Cordas pet 3.1.2020 08:10
sseennoonn kaže...

Ne znam kako i zasto ali ja  imam 5 user profila

Možeš imati 5 user profila, ali je moguće streamati video na maksimalno 4 zasebna ekrana istovremeno. I to u najskupljaj pretplati.

JackIsBack pet 3.1.2020 08:12
sseennoonn kaže...

Ne znam kako i zasto ali ja  imam 5 user profila

 Profili su jedno a devices (uređaji) druga stvar. Najjaca paket podrzava do 4 uređaja paralelno a svaki od ta 4 uređaja može koristiti bilo koji od tih 5 profila.

sseennoonn pet 3.1.2020 10:21

Dobre gazde ja se 'spričavam :D najte me tući :) .  Nisam ni guglao  oko tog  dal je povezano. Ugl steta sto  na UHD ide max na 15mbps/2160p stream ...Da ne nudi negdje malo veci bitrate (bar na nekim hit filmovima)

sseennoonn pet 3.1.2020 11:22

Vjerovatno zato jer ih boli k za hrvatsku jer ima  par  tisuca accounta  u rvata  a  milione  u americi itd.  Kad upalis vpn otvori se  stotine filmova vise i serija nego sto se regularno moze gledat.. Btw preko kojeg VPNa gledate netflix a da ga ne triggera ?

Najbrži pet 3.1.2020 11:36
sseennoonn kaže...

Kad upalis vpn otvori se  stotine filmova vise i serija nego sto se regularno moze gledat.. Btw preko kojeg VPNa gledate netflix a da ga ne triggera ?

 I mene zanima jer ne vidim razlog zašto bi radili restrikciju kad ionako sve slušam na eng, ne treba mi prijevod na HR.

segregator pet 3.1.2020 11:56
Najbrži kaže...
sseennoonn kaže...

Kad upalis vpn otvori se  stotine filmova vise i serija nego sto se regularno moze gledat.. Btw preko kojeg VPNa gledate netflix a da ga ne triggera ?

 I mene zanima jer ne vidim razlog zašto bi radili restrikciju kad ionako sve slušam na eng, ne treba mi prijevod na HR.

 

Zato što oni za svaki sadržaj plaćaju autorska prava posebno za svako tržište...pošto smo ipak u digitalnom dobu, najbolje bi bilo

da konačno počnu plaćati po odgledanom filmu, a ne paušalno

segregator pet 3.1.2020 12:56
sseennoonn kaže...

Vjerovatno zbog malog tržišta ..Djubretarski al jbg .. evo ti koja je razlika  >> Netflix library worldwide<< hrv i USA (a ima i sve druge zemlje )  USA -4000 filmova i 1700 serija etc  HRV -560 filmova i 205 serija ..Ak nis drugo bolji smo od slovenije  za par filmova i par serija :P 

 Sranje je što plaćamo isto, a dobijemo manje...da je bar cijena pretplate ekvivalentna ponudi

 

 

Ovako ispada da mi plaćamo i za Amerikance

Jovanka pet 3.1.2020 13:51
volegradele kaže...
Jovanka kaže...
volegradele kaže...

Ja imam Premium acc i istodobno se moze gledat na 4 uređaja!

 Evo NF official pa da zavrsimo i s time na neko vrijeme :)

 

Netflix Streaming Plans

Netflix offers three streaming plans to meet your needs. The plan you choose will determine the number of devices you can stream Netflix on at the same time. No matter which plan you choose, you can install the Netflix app on as many devices as you want, and enjoy as many TV shows and movies as you want, anytime, anywhere.

  • Our Basic Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on one device at a time in standard definition (SD). This plan also lets you download titles to one phone or tablet.

  • Our Standard Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on two devices at the same time and in high definition (HD) when available. This plan also lets you download titles to two phones or tablets.

  • Our Premium Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on four devices at the same time and in high definition (HD) and ultra high definition (UHD) when available. This plan also lets you download titles to four phones or tablets.

 Pa sto sam krivo rekao!

 Ma nista Vole :D Samo sam stavio official c/p pa smo na miru, naj se jadit :)

sseennoonn kaže...

