Stjepanj pet 13.1.2017 21:43
ansha kaže...

Meni isto kotacic malo struze. Imam problem i s namjestanjem funkcija tipki, uopce ne radi, sta god stavio tipke obavljaju svoju defaultnu funkciju?! Rijesen problem..

 

Struganje kotacica je ipak posljedica malo jeftine izrade, probat cu ga rastavit za to rijesit..

 cemu otvaranje ako imas garanciju?

X3M sub 14.1.2017 07:27
Stjepanj kaže...
X3M kaže...

a kako vam sofver radi?

 

da li vam se boota zajedno sa windowsima, ili ga morate svaki puta rucno pokrenuti?

 

meni se nije palio pri pokretanju windowsa, pa sam ga morao dodati u start up, inace bih ga svaki puta morao rucno pokretati, mozda je do mog sistema nesto, pa zato pitak kako vama ostalima radi.

 pa radi u pozadini, namjestis jednom i sve radi 5! ako zelis nesto mijenjati pokrenes aplikaciju i ona ce ti se pojaviti, napravis promjene stisnes x(close) i to ti je to!lp

mozda me nisi skuzio, znam da radi u pozadini kada pokrenes aplikaciju i ugasis je, ali kod mene se nije pokretao niti "driver" niti aplikacija pri pokretanju windowsa.

 

jer mis ne radi na 1600dpi, niti ima 1000Hz rate, niti svijetli, kada se pokrenu windowsi, morao sam svaki puta nakon boota, upaliti aplikaciju da bi mis radio na postavkama koje su namjeste, posto vama radi sve kako treba, bit ce da je nesto kod mene u sistemu zeznuto

 

ovaj problem sa kotacicem nemam 

X3M sri 5.4.2017 21:09
fight kaže...

da nije loš,ali je glupo što nema jamstva,tako ga u linksu,prodaju bez jamstva i zato ču ga sutra da vratim.....

 kak mislis nema jamstvo?

 

imas racun, na kojem ti pise 12 mjeseci jamstvo.

 

isto sam ga kupio u Linksu 

fight sri 5.4.2017 21:19
X3M kaže...
fight kaže...

da nije loš,ali je glupo što nema jamstva,tako ga u linksu,prodaju bez jamstva i zato ču ga sutra da vratim.....

 kak mislis nema jamstvo?

 

imas racun, na kojem ti pise 12 mjeseci jamstvo.

 

isto sam ga kupio u Linksu 

 ne piše na računu da nema jamstvo.piše jamstvo ne.isto tako i na ambalaži na onoj njihovoj naljepnici.jamstvo mjeseci:NE

 

X3M sri 5.4.2017 22:01
fight kaže...
X3M kaže...
fight kaže...

da nije loš,ali je glupo što nema jamstva,tako ga u linksu,prodaju bez jamstva i zato ču ga sutra da vratim.....

 kak mislis nema jamstvo?

 

imas racun, na kojem ti pise 12 mjeseci jamstvo.

 

isto sam ga kupio u Linksu 

 ne piše na računu da nema jamstvo.piše jamstvo ne.isto tako i na ambalaži na onoj njihovoj naljepnici.jamstvo mjeseci:NE

 

 bas sad gledam na njihovim stranicama

 

to su zeznuli "bundle" kada su radili https://www.links.hr/hr/mis-modecom-volcano-mc-gmx4-opticki-7200-dpi-crni-usb-podloga-volcano-elbrus-101800321 

 

ti si kupio taj bundle gdje dobijes gratis podlogu, to su nesto krivo u sistemu napravili a nisu skuzili da im je greska

 

ne birni za svoje jamstvo imas ga, samo sutra nazovi ili odi do ducana da ti to isprave

 

 

fight čet 6.4.2017 15:45
fight kaže...
X3M kaže...
fight kaže...

da nije loš,ali je glupo što nema jamstva,tako ga u linksu,prodaju bez jamstva i zato ču ga sutra da vratim.....

 kak mislis nema jamstvo?

 

imas racun, na kojem ti pise 12 mjeseci jamstvo.

 

isto sam ga kupio u Linksu 

 ne piše na računu da nema jamstvo.piše jamstvo ne.isto tako i na ambalaži na onoj njihovoj naljepnici.jamstvo mjeseci:NE

 eto danas sam zvao olinks ono da ih pitam.želio bih vratit miš jer na računu i na ambalaži piše garancija mjeseci ne.

i onda mi čovjek rekao da dođem da je to greška pa su mi zato izdali novi  račun i na ambalaži ručno prepravili garanciju i udarili pečat na 12 mj.dali je to to.....

 

X3M čet 6.4.2017 19:31
fight kaže...

 ne piše na računu da nema jamstvo.piše jamstvo ne.isto tako i na ambalaži na onoj njihovoj naljepnici.jamstvo mjeseci:NE

 eto danas sam zvao olinks ono da ih pitam.želio bih vratit miš jer na računu i na ambalaži piše garancija mjeseci ne.

i onda mi čovjek rekao da dođem da je to greška pa su mi zato izdali novi  račun i na ambalaži ručno prepravili garanciju i udarili pečat na 12 mj.dali je to to.....

 

 eto, to ti je to. 

 

uzivaj 

fight čet 6.4.2017 22:35
X3M kaže...
fight kaže...

 ne piše na računu da nema jamstvo.piše jamstvo ne.isto tako i na ambalaži na onoj njihovoj naljepnici.jamstvo mjeseci:NE

 eto danas sam zvao olinks ono da ih pitam.želio bih vratit miš jer na računu i na ambalaži piše garancija mjeseci ne.

i onda mi čovjek rekao da dođem da je to greška pa su mi zato izdali novi  račun i na ambalaži ručno prepravili garanciju i udarili pečat na 12 mj.dali je to to.....

 

 eto, to ti je to. 

 

uzivaj 

 

 

hvala e sad problem kako da ga uravnotežim,malo mi je nekako nestabilan.brz i nestabilan kako to namjestit da bude prezican......

 

X3M čet 6.4.2017 22:47
fight kaže...

 

 

hvala e sad problem kako da ga uravnotežim,malo mi je nekako nestabilan.brz i nestabilan kako to namjestit da bude prezican......

 

 skines program sa Modecom stranice i u njemu namjestis DPI, svjetla, pooling rate i sve ostalo kako ti pase