Endymon pon 21.11.2016 23:16

Jel mi možete reci koja bi trebala biti temp ove graficke u normalnom  radu?Ja trenutno defragriram samo disk i sad je na 52 stupnja.Malo mi se cini pre velika temp.I skuzio sam da grafa ne vrti non stop ventilatore.Jel to ok ili nesto ne stima tu?Hvala

MasterOfDisaster čet 1.12.2016 11:48
Endymon kaže...

E ljudi.Dal je moguce da graficka ode do 380 stupnjeva?Jer ovaj CPUID HWmonitor mi je pokazao max temp od 380 stupnjeva.Ispada da mi Euro Truck Simulator dignuo temp do 380 stupnjeva??????????????WTF!!!

Pa jel ti sebe čuješ, ono 380°C, pa sve bi planulo, imao bi teški roštilj komponenti. U prijevodu CPUID HWmonitor se nešto žešće stiltao.

Endymon čet 1.12.2016 12:14
MasterOfDisaster kaže...
Endymon kaže...

E ljudi.Dal je moguce da graficka ode do 380 stupnjeva?Jer ovaj CPUID HWmonitor mi je pokazao max temp od 380 stupnjeva.Ispada da mi Euro Truck Simulator dignuo temp do 380 stupnjeva??????????????WTF!!!

Pa jel ti sebe čuješ, ono 380°C, pa sve bi planulo, imao bi teški roštilj komponenti. U prijevodu CPUID HWmonitor se nešto žešće stiltao.

 Pa bas ocito da je tako....Mislim nemjte misliti da izmisljam...Pise mi tocno MAX TEMP 384 stupnjeva xDDD