error_666 ned 13.10.2019 18:50

Ljudi , imam cudan "problem" sa Netflix smart app na LG TVu . Uzimao sam accounte par puta  u sivoj zoni s ebaya i u dva zadnja slucaja  mi je ugasilo account .u razgovoru sa prodavcem sam saznao da netflix blokira MAC adrese od smart TVa za  jednomjesecne pretplate .Ok , uzmem regularno  i evo danas vidim opet ista stvar "please update your payment blabla "  wtfff ??? 

Kakva su vasa iskustva ? 

Kranjska pon 28.10.2019 11:27
veseli007 kaže...
@Kranjska sve 5 za apk! Ali ja ne nalazim HR titlove, barem ne u onim filmovima koja sam ja trazio! Ili mozda negdje grijesim!?? Thx!

 Naravno da griješiš 

Čudi me od tebe kao starog pirata da neznaš da prvo treba nešto postavit i aktivirat u svezi titlova u samoj aplikaciji.

Ipak je TVZion rasni piratski softver.

Trebaš se ako nisi već registrirat na opensubtitles web stranici, kasnije u TVzion settinzima pod "playback" izeberi default jezik hrvatski i preko izabarnog playera (preporučam MX Player) bolje nego VLC , se poveži na OpenSubtitles.

I kasnije kad pokrećeš serije i filmove pokaže ti se ono CC na traci tu klikneš i automatski ti traži titlove na izabranom i postavljenom jeziku.

Naravno ako nema HR titlova možeš manualno postavit da ti nađe srpske ili bosanske titlove kao zamjena za eventualno nepostojeće hrvatske.

Ma lagano je sve samo sam ti dao natuknice, snaćeš se već 

Kill Frenzy uto 29.10.2019 11:35

Dobar je netflix ali kad ga platis ustvari dobijes samo dio. maltene da svaka serija ima svoj streaming servis.Ako bi htio to sve legalno pratit moras mjsecno dat 200e za pretplate

 

Gledam sad The Mandalorian i on je na disney+.Prvi put cujem da i disney ima svoj servis

Frenzy pon 18.11.2019 22:52

Jel ima itko problema sa placanjem? Uzeo 4k tv pa reko idem vidjet kako to izgleda. Zelim uzet trial i neda mi niti paypal niti karticu. Uvijek ista greška :Sorry, something went wrong. Please try again later. već 3 dana.

Znam da ima i drugih servisa ali me vuce netflix.

Btw paypal mi normalno radi kao i kartica jer na drugim stranicama nemam problema.

veseli007 pon 18.11.2019 23:35

13.11. mi je isteko free mjesec i 3 dana prije mi je javilo na email da mi istice free i da ce naplatiti, nikakvih problema nije bilo. HD paket 9.99 €, na 4k se vidi preljepo i sa HD paketom neznam koliko bi primijetio razliku na UHD-u. Ali uvijek mozes izmijeniti koj ti paket odgovara. Sa paypalom nikakvih problema nisam imao, ni kod registracije ni kod naplate! Tako da nebi znao koj je tvoj problem! Mozda kad se prijavljujes da sve rucno napises a ne automatsko. Ili je problem do njih!? Bb.✌️☺️

Acex čet 21.11.2019 00:48

Ekipa imam pitanje.Uzeo sam 4k tv i sad vidim da netflix ima 1 month trial.Da li se svi filmovi/serije mogu gledat u 4k ili samo odredeni?I planiram uzet preko maestro kartice,kako da onda otkazem pred kraj mjeseca da mi ne naplate?

Minneyar čet 21.11.2019 08:38
Acex kaže...

Ekipa imam pitanje.Uzeo sam 4k tv i sad vidim da netflix ima 1 month trial.Da li se svi filmovi/serije mogu gledat u 4k ili samo odredeni?I planiram uzet preko maestro kartice,kako da onda otkazem pred kraj mjeseca da mi ne naplate?

 Samo određeni, u pravilu uz opciju Automatic ce ti samo pustiti najbolju dostupnu kvalitetu za određeni sadržaj. Ali imaju dosta 4k i sve vise HDR.

Acex čet 21.11.2019 10:19
Minneyar kaže...
Acex kaže...

Ekipa imam pitanje.Uzeo sam 4k tv i sad vidim da netflix ima 1 month trial.Da li se svi filmovi/serije mogu gledat u 4k ili samo odredeni?I planiram uzet preko maestro kartice,kako da onda otkazem pred kraj mjeseca da mi ne naplate?

 Samo određeni, u pravilu uz opciju Automatic ce ti samo pustiti najbolju dostupnu kvalitetu za određeni sadržaj. Ali imaju dosta 4k i sve vise HDR.

 A kako sa otkazivanjem free triala?jer vidim da im moram dat broj kartice pa da mi nebi poceli naplacivat a da ga ne mogu iskljucit

jabooka čet 21.11.2019 10:51
Acex kaže...
Minneyar kaže...
Acex kaže...

Ekipa imam pitanje.Uzeo sam 4k tv i sad vidim da netflix ima 1 month trial.Da li se svi filmovi/serije mogu gledat u 4k ili samo odredeni?I planiram uzet preko maestro kartice,kako da onda otkazem pred kraj mjeseca da mi ne naplate?

 Samo određeni, u pravilu uz opciju Automatic ce ti samo pustiti najbolju dostupnu kvalitetu za određeni sadržaj. Ali imaju dosta 4k i sve vise HDR.