Ne znam kako i zasto ali ja  imam 5 user profila

 

User profili mogu ici do 5 komada; ali i dalje moze 4 uredjaja max u isto vrijeme :)

JackIsBack pet 3.1.2020 14:10
spilice05 kaže...

Ima li netflix svoj addon za Kodi?

 

Pa kroz Kodi lijepit titlove iz opensubtitles ili titlovi.com, za sadržaje koji nisu lokalizirani? 

 Ima, samo nisam koristio pa ne znam kako radi. Ono sto znam pouzdano imas dodatke za firefox i chrome gdje možeš okaciti "custom" hr titlove. Samo je malo zajebancija jer ih moraš downloadati pa konvertirati u format koji podrzavaju ti addoni. 

 

https://www.google.com/amp/s/www.addictivetips.com/web/add-custom-subtitles-on-netflix/amp/

 

shilev pet 17.1.2020 23:42

da li je netko imao ikad problem sa losom rezolucijom u vecernjim satima na netflixu? meni se događa periodično. zadnja 3-4 dana je tako. na svim uređajima je problem u vecernjim satima. nije do neta jer sve ostalo radi ok. kad uključim vpn također je ok. imam osjećaj da je problem na putu od mog providera do servera netflixa u frankfurtu. nekada sam imao t-com net i to mi se događalo. rečeno mi je da je problem u zagušenju na relaciji njemački t-com-netflix. riješilo se. sad imam pro ping net i periodično mi se događa ista stvar.
neki cdn-ovi rade ok, neki imaju jako, jako niski throughput, i to samo navecer kad najvise ljudi gleda. ocito je neko zagusenje. ima li tko kakvu ideju?

evo dvije slike, prva je bez vpn, a druga sa. pogledajte throughput. cdn je isti..

https://imgur.com/HkJ6gHV

https://imgur.com/cJh5hbI

i da, fast.com net pokazuje da je sve ok. imam optiku 150 mbit..jako je frustrirajuce da na optici imam problema na najjacem legalnom streming servisu..

također, kod prijatelja koji živi blizu i isto ima pro ping optiku, sve je ok..

 

nvjerojatno je da sam u 0,00001% ljudi koji imaju problem s netflixom, i na starom i na novom internet provideru...

error_666 sub 18.1.2020 00:17

Hmm bas cudno. Preko cega ides na Netflix ? Nisam imao takvu vrstu problema nikad do sad. Stream na najbolji prikaz se izoštri za cca dvije sekunde I tako ostaje, nema oscilacija. Smart tv, kabelski net 300 Mbps ( preko fast com mjeri 160 -170 Mbps, ali za stream Nf koristi puno manje )

shilev sub 18.1.2020 00:43

tako je na svim uređajima dok gledam u vecernjim satima. al jedino na laptopu bas mogu vidjeti da je throughput uzasan. na tv i mobitelu vidim po duzini ucitavanja (10-15ak sekundi) i losijoj slici.

nike098 sub 18.1.2020 00:50
sseennoonn kaže...

Vjerovatno zato jer ih boli k za hrvatsku jer ima  par  tisuca accounta  u rvata  a  milione  u americi itd.  Kad upalis vpn otvori se  stotine filmova vise i serija nego sto se regularno moze gledat.. Btw preko kojeg VPNa gledate netflix a da ga ne triggera ?

 Da i zato ih namjerno ne podrzavam, imam hbo-go sve ima titlove i dosta su jeftiniji, takoder dosta novih igara za ps4 izlazi sa titlovima na hr, sony  ima  hrvatski market. Netrebaju mi titlovi ali volim  stavit eng. Kad nema hrv.  A isto tako se ponasa i mikrosoft sa xbox-om i zato nikad necu dat kune za njihov proizvod iz principa.

