TONYA_ pet 22.11.2019 11:26
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

......

 Rastavi se službeno u općini i opet vjenčaj. Možda uspije. Samo pazi! da joj se ne osladi ono "sretno rastavljena"

Posmatrač pet 22.11.2019 11:28
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

ja ne primam njene poruke ?!

Jos jednom broju ne moze da posalje poruku a on je nije nikad blokirao.

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .

 Deinstaliraj i ponovo instaliraj viber.... par minuta posla...

Naravno backup prije toga....

 

goust78 pet 22.11.2019 11:38
Posmatrač kaže...
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

ja ne primam njene poruke ?!

Jos jednom broju ne moze da posalje poruku a on je nije nikad blokirao.

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .

 Deinstaliraj i ponovo instaliraj viber.... par minuta posla...

Naravno backup prije toga....

 

 Radio sam to na zeninom tel. i opet isto . :)

Posmatrač pet 22.11.2019 11:42
goust78 kaže...
Posmatrač kaže...
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

ja ne primam njene poruke ?!

Jos jednom broju ne moze da posalje poruku a on je nije nikad blokirao.

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .

 Deinstaliraj i ponovo instaliraj viber.... par minuta posla...

Naravno backup prije toga....

 

 Radio sam to na zeninom tel. i opet isto . :)

 Sto na zeninom? Ti si je blokirao pa odblokirao. Do tebe je ocigledno....

goust78 pet 22.11.2019 11:54
TONYA_ kaže...
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

......

 Rastavi se službeno u općini i opet vjenčaj. Možda uspije. Samo pazi! da joj se ne osladi ono "sretno rastavljena"

 Da mi je da " oceram " kucku ali nece da ide ...

www_www čet 16.4.2020 10:50

jedno pitanje za znalce.

mobitel mi je na popravu i ko zna kad ce bit popravljen.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

Posmatrač čet 16.4.2020 11:23
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

mobitel mi je na popravu i ko zna kad ce bit popravljen.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

 Nemoj ni traziti.... Nema....

 

Btw  od koga krijes razgovor sa djevojkom na mobu? Od zene? ;)

www_www čet 16.4.2020 11:34
Posmatrač kaže...
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

mobitel mi je na popravu i ko zna kad ce bit popravljen.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

 Nemoj ni traziti.... Nema....

 

Btw  od koga krijes razgovor sa djevojkom na mobu? Od zene? ;)

 eeeeee di je jos zenidba,  od brata i sestre (udava dva :D )

hvala

Posmatrač čet 16.4.2020 12:02
www_www kaže...
Posmatrač kaže...
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

mobitel mi je na popravu i ko zna kad ce bit popravljen.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

 Nemoj ni traziti.... Nema....

 

Btw  od koga krijes razgovor sa djevojkom na mobu? Od zene? ;)

 eeeeee di je jos zenidba,  od brata i sestre (udava dva :D )

hvala

 Samo pitam ;)

vlatka519 sri 22.4.2020 19:13

Pozdrav. Nisam bas expert za informatiku pa ako bi mi netko htio malo pojasniti slijedeću stvar.

Ovako, Viber mi je instaliran i na laptopu. Neki dan sam pregledavala "viber dowloads" te naletjela na dokumente koji u su u svojstvima opisani kao jpg_tmp, mp4_ tmp i m4a_tmp. E sad, što bi bilo to tmp i zašto se nalazi u tom  folderu. Veličina im je ili 0KB ili 1KB.

I drugo, ako vodim tajni razgovor, onaj što ima "rok trajanja" :), jel se čuje zvuk pristizanja takve porukei na laptopu?

 

Hvala na odg.!!

Posmatrač sri 22.4.2020 20:17
vlatka519 kaže...

Pozdrav. Nisam bas expert za informatiku pa ako bi mi netko htio malo pojasniti slijedeću stvar.

Ovako, Viber mi je instaliran i na laptopu. Neki dan sam pregledavala "viber dowloads" te naletjela na dokumente koji u su u svojstvima opisani kao jpg_tmp, mp4_ tmp i m4a_tmp. E sad, što bi bilo to tmp i zašto se nalazi u tom  folderu. Veličina im je ili 0KB ili 1KB.

I drugo, ako vodim tajni razgovor, onaj što ima "rok trajanja" :), jel se čuje zvuk pristizanja takve porukei na laptopu?

 

Hvala na odg.!!

 tmp su privremeni fileovi. 

Mislim da se takvi razgovori uopste ne prikazuju na pcu....

vlatka519 sri 22.4.2020 20:28

Ne mogu ih otvoriti..a ima ih dosta. Nije mi jasno od kud su se "stvorili".

 Jel moguće da ih je "povuklo", ne znam kako bih se izrazila, iz skrivenih razgovora ili tajnih poruka? Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem kako to sve funkcionira, to privremeno.

Posmatrač sri 22.4.2020 20:43
vlatka519 kaže...

Ne mogu ih otvoriti..a ima ih dosta. Nije mi jasno od kud su se "stvorili".

 Jel moguće da ih je "povuklo", ne znam kako bih se izrazila, iz skrivenih razgovora ili tajnih poruka? Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem kako to sve funkcionira, to privremeno.

 nema tu nista skriveno ili tajno nista ne brini... Takve razgovore i ne povlaci na komp....Ostaju na telefonu a i tamo su sifrovani. Niko ih ne moze otvoriti....

Flexan22 pet 4.12.2020 09:18

Pozdrav!

 

Kolega ima problema s aplikacijom Viber na Samsungu J5 (2016). Slabije vidi pa si je postavio velik font. Do prije par dana je imao velik font i u aplikaciji Viber, a sad ima svugdje velik font, samo u Viberu nema. Probali smo ponovo postaviti velik font u postavkama uređaja, tražiti postavke fonta u aplikaciji te restartati uređaj. Ništa navedeno nije pomoglo. Zna li netko kako postaviti velik font i u Viberu te zašto je do toga došlo? Možda zbog update-a? Kolega kaže da nikakve postavke nije mijenjao, nego da je problem nastao sam od sebe.

 

Hvala unaprijed.