Božoo čet 9.1.2020 16:04
matija656 kaže...
Božoo kaže...

Drift me definitivno hebe..Nakrcao sam auto svim dijelovima i jedva ispunim objekt score... 

 bude i to sjelo na svoje mjesto :D

Hahah, bojim se teško... :)

 

Da te pitam.. Na ovim gore fotkama što si nam poljepio, di su dijelovi od kočnica, auspuha, guma, itd, jesu ti sve zlatne kartice ili samo zadnja sa najvišim brojem? 

matija656 čet 9.1.2020 17:34
Božoo kaže...

Hahah, bojim se teško... :)

 

Da te pitam.. Na ovim gore fotkama što si nam poljepio, di su dijelovi od kočnica, auspuha, guma, itd, jesu ti sve zlatne kartice ili samo zadnja sa najvišim brojem? 

 svaki dio motora ima svoj zlatni dio na max lvl-u sa svojim bonusima, i naravno rollani bonusi da budu čim veći

nadam se da si to pitao, jer nisam baš skroz razumio pitanje..

 

matija656 ned 12.1.2020 08:55
Božoo kaže...

Sta su to rolani bonusi mi mozes molim te objasnit?

 svaki dio, tj njegove bonuse, možeš rollati, tj promijenit, treba pare i spare parts
otvoriš izbornik djelova za dio, i onda otvoriš dio gdje ti daje opciju za rolanje 

 

bez toga nema ni dobrih kombinacija, jer dobiti savršeni dio iz eventa na dropu je nemoguća misija, jedino iz summita

ali tako skupljati je  ubi bože dugo 

matija656 pon 27.1.2020 09:24
Božoo kaže...

Na svakom setupu mi pise set bonus inactive. Kako mogu postaviti bonus active?

 svi djelovi za taj set, znači imaš nitro chemist, score breaker, loot digger, live reward sniffer, fame magnet i to

ako želiš imati recimo nitro chemist, svaki dio na vozilu mora biti taj bonus, i dok na sve djelove (njih 7) staviš djelove koji imaju taj bonus, onda si ga otključaš

stavi 2-3 djela od seta (bilo kojeg) na nekko vozilo, i vidjet ćeš da će ti pisati 3/7 potrebno za bonus

matija656 pon 27.1.2020 20:08
Božoo kaže...

Hvala ti puno matija na pojasnjenju!

Reci mi samo sta dobijem sa tim bonusom, koja je njegova uloga?

Unaprijed se zahvaljujem!

 sve piše u igri dok biraš djelove, nitro chemist daje duplo više nitra, score breaker više bodova u skilovima, itd..

Božoo pon 27.1.2020 20:23
matija656 kaže...
Božoo kaže...

Hvala ti puno matija na pojasnjenju!

Reci mi samo sta dobijem sa tim bonusom, koja je njegova uloga?

Unaprijed se zahvaljujem!

 sve piše u igri dok biraš djelove, nitro chemist daje duplo više nitra, score breaker više bodova u skilovima, itd..

 Nisi me razumio. Sta dobijes kad otkljucas bonus? Koji je benefit OTKLJUCANOG bonusa?

matija656 pon 27.1.2020 20:52
Božoo kaže...
matija656 kaže...

 sve piše u igri dok biraš djelove, nitro chemist daje duplo više nitra, score breaker više bodova u skilovima, itd..

 Nisi me razumio. Sta dobijes kad otkljucas bonus? Koji je benefit OTKLJUCANOG bonusa?

 ne kužim te na što misliš.....

svaki dio ima svoje bonuse koje možeš rollati koliko te je god volja, sve dok imaš pare i spare parts, dakle ti bonusi su otključani stalno jer se mogu rollati do mile volje 

zlatni djelovi imaju svoj dodatni bonus koji je specifičan za set i koji se otključa kad se kompletira set, on je zaključan sve dok ne staviš dio sa tim bonusom na sve djelove da se isti aktivira 

benefiti otključanog seta su najviše vidljivi ako se set formira oko njegovog bonusa ili namjene koju želiš sa njim, treba vagnuti što želiš i tako rollati bonuse dok ne dobiješ što želiš....

nitro chemist se najbolje slaže sa rollanim bonusima za nitro, score breaker sa bonusima za više bodova u skillovima, loot digger sa bonusima za loot količinu i kvalitetu...

 

ne znam kako da ti više objasnim, još je stranicu prije stavljen link na reddit post gdje su zlatni djelovi i njihovo funkcioniranje detaljno objašnjeni  

x18x05x pon 27.1.2020 21:08
matija656 kaže...
Božoo kaže...
matija656 kaže...

 sve piše u igri dok biraš djelove, nitro chemist daje duplo više nitra, score breaker više bodova u skilovima, itd..

