Friday pet 14.12.2018 08:08
Dodinho kaže...

Ima kakvih naznaka da će u budućnosti biti hrvatskih titlova za serije? Stavio bi starcima u dnevni boravak, ali bez titlova im ništa ne znači.

 

Ja se nadovezujem pitanjem...

 

Navodno dosta serija i filmova vec podrzava titlove ali isti nisu dostupni buduci da sam lociran u irskoj pa su HR titlovi kao opcija nedostupni na UI. Jel ima neki override za to?

jabooka pon 17.12.2018 09:33

Petko...probaj VPN ak imaš kaki? 

 

Što se tiče HR titlova još nisam naletio na niti jedan sadržaj sa njima - jedino šta sam naletio pred par tjedana je naša serija Novine...al tu ti i onak ne trebaju tutlovi...možda probat gledat sa EN titlovima sam da vidimo kak dobro prevode naše jezične vratolomije  

Friday pon 17.12.2018 09:57
jabooka kaže...

Petko...probaj VPN ak imaš kaki? 

 

Što se tiče HR titlova još nisam naletio na niti jedan sadržaj sa njima - jedino šta sam naletio pred par tjedana je naša serija Novine...al tu ti i onak ne trebaju tutlovi...možda probat gledat sa EN titlovima sam da vidimo kak dobro prevode naše jezične vratolomije  

 

A nemam. Imam samo u USA svoj vpn server. Nisam siguran da mogu u HR dici istu stvar 

Friday uto 18.12.2018 08:43
jabooka kaže...

@Petko

 

Probaj tražit u Netflix-u "Subtitles in Croatian" - meni tako pokaže sve sadržaje sa našim tiltovljem 

 

 

Kad otvorim house of cards nemam ih. Niti bilo sta drugo sa HR titlovima. Navodno zbog geo lokacije UI smatra da nema potrebe nuditi mi HR titlove

jabooka uto 18.12.2018 08:45
Friday kaže...
jabooka kaže...

@Petko

 

Probaj tražit u Netflix-u "Subtitles in Croatian" - meni tako pokaže sve sadržaje sa našim tiltovljem 

 

 

Kad otvorim house of cards nemam ih. Niti bilo sta drugo sa HR titlovima. Navodno zbog geo lokacije UI smatra da nema potrebe nuditi mi HR titlove

 

E jbg...sorry...geo lokator i masonska posla  ...glupavo je sve to, al trenutno tak "štite" autorska prava. Jedina opcija ti je neki prokušani VPN koji dobro radi sa Netflixom - ako ti je HR titl na Netflixu zaista jako važan (žena, djeca, tetka, pašanac...) 

Mackey uto 18.12.2018 15:12
Friday kaže...
Dodinho kaže...

Ima kakvih naznaka da će u budućnosti biti hrvatskih titlova za serije? Stavio bi starcima u dnevni boravak, ali bez titlova im ništa ne znači.

 

Ja se nadovezujem pitanjem...

 

Navodno dosta serija i filmova vec podrzava titlove ali isti nisu dostupni buduci da sam lociran u irskoj pa su HR titlovi kao opcija nedostupni na UI. Jel ima neki override za to?

 

Evo jedna metoda koju sam upravo isprobao i radi. Vi probajte s onim što vas interesira pa javite rezultate. (Isprobano na PC-u)

 

1. Pronađite odgovarajući titl.

- titlovi.com - filmovi

- podnapisi.net - filmovi

prijevodi-online.org - serije

 

2. Otiđite na stranicu http://subflicks.com/ kako biste uploadali skinuti titl i skinuli ga u konvertiranom DFXP formatu (druge Netflix ne podržava).

 

3. Pokrenite film/seriju te pritisnite Ctrl+Alt+Shift+T kako biste učitali titl s vašeg diska.

 

4. Netflix and chill

 

Postoje i razni addonsi s kojima bi stvari trebale funkcionirati puno jednostavnije. Isprobao sam jedan koji nije funkcionirao, a dalje nisam isprobavao.

Ne znam kako stvari funkcioniraju s televizorima, ali možda bi se dalo nasnimiti titlove na stick i onda sa sticka učitavati. Malo se poigrajte. :)

 

T-bone's čet 10.1.2019 09:00

Ja sam zainteresiran, pomoći.

 

Daj mi pošalji: presliku osobne, presliku bankovnih kartica (s obje strane), pin od navedenih, ime oca, majke, izvadak rodnog lista (NE stariji od 15dana), pristupne podatke od Origina,Stema, Uplay-a, Epic games-a,ime kućnoga ljubimca i/ili ime škole...

 

Da vidi ne muljaš li možda.

Minneyar uto 15.1.2019 10:27
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 100%. Legalno mozes dijeliti s troje - tj 4 profila su ukljucena u pretplatu. A vjerojatno mozes i s vise, ja sam se u svoj profil spajao s jedno 4 razlicita uređaja i nikakvih problema (a ostala 3 profila koriste drugi ljudi).

volegradele uto 15.1.2019 20:12
NiramX kaže...
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 

Onoliko koliko ima povjerenja u druge. 

 Taj koji dijeli s tobom moze koristit Netflix kao i ti,ja dobivam na mail obavijest svaki put kad se netko drugi spoji na moj racun sa druge lokacije od moje trenutne,on moze promijenit pass kao i ja,ali na moj mail se dobiva potvrda tako da Ja kao vlasnik sam u prednosti,ali ne vidim sto moze dobit s tim,preplata se svaki mijesec placa.

Samo nisam siguran koja je shema ako se Netflix gleda u isto vrijeme sa razlicitih lokacija.To me zanima.

NiramX uto 15.1.2019 20:16
volegradele kaže...
NiramX kaže...
Armor kaže...

U tom shareu, kolko je siguran pravi, originalni vlasnik računa? 

 

Onoliko koliko ima povjerenja u druge. 

 Taj koji dijeli s tobom moze koristit Netflix kao i ti,ja dobivam na mail obavijest svaki put kad se netko drugi spoji na moj racun sa druge lokacije od moje trenutne,on moze promijenit pass kao i ja,ali na moj mail se dobiva potvrda tako da Ja kao vlasnik sam u prednosti,ali ne vidim sto moze dobit s tim,preplata se svaki mijesec placa.

Samo nisam siguran koja je shema ako se Netflix gleda u isto vrijeme sa razlicitih lokacija.To me zanima.

 

Ako se gleda s različitih lokacija, nema razlike. Sve radi, dokle god ne zauzimaš više "mjesta" nego je navedeno u planu. 

Dr. Vicko uto 15.1.2019 21:33

Sto se tice acc-a i vlasnika nema se tu nekih velikih problema.

Najveci problem tu lezi u povjerenju, problem je ako ja dam tebi pass, a ti onda bez znanja das curi/zeni, punici, nekom frendu i onda ja ododjem kuci da gledam Netflix kad ono poruka da se vec koristi na 4 uredjaja.

 

Najbolje radi kada acc dijele npr 4 osobe koje se medjusobno poznaju.

Nisam do sada iskusio bilo kakave probleme, cak imam frenda koji zivi u Njemackoj, on je vlasnik acc-a, a njegov acc koristi i frend koji je ovdje bez ikakvih problema.