 A kako sa otkazivanjem free triala?jer vidim da im moram dat broj kartice pa da mi nebi poceli naplacivat a da ga ne mogu iskljucit

 Ak me sjećanje služi (op.a. provjeri u help-u od netflix-a) potrebno otkazati pretplatu prije isteka mjesec dana - možeš i dan prije, možeš i odma nakon šta uzmeš trial - jer ti sve to računaju na mjesec dana, ko kad aktiviraš neki paket na mobitelu...vrijedi od aktivacije mjesec dana, a ti moš otkazat odma idući dan - i dalje ti vrijedi tih mjesec dana jer su ti i onak već naplatili/zaračunali puni mjesec.

Cordas čet 21.11.2019 10:52
Acex kaže...
Minneyar kaže...
Acex kaže...

Ekipa imam pitanje.Uzeo sam 4k tv i sad vidim da netflix ima 1 month trial.Da li se svi filmovi/serije mogu gledat u 4k ili samo odredeni?I planiram uzet preko maestro kartice,kako da onda otkazem pred kraj mjeseca da mi ne naplate?

 Samo određeni, u pravilu uz opciju Automatic ce ti samo pustiti najbolju dostupnu kvalitetu za određeni sadržaj. Ali imaju dosta 4k i sve vise HDR.

 A kako sa otkazivanjem free triala?jer vidim da im moram dat broj kartice pa da mi nebi poceli naplacivat a da ga ne mogu iskljucit

Otkaži ga odmah i možeš koristiti dok ti ne istekne trial, a kad istekne neće se automatski reaktivirati. 

1samek čet 21.11.2019 11:37

Ja sam jučer aktivirao trial na 30 dana, LG B8, sve radi ko zmaj.

 

UHD sadržaj nisam dobio dok nisam uzeo najjači paket koji sam odmah otkazao, čak i piše dolje prilikom registracije da se može odmah deaktivirati da ti ne počne skidati određeni iznos po isteku triala.

Nisam pronašao ništa s našim titlovima za sad, može se to nekako prema zemlji u searchu ili kako to funkcionira? n00b sam za Netflix.... 

jabooka čet 21.11.2019 12:41
1samek kaže...

Ja sam jučer aktivirao trial na 30 dana, LG B8, sve radi ko zmaj.

 

UHD sadržaj nisam dobio dok nisam uzeo najjači paket koji sam odmah otkazao, čak i piše dolje prilikom registracije da se može odmah deaktivirati da ti ne počne skidati određeni iznos po isteku triala.

Nisam pronašao ništa s našim titlovima za sad, može se to nekako prema zemlji u searchu ili kako to funkcionira? n00b sam za Netflix.... 

 Samo u search traži subtitles in croatian 

1samek čet 21.11.2019 13:04
jabooka kaže...
1samek kaže...

Ja sam jučer aktivirao trial na 30 dana, LG B8, sve radi ko zmaj.

 

UHD sadržaj nisam dobio dok nisam uzeo najjači paket koji sam odmah otkazao, čak i piše dolje prilikom registracije da se može odmah deaktivirati da ti ne počne skidati određeni iznos po isteku triala.

Nisam pronašao ništa s našim titlovima za sad, može se to nekako prema zemlji u searchu ili kako to funkcionira? n00b sam za Netflix.... 

 Samo u search traži subtitles in croatian 

 

LoL...

Evo sad da ne ispadnem totalno glup, palo mi je na pamet, ali mislio sam da ima neki search po regiji ili slično.

Svejedno, hvala! :-)

Jovanka čet 2.1.2020 16:10
volegradele kaže...

Ja imam Premium acc i istodobno se moze gledat na 4 uređaja!

 Evo NF official pa da zavrsimo i s time na neko vrijeme :)

 

Netflix Streaming Plans

Netflix offers three streaming plans to meet your needs. The plan you choose will determine the number of devices you can stream Netflix on at the same time. No matter which plan you choose, you can install the Netflix app on as many devices as you want, and enjoy as many TV shows and movies as you want, anytime, anywhere.

  • Our Basic Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on one device at a time in standard definition (SD). This plan also lets you download titles to one phone or tablet.

  • Our Standard Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on two devices at the same time and in high definition (HD) when available. This plan also lets you download titles to two phones or tablets.

  • Our Premium Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on four devices at the same time and in high definition (HD) and ultra high definition (UHD) when available. This plan also lets you download titles to four phones or tablets.

volegradele čet 2.1.2020 22:29
Jovanka kaže...
volegradele kaže...

Ja imam Premium acc i istodobno se moze gledat na 4 uređaja!

 Evo NF official pa da zavrsimo i s time na neko vrijeme :)

 

Netflix Streaming Plans

Netflix offers three streaming plans to meet your needs. The plan you choose will determine the number of devices you can stream Netflix on at the same time. No matter which plan you choose, you can install the Netflix app on as many devices as you want, and enjoy as many TV shows and movies as you want, anytime, anywhere.

  • Our Basic Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on one device at a time in standard definition (SD). This plan also lets you download titles to one phone or tablet.

  • Our Standard Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on two devices at the same time and in high definition (HD) when available. This plan also lets you download titles to two phones or tablets.

  • Our Premium Plan lets you stream TV shows and movies from Netflix on four devices at the same time and in high definition (HD) and ultra high definition (UHD) when available. This plan also lets you download titles to four phones or tablets.

 Pa sto sam krivo rekao!