Pixidar uto 21.1.2020 12:58
shilev kaže...

da li je netko imao ikad problem sa losom rezolucijom u vecernjim satima na netflixu? meni se događa periodično. zadnja 3-4 dana je tako. na svim uređajima je problem u vecernjim satima. nije do neta jer sve ostalo radi ok. kad uključim vpn također je ok. imam osjećaj da je problem na putu od mog providera do servera netflixa u frankfurtu. nekada sam imao t-com net i to mi se događalo. rečeno mi je da je problem u zagušenju na relaciji njemački t-com-netflix. riješilo se. sad imam pro ping net i periodično mi se događa ista stvar.
neki cdn-ovi rade ok, neki imaju jako, jako niski throughput, i to samo navecer kad najvise ljudi gleda. ocito je neko zagusenje. ima li tko kakvu ideju?

evo dvije slike, prva je bez vpn, a druga sa. pogledajte throughput. cdn je isti..

https://imgur.com/HkJ6gHV

https://imgur.com/cJh5hbI

i da, fast.com net pokazuje da je sve ok. imam optiku 150 mbit..jako je frustrirajuce da na optici imam problema na najjacem legalnom streming servisu..

također, kod prijatelja koji živi blizu i isto ima pro ping optiku, sve je ok..

 

nvjerojatno je da sam u 0,00001% ljudi koji imaju problem s netflixom, i na starom i na novom internet provideru...

Evo ja se došao javiti s identičnim problemom! Počelo je unatrag nekih tjedan dana, do tada je uvijek sve radilo savršeno. Identični problemi, neke filmove/serije ni ne uspije pokrenuti koliko dugo učitava, neke učita (ali vidno sporije) no slika bude loša do očajna, dok čak i zvuk prekida pomalo.

 

Net inače radi normalno - youtube, HBO go, na kompu speedtest kaže sve ok (A1 kabelska 150 Mbps...). Prvo sam se nadao da će to trajati dan - dva, ali jučer navečer opet isto. Najgore što ne znam koje su nam opcije ako ovo potraje duže - kontakrirati A1 ili Netflix helpdesk..?

shilev uto 21.1.2020 13:07

mislim da rjesenje na koje mi mozemo utjecati ne postoji.

netflix szk sam probao, to je jos gore od studenata na HT ili A1.

ocito je gusenje negdje u njemackoj, a mi imamo srece da nam stream ide tom rutom.

 

biranje cdn-a bi mi moglo pomoci jer kad mi zeza navecer sa slabim throughputom zeza samo na nekim cdn, a na nekim je ok. al genijalci iz netflixa su tu mogucnost maknuli.

 

uzasno me zivcira ovaj problem

TypeR8011 pon 3.2.2020 12:56
1samek kaže...
spilice05 kaže...
TypeR8011 kaže...

Zainteresiran za share Netflix-a, pa ako netko ima mjesta neka mi se javio. Fair play garantiran.

 

I ja tražim jedno mjesto.

 

Pridružujem se :)

 Još jedan i imamo grupu za account :D

sseennoonn pon 3.2.2020 15:00
icek_picek kaže...

jel radi to prek bilo koje vpn aplikacije? Tipa ako na mobu instaliram VPN aplikaciju oce mi automatski dat pregled svih u US/UK ili ima neka caka?

 

Edit: probao, ne radi :/

 Mislim da ne. Ja sam isprobavao preko tunnelbear VPNa  i iako sam vidio  US database (koji je ofc puno veci) nije mi dalo da pokrenem išta. Onda je pisalo da prvo ugasim vpn i onda  pokrenem aplikaciju.Al ima na googleu koji VPNovi  rade...a i vj netko na forumu koristi neki vpn 

DEEMon pon 3.2.2020 15:09

Nek mi netko pojasni malo to oko VPN-a.

Imam frenda u USA, ako mi on da svoj acc neću imati pristup Američkoj bazi osim ako se ne spojim VPN-om?

Što kad on dođe u Hrvatsku i želi gledati Netflix, dobiti će bazu iz Hrvatske?

icek_picek pon 3.2.2020 15:43

ima popis, ali to su sve VPNovi koji se plaćaju kolko sam ja skuzio. Ja skinuo cyber ghost za probu, ali nakon 7day free trial kosta 89 kn mjesečno, tak da se ne isplati, pogotovo kad uzmem u obzir da me netflix kosta 25 mjesečno kao člana grupe.