 godina bio u zabludi vezano uz spol (a samim tim je nosio "krivo" ime...

 Inače, postoji jedna 100% uspješna metoda pomoću koje skužiš kojeg je spola.

Staviš hrane u posudicu iz koje jede, odeš malo prošetati, i kad se vratiš, ako je pojeo onda je muško, a ako je pojela onda je žensko 

 

 

PzKpfw ned 21.7.2019 13:23

Ovo za presađivanje organa. Znam da je Crkva bila kontra toga u ono vrijeme.

Kao i danas kontra napretka bilo kakvog.

 

A, ovo za metal, hm...to su ipak samo štakori. Ljudi ipak imaju mozak, samo nekima krivo radi.

Naime, kada HR nacionalistima pustiš MPT, oni bi nažalost ubijali druge.

 

A, ne kao ovi štakori iz pokusa.

Visak pon 22.7.2019 14:44

I scene s trenutnim umiranjem su nerealne. Trenutno umreš samo ako ti netko raznese mozak, u svim ostalim slučajevima si živ još minimum pola minute. Odsječene glave otprilike toliko žive.