mario.L_hr sri 15.8.2012 10:45
segregator kaže...

 

Zar to ima još negdje za kupit? Zadnji PATA disk sam kupio 2004-te

Nema za kupiti ali ja ih doma imam 3 (ukupno 750 GB svega i svačega). Da ne pričam o tome da s ovim adapterom možeš koristiti i 2,5" PATA diskove.

Diplomirani pješak sri 15.8.2012 10:47

Baš zato trebam jer što ću s diskom od 20 ili 40 gb koji ne mogu spojiti u novi komp ili laptop, a dobro mi dođe za pohraniti par filmova za DVB-t prijemnik jer je moj externi HDD od 500 gb u NTFS formatu koji ne čitaju svi prijemnici, a da bi bio u FAT nebi mogao imati gore velike igre. Isto tako, na to možeš spojiti DVD čitač koji su još danas IDE(PATA).

segregator sri 15.8.2012 11:57
Haker_x kaže...

Nema sada svako karticu da kupuje online, neko mora da kupi u PC shopu...

 

PS "u pola" cijene

 

Pa i za dealextreme ti treba kartica

 

A što se tiče "upola", pogledaj što Anić kaže na http://hjp.novi-liber.hr/

 

ȕpola pril.

napola, nȁpō, napol, za onoliko koliko je pola, za polovicu [upola veći; upola manji]

 

 

Da li je tvoja varijanta po Babiću? Ili korienski?

 

Haker_x sri 15.8.2012 12:09
segregator kaže...
Haker_x kaže...

Nema sada svako karticu da kupuje online, neko mora da kupi u PC shopu...

 

 

Pa i za dealextreme ti treba kartica

 

Da li vidis sta sam napisao?

u PC Shopu, znaci odes licno i kupis adapter, nisam ja rekao da kupujem sa dealextreme-a...

segregator sri 15.8.2012 12:20
Haker_x kaže...
segregator kaže...
Haker_x kaže...

Nema sada svako karticu da kupuje online, neko mora da kupi u PC shopu...

 

 

Pa i za dealextreme ti treba kartica

 

Da li vidis sta sam napisao?

u PC Shopu, znaci odes licno i kupis adapter, nisam ja rekao da kupujem sa dealextreme-a...

 

A da li si ti vidio o čemu sam JA pisao? Usporedio sam dealextreme i ebay koji je upola jeftiniji, a ti upadaš s neba pa u rebra

sa nekakvim pcshopom

Haker_x sri 15.8.2012 12:46
segregator kaže...

 

A da li si ti vidio o čemu sam JA pisao? Usporedio sam dealextreme i ebay koji je upola jeftiniji, a ti upadaš s neba pa u rebra

sa nekakvim pcshopom

Ja njemu "lijepo vrijeme" a on meni "3 djece"...

Nekima nista ne znace ni dealextreme, a ni ebay, ja govorim o kupovini licno, npr odes u Links ili u neki drugi PC shop i kupis to, meni cijene online kupovine nista ne znace da je 1$ meni to ne znaci kada ga ne mogu naruciti, znaci meni su bitne cijene adaptera u PC shopovima, ne online stranicama...Eventualno moze proci njuskalo jer postoji mogucnost placanja pri preuimanju...

Micek sri 15.8.2012 13:22
Haker_x kaže...
...

Nekima nista ne znace ni dealextreme, a ni ebay, ja govorim o kupovini licno, npr odes u Links ili u neki drugi PC shop i kupis to, meni cijene online kupovine nista ne znace da je 1$ meni to ne znaci kada ga ne mogu naruciti, znaci meni su bitne cijene adaptera u PC shopovima, ne online stranicama...Eventualno moze proci njuskalo jer postoji mogucnost placanja pri preuimanju...

Evo nekih primjera iz Portia, zavisno za što ti treba. Doduše, skuplji sistem od onog s kablovima ali mi se čini ok za uložen novac:

- Za SATA diskove

- Za SATA diskove i SD i sl. kartice

- Za SATA i PATA diskove

Sve navedeno podržava 2.5" i 3.5" hdd i ima USB 2.0 i eSATA sučelje.

Dostava iz Portia je 35kn za iznos manji od 1000kn.