dark_wizz pon 20.2.2017 13:41
chewbacca kaže...

sjećate se linolade u minijaturnim paketima, nije bilo više od velike žlice unutra? dušio sam se u tome. sad kad kupim veliku teglu nije mi ni izbliza fina kao te minijaturne 

 

 Ja se sjećam i onih što su bile podjeljene na dva dijela; crna i bijela. A svaki odjeljak širine možda centimetar, nisi ni žličicom mogao pokupit, nego samo prstima. te su dolazile u onim bijelim paketima što je specijalna policija dobivala

ddarknessfairyy pon 20.2.2017 20:09
Apachy kaže...

 

edit: gledamo malo ostale obroke, u odnosu na njih naši su zapravo jako dobri.

 Gledala sam na Gundogovom kanalu paket iz Slovenije.

Keksi(umjesto kruha), 2 voćne pločice, pasta porcini, jogurt od šumskog voća, 2 paketa čokoladnih muslija sa mlijekom, riblja pašteta, Rio mare tuna, marmelada od breskve, 5 paketića nekakvog energetskog pića(liči na cedevitu), instant čaj, instant kava, orbit žvake, vitaminske tablete i glavno jelo gulaš od piletine i krumpira(iako meni više liči na musaku) zapakirano u heat pack. Al dobro janezi imaju ukupno 10 vojnika pa im nije problem to hranit 

jocommb uto 28.2.2017 16:10

Bogami ja CSO nisam vidio vec par godina.... prije ih je bilo i super su... Ameri i ostali bi dali guzice za njig, onda znate kolko su dobri.... rambo keksi gore :D ..... a jeo sam i americki i mogu rec da smo nas 10 nakon prvog dana kopali samo i trazili jedan u kojem imaju m&m bomboni i jos neke slatkise.... to je tako odvratno koda jedes plastiku, sve puno soje i ti neki gluposti... imas izbor od 22 jela mislim, cak i za vegetarijance...al brate ubi, ubi..... zeluci su nam se izvrnili od to, i znam da je odvratno al da uletis u wc nakon sto ih je 2 - 3 obavila veliku nuzdu, ja vam kazem radije bi jeo kraj 5 trupala u poluraspadnutom stanju..... odvratno.... sad se dobijaju retardirani launch paketi samo... je***i Pleter....

Drago čet 2.3.2017 01:17

Ima tip u Sloveniji koji prodaje američke MRE-ove po euro komad (pali s kamiona...), pa ih često uzima ekipa na ovim ersoft susretima jer su jeftini i imaju mogućnost samopodgrijavanja, samo uliješ vodu. 

 

Meni nisu bili toliko strašno loši, jedino bizarno neobični. Jednom smo se zajebavali da je u jednome "janjetina s jagodama", jer nije imalo okus ni po jednom normalnom jelu koje si mogao prepoznati. 

 

 

nixass čet 2.3.2017 02:37
Drago kaže...

Ima tip u Sloveniji koji prodaje američke MRE-ove po euro komad (pali s kamiona...), pa ih često uzima ekipa na ovim ersoft susretima jer su jeftini i imaju mogućnost samopodgrijavanja, samo uliješ vodu. 

 

Meni nisu bili toliko strašno loši, jedino bizarno neobični. Jednom smo se zajebavali da je u jednome "janjetina s jagodama", jer nije imalo okus ni po jednom normalnom jelu koje si mogao prepoznati. 

 

 

jel to to?

htio sam uzet par komada al je zenin ves u koferu bio bitniji :|

jocommb čet 2.3.2017 10:46

To nije onaj koji sam ja jeo...boja pakiranja je ista al nije etiketa kako bi reko.... a i imaju oni i u boji pakirani MRE i ti su super....to sam zaboravio rec... a ono sto grije s vodom ti je karabit i dobro dode... imaju i vatu za pripalit vatru i sibice u svakom... a kaki ces dobit zavisi s kim si na vjezbi.... ovi u boji su bili sa sealsima i deltama a ovi ostali s nacionalnom gardom...