fer-de-lance sri 19.10.2016 15:38
Besana kaže...
hvala. i kako nastimati da Se sve sto dobijem na viber automatski sprema na tel

 Ako imaš Android uređaj, onda vjerovatno kad biraš u postavkama lokaciju pohranjivanja na tlefon, onda vjerovatno i VIber posprema tamo, ako si mislila na to?

Inače, ako nije tak, onda vjerovatno Viber sprema tam gdje je instaliran (jedna od unutarnjih particija).

 

boxer pon 24.10.2016 14:39

Imam problem sa Viberom na Iphone 5C.

 

Zadnjih 20-tak dana mi uopće ne prijavi da je došla poruka na Viber, iako je sa telefonom sve uredu i spojen je na WIFI.

 

Tek kada otvorim Viber izbaci mi da je došlo nekoliko poruka.  U opcijama su namještene i dozvoljene notifikacije sa Vibera, ali opet neće da prijavi da je došla poruka. 

 

U čemu je problem?

Kill Frenzy ned 15.1.2017 18:46

U zadnje vrijeme mnogi ljudi mi se zale da ne dobijaju poruke na viber. Kako od mene tako i od drugih(ios,andriod,windows phone). Meni takodjer poruke cesto ne dodju. Dodju nakon sat dva tri. Jel ima netko jos slicnih problema. Nemam uopce vise povjerenje u viber i sve slabije ga koristim

ParaNO1d sri 15.2.2017 10:51
Kill Frenzy kaže...

U zadnje vrijeme mnogi ljudi mi se zale da ne dobijaju poruke na viber. Kako od mene tako i od drugih(ios,andriod,windows phone). Meni takodjer poruke cesto ne dodju. Dodju nakon sat dva tri. Jel ima netko jos slicnih problema. Nemam uopce vise povjerenje u viber i sve slabije ga koristim

 iPhone 7, zadnja verzija iOS-a i Vibera i insta stvar.

Jehonan sri 15.2.2017 11:06
ParaNO1d kaže...
Kill Frenzy kaže...

U zadnje vrijeme mnogi ljudi mi se zale da ne dobijaju poruke na viber. Kako od mene tako i od drugih(ios,andriod,windows phone). Meni takodjer poruke cesto ne dodju. Dodju nakon sat dva tri. Jel ima netko jos slicnih problema. Nemam uopce vise povjerenje u viber i sve slabije ga koristim

 iPhone 7, zadnja verzija iOS-a i Vibera i insta stvar.

 A što vi mislite da je NSA serverima lako?!

 

Niste vi jedini koji koriste Viber!

 

Treba to sve pregledati, za Boga miloga (znate li vi koliko to zahtijeva procesorske snage?!)!

 

Tako puno posla, a tako malo vremena!

 

Baš ste nezahvalni!

ParaNO1d sri 15.2.2017 11:46
Jehonan kaže...
ParaNO1d kaže...
Kill Frenzy kaže...

U zadnje vrijeme mnogi ljudi mi se zale da ne dobijaju poruke na viber. Kako od mene tako i od drugih(ios,andriod,windows phone). Meni takodjer poruke cesto ne dodju. Dodju nakon sat dva tri. Jel ima netko jos slicnih problema. Nemam uopce vise povjerenje u viber i sve slabije ga koristim

 iPhone 7, zadnja verzija iOS-a i Vibera i insta stvar.

 A što vi mislite da je NSA serverima lako?!

 

Niste vi jedini koji koriste Viber!

 

Treba to sve pregledati, za Boga miloga (znate li vi koliko to zahtijeva procesorske snage?!)!

 

Tako puno posla, a tako malo vremena!

 

Baš ste nezahvalni!

Nije problem ako je sat-dva nego nekad ne dođe uopće ako ne otvorim aplikaciju.

GSP čet 22.6.2017 20:31

Imam xperiu z3

 

Dosad mi je vec nekoliko puta bilo kad saljem nekom video da mu dode neki stari odavno izbrisani...

 

Evo danas bas snimio frendu video od 30 sec i posaljem mu( pritom u galeriji nemam nista) i dode mu video koji je obrisan odavno....nije mi ovo jednom bilo...vec se i bojim slati video nekom tko zna kaj ce im doci

 

 

Sa whats app nikakvih problema

MasterOfDisaster sri 16.8.2017 08:34

Ovaj Viber svakog dana postaje sve veće i veće đubre od programa. Jednostavno mi neće poslat poruke drugoj osobi po par sati, a nekada i duže. Ono pošaljem poruku, ali nema obavijest ispod poruke - Isporučeno. Naravno ta druga osoba nije niti primila poruku koja joj očito nije ni poslana od strane Viber servera.

 

Naravno Whats App radi normalno.

 

Pas mater i Viber. Postao je totalno nepouzdan program.

boxer sri 16.8.2017 09:32
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj Viber svakog dana postaje sve veće i veće đubre od programa. Jednostavno mi neće poslat poruke drugoj osobi po par sati, a nekada i duže. Ono pošaljem poruku, ali nema obavijest ispod poruke - Isporučeno. Naravno ta druga osoba nije niti primila poruku koja joj očito nije ni poslana od strane Viber servera.

 

Naravno Whats App radi normalno.