 Nisi me razumio. Sta dobijes kad otkljucas bonus? Koji je benefit OTKLJUCANOG bonusa?

 ne kužim te na što misliš.....

svaki dio ima svoje bonuse koje možeš rollati koliko te je god volja, sve dok imaš pare i spare parts, dakle ti bonusi su otključani stalno jer se mogu rollati do mile volje 

zlatni djelovi imaju svoj dodatni bonus koji je specifičan za set i koji se otključa kad se kompletira set, on je zaključan sve dok ne staviš dio sa tim bonusom na sve djelove da se isti aktivira 

benefiti otključanog seta su najviše vidljivi ako se set formira oko njegovog bonusa ili namjene koju želiš sa njim, treba vagnuti što želiš i tako rollati bonuse dok ne dobiješ što želiš....

nitro chemist se najbolje slaže sa rollanim bonusima za nitro, score breaker sa bonusima za više bodova u skillovima, loot digger sa bonusima za loot količinu i kvalitetu...

 

ne znam kako da ti više objasnim, još je stranicu prije stavljen link na reddit post gdje su zlatni djelovi i njihovo funkcioniranje detaljno objašnjeni  

 Lakše je objasniti na eng. Ovo rolani bonusi je totalno ne shavtljivo.

matija656 uto 28.1.2020 10:43
Božoo kaže...

Šad sam shvatio. Nego na koju foru zaradit svih 7 djelova npr nitro chemist?????

 ništa drugo nego sreća  i rng iz eventa, ili sigurno iz summita, ovisno kako imaju nagrade za koji tjedan
evo prošli tjedan su imali za rallycross full set nitro chemist sa savršenim statovima za tu klasu (jačina nitra i brže punjenje sa driftanjem) mislim da je bio za zlatnu medalju ili srebrnu ne sjetim se točno, rijetko kad su setovi u summitu na platinastim medaljama

sa summita sam zaradio savršene setove za drift, touring car, rallycross, mislim da hypercar, air race, ne mogu se sjetiti više 

ostalo je bilo muka ježeva sa rng i isrećom iz evenata

za utrke pomaže dok se dobije loot digger, jer on dupla loot u eventima, i treba paziti kad imaju pojačan loot i količinu kutija u svijetu za djelove
mislim da su sad imali tjedan dana za kinesku novu godinu taj event (mislim da sutra završava)

 

ja sam sebi dok je bio halloween 2 tjedna i božić 1 tjedan taj event, sve klase nafarmao sa zlatnim djelovima ili večinu zlatnih da imam večinu seta, i onda dalje riješavao iz evenata

u avion za air race love reward sniffer set za lakše nalaženje djelova, i onda samo leti po mapi, nađi kutiju i prebaci na klasu koju trebaš da otvoriš kutiju (recimo avionom sam tražio, a otvarao brodovima)

i normalno dok se tako nešto radi, maksimalno moguće icon bodova ide na stvari za loot kvalitetu i količinu istog, isto tako i bonusi na djelovima za vozila za loot kvalitetu (recimo max bonus sa icon bodovima i bonusima na djelovima mislim da da je oko 150 ili više % bolji loot djelova = više zlatnih i bolji bonusi) i količinu

x18x05x sri 29.1.2020 07:45
Božoo kaže...

Ne znam gdje mi se nalaze dijelovim sto sam osvojio na sumitu?

 Prvo gledaš za koju se klasu dijele, mislim da je bio TC al nisam siguran. Onda odeš u nadogradnju auta te klase i bude ti tamo.

matija656 sri 29.1.2020 10:57
Božoo kaže...

Ne znam gdje mi se nalaze dijelovim sto sam osvojio na sumitu?

 nekad ti djelovi znaju završiti u loot kutiji u bilo kojem sjedištu klasa, mislim da je meni tako završilo od brodova i od rallycrossa

znači onaj kontejner koji imaš u  svakom sjedišu (headquarters), gdje ti ide loot koji ne pokupiš sa eventa  (loot padne, ti se odvezeš, i onda dobiješ poruku - loot sent to headquarters)

i ja sam tako mislio da nešto nije uredu jer nisam mogao naći djelove koje sam dobio, a onda sam vidio da su tamo završili 

x18x05x sri 29.1.2020 11:33
matija656 kaže...
Božoo kaže...

Ne znam gdje mi se nalaze dijelovim sto sam osvojio na sumitu?

 nekad ti djelovi znaju završiti u loot kutiji u bilo kojem sjedištu klasa, mislim da je meni tako završilo od brodova i od rallycrossa

znači onaj kontejner koji imaš u  svakom sjedišu (headquarters), gdje ti ide loot koji ne pokupiš sa eventa  (loot padne, ti se odvezeš, i onda dobiješ poruku - loot sent to headquarters)

i ja sam tako mislio da nešto nije uredu jer nisam mogao naći djelove koje sam dobio, a onda sam vidio da su tamo završili 

 Tamo završe samo ako ti je u garaži sve zauzeto.