Q-Tip sri 14.12.2016 21:01
4mal kaže...

na prvu vise sadrzaja od neflixa ali gledam preko moba pa minse neda scrolat amo tamo :-)

 

Nema ni približno više sadržaja od Netflixa, ne znam otkud ti to. Ima neusporedivo manje sadržaja. Svejedno sam uzeo za probu, ako ništa da pregledam tih par serija koje me zanimaju, možda i Seinfelda opet ispočetka sve.

 

Jim Carrey kaže...

možda je amazon prime jeftina usluga, ali dok pribrojite sve usluge koje ti trebaju da imaš unlimited ponudu nije ti dosta plaća jednog ministra. Tako da dok ne misle spojiti sve te usloge po razumnoj cijeni, pravoj kvaliteti blu ray nitko normalan neće biti zainteresiran. 

 

Ovo jednostavno nije istina, to je samo izgovor koji ljudi ponavljaju kako bi opravdali piratiziranje svega što im padne pod ruku. Nemam ni približno plaću ministra, ali bez ikakvih problema mogu si priuštiti i HBO premium i Netflix i Deezer i kupovinu igara na Steamu i Originu, pa evo sad i ovih par eura za Amazon Prime Video. Jasno da netko s plaćom od 3000 kn to ne ide, ali s nekom pristojnom zaradom koja nije ni pola ministarske plaće apsolutno se sve može. Druga je stvar što ljudi ne žele, pa su izgovori cijena (istovremeno puše jednu cigaretu za drugom i troše na jedan večernji izlazak parsto kuna), pa količina filmova i serija, pa kvaliteta itd. itd.

4mal sri 14.12.2016 22:30

eh i ja sad znam da nema ali tad mi se ucinilo tako... netflix je prije god. dana bio koma pa se fino popunio..

 

takodjer koristim uz netflix,deezer,hbo i pc,console gaming servise 

 

 

p.s ukucatje si ovo u dns postavke od telke i otkljucat cete US acc

sad ima hrpu toga! 

 

p.s kaj se tice HDR-a pojedni sadrzaji imaju i dolby vision podrsku!

 

streaming je u DD i DTS-u  

Unlocator DNS servers are 185.037.037.037 & 185.037.037.185

chutac pet 16.12.2016 12:55

Kao što je netko rekao, tu ima bugova nekakvih.
Ja sam 17. 11. aktivirao mjesec dana besplatno i koristio ga u Hrvatskoj bez VPN-a bez ikakvih problema.

I ne znam di je netko našao cijenu od 3€ mjesečno, meni je jedina ponuđena ona od 80 funti godišnje.

Q-Tip pet 16.12.2016 17:55
chutac kaže...

Kao što je netko rekao, tu ima bugova nekakvih.
Ja sam 17. 11. aktivirao mjesec dana besplatno i koristio ga u Hrvatskoj bez VPN-a bez ikakvih problema.

I ne znam di je netko našao cijenu od 3€ mjesečno, meni je jedina ponuđena ona od 80 funti godišnje.

 

Iskreno, ne znam kako si ti našao cijenu od 80 funti godišnje. Preko linka koji je u tekstu odeš na Amazon Prime Video, ulogiraš se svojim postojećim Amazon accountom, klikneš Start 7-day free trial i to je to. Meni svuda piše cijena 2,99 mjesečno, prva pretplata naplatit će se nakon isteka free triala. Moguće da tebi zbog VPN-a daje i cijenu za neku drugu državu, iako ne znam zašto bi negdje bilo 80 funti godišnje, a negdje 36 eura ukupno za 12 mjeseci...

chutac sub 17.12.2016 12:10
Q-Tip kaže...

 

Iskreno, ne znam kako si ti našao cijenu od 80 funti godišnje. Preko linka koji je u tekstu odeš na Amazon Prime Video, ulogiraš se svojim postojećim Amazon accountom, klikneš Start 7-day free trial i to je to. Meni svuda piše cijena 2,99 mjesečno, prva pretplata naplatit će se nakon isteka free triala. Moguće da tebi zbog VPN-a daje i cijenu za neku drugu državu, iako ne znam zašto bi negdje bilo 80 funti godišnje, a negdje 36 eura ukupno za 12 mjeseci...

 Još mi traje trial pa ne mogu iskoristiti onaj link. Nisi pročitao moj post kako treba.

Ja sam imao Amazon Prime bez VPN-a prije nego je bio dostupan u HR sa HR adresom za naplatu i imao sam mjesec dana besplatno.

 

Ne znam jel se razlikuje, ali ja sam imao kompletni Prime, video, glazbu, dostavu, sve. Možda je zato skuplje.

