Davor pet 8.11.2019 11:23
lukasijaner kaže...
Odlična recenzija.

Da li je moguće spojiti se bežično na kućni komp ili NAS u svrhu reprodukcije lokalne baze mp3-ica?

 

Da, ako u appu klikneš na "My Music" (vidi se na ovoj slici), možeš birati da bežično sviraš glazbu s uređaja s kojeg izvodiš aplikaciju ili s mrežnih shareova (NAS ili PC). Naravno, da bi stvar radila, folderi s glazbom moraju biti uredno podijeljeni putem Windows mreže.

 

Možda još lakše - besplatno se registriraš na Google Play Music, uploadaš svu svoju glazbu tamo i sviraš ju kroz Play Music, gdje god ti srce želi 

lukasijaner pet 8.11.2019 11:43
Davor kaže...

 

Možda još lakše - besplatno se registriraš na Google Play Music, uploadaš svu svoju glazbu tamo i sviraš ju kroz Play Music, gdje god ti srce želi 

Hvala i za ovo, nisam znao.

 

Kao ni za HDMI ARC, to mi je u biti baš bitno, da mi zvučnici rade u spareni s TV-om. A ne 100 daljinskih, jedan od pojačala, pa od TV-a, pa media playera... 

 

Nemogu pamtiti sve te puste izraze i akronime, sve sam to znao sa 18g., al količina informacija se eksp. povećava - recite mi na zdravoseljačkom jeziku što taj uređaj radi, a ne da moram guglati kriptooznake..za pastu za zube, auto gume, TV, itd...itd...

 

Zato mi je dobra recenzija :)

 

Davor pet 8.11.2019 11:55
lukasijaner kaže...

Hvala i za ovo, nisam znao.

 

Kao ni za HDMI ARC, to mi je u biti baš bitno, da mi zvučnici rade u spareni s TV-om. A ne 100 daljinskih, jedan od pojačala, pa od TV-a, pa media playera... 

 

Nemogu pamtiti sve te puste izraze i akronime, sve sam to znao sa 18g., al količina informacija se eksp. povećava - recite mi na zdravoseljačkom jeziku što taj uređaj radi, a ne da moram guglati kriptooznake..za pastu za zube, auto gume, TV, itd...itd...

 

Zato mi je dobra recenzija :)

 

Hvala na lijepim riječima! Razumijem te u potpunosti, a upravo zato i nastojim pisati recenzije "jezikom naroda", umjesto da se razbacujem skraćenicama koje su jasne samo meni i možda još dvojici najzagriženijih 

lukasijaner pet 8.11.2019 12:24

Ja imam Marantz AV receiver nr1403 i Monitor Audio BX-2 zvucnike, ali nemam mjesta kod TV-a za komodu (TV je na prolazu hodnik-dnevni boravak), tako da mi je ovo super varijanta za ustedit prostor.

Plus sto postojeci sustav nema wifi ni bluetooth mogucnosti, a zice do planirane pozicije smjestaja nemam...

zdgrunf pet 8.11.2019 13:26
lukasijaner kaže...
Ja imam Marantz AV receiver nr1403 i Monitor Audio BX-2 zvucnike, ali nemam mjesta kod TV-a za komodu (TV je na prolazu hodnik-dnevni boravak), tako da mi je ovo super varijanta za ustedit prostor.

Plus sto postojeci sustav nema wifi ni bluetooth mogucnosti, a zice do planirane pozicije smjestaja nemam...

 E ovaj bluetooth dio se riješi za par dolara, pogleda na aliexpres i sl. buvljacima npr. https://www.aliexpress.com/item/4000101374348.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4DKcku

 

Erda čet 26.12.2019 07:54

Čitam recenziju u Bug-u i mislim si--to je to :)

Trenutno u dnevnoj sobi imam kombinaciju prastare 42'' Panasonic plazme i MSP5 aktivnih monitora koje planiram mijenjati.

Zanima me da li će neki 65'' TV u kombinaciji s Audio Pro A36 zvučnicima biti dobar upgrade?

Za TV znam da hoće, ali me zanima kakav će biti zvuk, jer imam dnevnu sobu od 50-ak m2 (cca 6*9m).

Ili da za tih cca 6000kn idem na kombinaciju pojačalo + zvučnici??