picajzla0707 pon 14.8.2017 17:03

konačno da i na bug online dočekamo recu na vrijeme

svaka čast pisanom izdanju, ali bogme u današnje vrijeme tvrdoglavo furati tu "pisanu" politiku nauštrb web izdanja je u najmanju ruku bedasto

tim više jer dok izađe pisano izdanje ovakvo što postane lanjski snijeg, pa ispadate nesposobni 

Kolacic pon 14.8.2017 17:40
Romano kaže...

Sve 5 brate,ali ovo je pegla. Vuce 450-500w,bolesno. Ne treba mi to.

 Zato postoje procesori sa ugradenom grafom samo za tebe. ;)

Svida mi se ovaj izgled obicne kartice,podsjeca me na stare high end kartice. 

Mr.ddevil pon 14.8.2017 17:43
Kolacic kaže...
Romano kaže...

Sve 5 brate,ali ovo je pegla. Vuce 450-500w,bolesno. Ne treba mi to.

 Zato postoje procesori sa ugradenom grafom samo za tebe. ;)

Svida mi se ovaj izgled obicne kartice,podsjeca me na stare high end kartice. 

 Intel HD grafika 

Tonči pon 14.8.2017 18:59
picajzla0707 kaže...

konačno da i na bug online dočekamo recu na vrijeme

svaka čast pisanom izdanju, ali bogme u današnje vrijeme tvrdoglavo furati tu "pisanu" politiku nauštrb web izdanja je u najmanju ruku bedasto

tim više jer dok izađe pisano izdanje ovakvo što postane lanjski snijeg, pa ispadate nesposobni 

 Samo je web apsolutno neprikladan za ozbiljnije digitalno izdavaštvo.

picajzla0707 pon 14.8.2017 19:24

ma sve ok, ali barem tu i tamo koja recenzija novih proizvoda u aktualnom trenutku je itekako poželjna

ne mora biti detaljna, mogu ostaviti ponešto i za kasnije - primjerice kod svih je problem s vegom bio ocanje, pa onda napraviti ovakav relativno škrti test kao i sad, s pokazateljima perfomansi usitno, a kasnije to razraditi + detaljno ocanje i rezultati

 

Denis pon 14.8.2017 19:55
picajzla0707 kaže...

ma sve ok, ali barem tu i tamo koja recenzija novih proizvoda u aktualnom trenutku je itekako poželjna

ne mora biti detaljna, mogu ostaviti ponešto i za kasnije - primjerice kod svih je problem s vegom bio ocanje, pa onda napraviti ovakav relativno škrti test kao i sad, s pokazateljima perfomansi usitno, a kasnije to razraditi + detaljno ocanje i rezultati

 

 Ček, ovo sad ti je "škrti" test?

ansha pon 14.8.2017 20:33
4mal kaže...

ssamo da srede drivere i bic ce uz bok 1080! a sa nizom cijenom 

Samo sta se prodaju po 600€, za to uzmes brutalnu custom 1080-ku koja je brza i neusporedivo tisa, hladnija i puno manje trosi. I na trzistu je vec 15 mjeseci.

Vega 64 je objektivno jako tezak fail...

Denis uto 15.8.2017 10:14
picajzla0707 kaže...
Denise, kratko sam pogledao tekst jer sam bio na poslu, no ucinilo mi se da ima samo jedna slikica testiranja i to bf1
Sorry ako nisam dobro vidio

 Ma dobro si gledao jer gledaš preko mobitela. Na mobilnoj verziji se ne vide dodatne slike koje se vide na desktopu. Iskreno, nisam ni bio svjestan da se te dodatne slike na vide na mobilnoj verziji, no što je, tu je. 

ansha uto 15.8.2017 10:41
Denis kaže...
ansha kaže...
Denis kaže...

 

 Ček, ovo sad ti je "škrti" test?

Budimo realni, i nije nesto bogat..

 Ovo je neki troll bait, jel? :)

Cccc...nisi se baš potrudio.

Ne, u usporedbi sa npr. anandtechovom recenzijom je prilicno skrto. Budimo realni, recenzije u bugu su smijesne u usporedbi s besplatno dostupnima na internetu..