4mal pon 19.12.2016 17:06

bas bzvz moras stavit us acc i onda gledat valjda ce i oni ubrzo 

 

i trenutno ne podrzava hdr tj ceka se update kao i za netflix

 

p.s nakon 5 dana probre us acc od amazona je fantastican a 4k HDR non HDR izgleda famozno 

tko ima 4K HDR telku nek uzme nece pozaliti samo trebate sakrit IP adresu npr ulocator ima akciju do kraja god. 

 

p.s za netflix ne vrijedi da se postavis na trepavice 

barfuss uto 20.12.2016 12:10
4mal kaže...

bas bzvz moras stavit us acc i onda gledat valjda ce i oni ubrzo 

 

i trenutno ne podrzava hdr tj ceka se update kao i za netflix

 

p.s nakon 5 dana probre us acc od amazona je fantastican a 4k HDR non HDR izgleda famozno 

tko ima 4K HDR telku nek uzme nece pozaliti samo trebate sakrit IP adresu npr ulocator ima akciju do kraja god. 

 

p.s za netflix ne vrijedi da se postavis na trepavice 

 

napravila psn us acc samo zbog amazona... pa dobro je, ponuda nije neka bogznakakva ali valjda ce biti bolja uskoro... za tih par eura mjesečno dobro je kada nemam ništa drugo skinuto s neta za gledanje.. 

4K tv nemam, tak da ovo drugo za sada nije bitno...  :/ 

Vukobraz pon 26.12.2016 10:28

Moze mala pomoc, prijavio sam se na 7 day trial koji je istekao i sad placam.

Ma mobu (S7) gledam sve bez problema, filmove poglavito, ali na svoj Smart TV filmove mogu gledati samo ako platim rent ili ih kupim, imam Samsung UE48H6410. Na Tvu koristim Amazon Video app. Nije mi jasno da diskriminiraju tv, probao sam i sa us dns i opet isto

4mal pon 26.12.2016 12:34

tako je samo koje oni odrede jbga ali dosta toga menj barem zanimljivo je u prime-u tako da ne zalim 

samop bi htio vise free 4k/HDR contenta 

 

imam netflix i amazon prime u 4k/HDR koji fantasticno izgledaju 

Ezio ned 15.1.2017 08:29
4mal kaže...

tako je samo koje oni odrede jbga ali dosta toga menj barem zanimljivo je u prime-u tako da ne zalim 

samop bi htio vise free 4k/HDR contenta 

 

imam netflix i amazon prime u 4k/HDR koji fantasticno izgledaju 

@4mal napisao si da koristis us Amazon i unlocator. Da li si unlocator platio kreditnom karticom ili nekako drukcije?


Ja inace preferiram online placanje paypalom, a kreditna mi je samo na amazonu i sonyu. Jedino sam jos na ublockusu platio kreditnom.Prije par mjeseci su mi ukradeni podaci sa kreditne i netko je kupovao online za cca 500 eura. Najvise sumnjam na unblockus, tj. da je to kod njih iscurilo, pa se bojim na takvim stranicama koristiti kreditnu.


Vidim da se unlocator moze platiti i bitcoinom pa sam pomislio da to napravim.

Ali stranice za kupovinu bitcoina koje sam nasao također nemaju paypal...


Tak da ne znam kaj da radim, a bas bih uzeo US amazon jer imaju super sadrzaj...

gogogogic uto 15.9.2020 08:16

Uzeo sam si prime neki dan.

 

Jučer sam skužio da postoji prime video(samo tv) za 6 eura mjesečno i Amazon prime( osim tv uključuje još neke usluge kod dostave i slično) za 13 dolara/mjesečno.

Izgleda da su nas stavili u skuplju skupinu jer je stigla takva poruka o pretplati 13$, mada mi je to čudno, zakleo bi se da smo se registrirali na prime video.

 

Jel imo ko sličan problem, može li se ta pretplata promijeniti, jer me ne zanima ništa osim videa.

gocc01 ned 10.1.2021 17:07

Ekipa koji imate pretplatu, radi li vam posljednja epizoda The Expansea? Znači sve serije ili filmovi i epizode mi rade i na telki i na mobitelu osim te zadnje epizode. Vrti i vrti al ne pokreće ništa. 

CroDexter pet 29.7.2022 07:01

Kako uzimate Prime? Uzeo Prime na Amazon.de ali puno sadržaja nema eng titlove, a neki imaju i samo njemački audio. Da li Prime video US radi sa svim sadržajima ili ograniče ako se pristupa s HR adresom (fizičkom na katrici ili IP)? Hvala

mzopg pon 1.8.2022 17:42
CroDexter kaže...
Kako uzimate Prime? Uzeo Prime na Amazon.de ali puno sadržaja nema eng titlove, a neki imaju i samo njemački audio. Da li Prime video US radi sa svim sadržajima ili ograniče ako se pristupa s HR adresom (fizičkom na katrici ili IP)? Hvala

 Preko amazon.de, sve mi ima EN titlove, za par komada sam čak imao i HR titlove (mada je to jako rijetko), a audio svi imaju original.