 

Pas mater i Viber. Postao je totalno nepouzdan program.

 Meni je Viber radio uredno oko 2-3 mjeseca nakon toga su počeli problemi, nema notifikacija za poruke i pozive što je i danas slučaj.

Prešao na Whatsapp, radilo sve OK do nedavno kada je počelo sa problemima, nema notifikacija za pozive (ne zvoni) nego samo prijavi propušten poziv isto kao viber. 

Reinstalacija, brisanje, namještanje ništa ne pomaže iako su opcije sve namještene da obavijesti kada dođe poruka ili poziv. 

MasterOfDisaster sri 16.8.2017 11:08
Torent kaže...

Imam ja vremena ;) A i nije mi nesto posebno i bitno ;) Ja sam stara skola, kad je hitno zovem ;)

Pa nisam ni ja u cvijetu mladosti, ali Viber je aplikacija među ostalim i za instant messaging, a on je u zadnje vrijeme sve samo ne "instant" messaging aplikacija.

Evo kako lijepo opisuju Viber aplikaciju: "Viber is an instant messagingand Voice over IP (VoIP) app for smartphones developed by Viber Media."

 

Viber - shame on you

Torent sri 16.8.2017 11:25
MasterOfDisaster kaže...
Torent kaže...

Imam ja vremena ;) A i nije mi nesto posebno i bitno ;) Ja sam stara skola, kad je hitno zovem ;)

Pa nisam ni ja u cvijetu mladosti, ali Viber je aplikacija među ostalim i za instant messaging, a on je u zadnje vrijeme sve samo ne "instant" messaging aplikacija.

Evo kako lijepo opisuju Viber aplikaciju: "Viber is an instant messagingand Voice over IP (VoIP) app for smartphones developed by Viber Media."

 

Viber - shame on you

 Meni je to jedina IM app koju uopste koristim ;) Fb ne koristim uopste udjem svaki 3 ili 4 dan i svaki put se upitam sto sam ulazio ;) Skyp povremeno sa jednom osobom ;)

boxer pet 13.10.2017 09:48
gorkix kaže...

zna li tko kako stišati ili isključiti zvuk poruke na viberu,a da se ne mora stišati i zvuk na mobitelu za normalne poruke/pozive?

 Postavke>Obavijesti i tu isključi Zvukovi u aplikaciji i Zvuk obavijesti

gorkix pet 13.10.2017 20:43

pronašao sam...postavke vibera-obavijesti-koristi zvukove sustava- zvuk obavijesti-bešumno.........danas ažurirao viber,nekako mi se čini da prije nije bilo "bešumno"......

 

ali za stišavanje zvuka ne vidim načina  a da se automatski ne stiša i zvuk klasičnih poziva

Dark-RI sri 13.12.2017 23:45

Pozdrav,

možda postoji netko tko bi mi dao savjet za problem koji me već danima izluđuje. Naime, već pune dvije godine uspješno i bez nekih većih problema

komuniciram sa prijateljima u susjednoj BiH. Veza je bila izvrsna, dobro smo se čuli sve do prije nekih desetak dana, kada se dogodilo to da me sugovornik čuje izvrsno, ali ja njega gotovo nikako, zapravo isprekidano. Glasnoća je super, ali čujem samo dijelove rečenice, zapravo pogađam što mi se govori. Kad uspostavimo

vezu, privh par minuta je sve uredu, a onda ubrzo počinju  prekidi (samo kod mene).

Pokušao sam sve što je u granici mojih mogućnosti : resetirao sam i mobitel (ne pomaže), čistio memoriju telefona, resetirao ruter, čak kontaktirao tehničku pomoć svog operatera, zvao druge ljude na viber (sa njima nikakvih problema), reinstalirao viber....jako frustrirajuće i mučno, a sve bez rezultata. Isto je učinio i moj sugovornik s druge strane "žice"...no problem i dalje danima traje. Na kraju sam pomislio da mikrofon sugovornikovog mobitela nije uredu, ali on tvrdi da je sve ok.

Ima li itko ikakvu ideju?

 

vrinho sri 31.1.2018 19:24

Koji su to debili, kako im uspjeva to uopće? S novom verzijom maknuli ikonu a poruka dođe tek dok uđeš u program, ma genijalno A i ja sam ''pametan'' kad idem updateirat prije nego pročitam komentare, evo i meni dva

_CR7_ ned 11.2.2018 11:50

Poz ljudi

 

Imam problem sa viberom znaci dođem do onoga kad mi posalje kod i ja ga utipkam i pose pogresna sifra...

Probao sam instalirat i starije verzije posto je mob 4.4.2 android...lg...sto puta sam probao i jednostavno nece a do prije mj.dana je sve valjalo...pliz pomoc...eo slike

Spiridon sri 21.8.2019 01:00

Dakle, moja Lumia 535 sa 8.1 Windowsima ne može skenirati kod za aktivaciju Vibera na kompu... Šta sad? Da posudim nečiji Android mob?

Ili da probam sa tabletom? On je Android...

 

EDIT: Uspio sa tabletom.

goust78 pet 22.11.2019 11:01

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

ja ne primam njene poruke ?!

Jos jednom broju ne moze da posalje poruku a on je nije nikad blokirao.

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .