Franjo15 sri 2.7.2014 16:39

Evo baš reko idem probati kako funkcionira ovo. Jer BUG je isto malo reklamirao, a i još su dali onaj kupon pa reko što ne isprobati. 

Nisam niti krenuo i mislim da nema šanse da ga koristim. Tako da niti kupon neću iskoristiti izgleda. 

 

Prvo ne vidim da ima desktop aplikaciju koju mogu koristiti. Ima izgleda neka aplikacija za w8. Ali to me odmah odbija. 

 

U startu me odmah živcira što preko browsera to moram koristiti. 

 

 

Ipak da i dalje ostajem na spotify, je da je nedostupan kod nas, ali na pravi način može se koristiti kako treba. 

 

 

Ne znam jel treba spomenuti zašto je spotify bolji, ail treba probati pa da se vidi razlika. 

Ja ga koristim negdje oko cca godinu dana. I zamjenio je sve na čemu sam nekad slušao glazbu. A čak ga ima i za WP i to i za 8, i za 7

 

Nije da ću reći da je deezer koma, ali još ću probati malo koristiti da ne bude da sam sam probao. Ali za sada ne hvala, ostajem na spotify. 

 

Franjo15 sri 2.7.2014 17:13

Evo mene opet. 

Odabrati neku muziku za slušati je ovdje fantastika.

 

Npr. da mogu odabrati neki žanr, rock, 80s, nešto. Kao neki radio. Kao ima, ali ne radi ok. 

I imaju neke liste kad napravim pretraživanje, kao neki veliki hitovi 80s reko hoću to, i onda to pustim, ono niti hitovi, a i piše na pjesmama, malo 60s, pa malo 90s. A i zalomi se koja iz osamdesetih. 

Određenog izvođača nije problem naći. Ali ne želim samo njega slušati.

 

Pretraživanje glazbe je koma po meni.


Trebao bi napraviti vjerojatno svoje neke liste pa onda slušati preko njih. 

 

Ali ja ne želim praviti neku listu niti se vezati za neku glazbu. Hoću samo nešto odabrati neki žanr i da to slušam. Zaviši što me pukne. A ovdje je to malo teže ipak.

 

Čudim se.

 

na spotify imam mogućnost svih mogućih žanrova, hoćeš za jesti, za vježbanje, za party  za ##**/*-#" ma za sve. 
I onda top hitove po državama, po svemu.

Uglavnom, ja stajem tu, jer ovo je tema za deezer a ja sam otišao previše na krivu stranu pričajući i reklamirajući drugi servis.  

Deawood ned 20.7.2014 13:43

Pjesme ne zvuče niti približno originalu i zvuče katastrofa, pogotovo za 320kbps. Probao sam par izvođača i direktno ih usporedio sa FLACom (kojeg imam na kompu) i to je nebo i zemlja. Isto tako imam par izvođača na 320kbps i još uvijek zvuči znatno bolje nego na Deezeru. 

 

Naravno da Xkbps nije jedini faktor, ali sam se nadao da će zvuk biti dobar. 

Hardwhelper!!! uto 19.8.2014 06:01
Deawood kaže...

Pjesme ne zvuče niti približno originalu i zvuče katastrofa, pogotovo za 320kbps. Probao sam par izvođača i direktno ih usporedio sa FLACom (kojeg imam na kompu) i to je nebo i zemlja. Isto tako imam par izvođača na 320kbps i još uvijek zvuči znatno bolje nego na Deezeru. 

 

Naravno da Xkbps nije jedini faktor, ali sam se nadao da će zvuk biti dobar. 

Nisam u produkciji glazbe, ALI oko reprodukcije sto profesionalno sto amaterski vezan sam citav zivot...

ne slazem se u potpunosti s tobom, ukoliko si ukljucio "HQ" u opcijama zvuk je po meni vrlo dobar, dosta dinamican, isti nikako nemozes okarakterizirati kako ti kazes "zvuce katastrofa". Pretpostavljam da si kod arhiviranja ulozio truda, dotjerao source prije arhiviranja... oni to u vecini slucajeva nisu vec su se drzali one stare provjerene izvorno i sto linearnije... 

nemoj ovdje krivo protumaciti, to je moje osobno misljenje a imam na sto i slusati. 

Po meni odlican servis za uistinu prihvatljivu cijenu namjenjen streamingu na vise platformi u zavidno visokoj kvaliteti, format za glazbenu arhivu je nesto drugo... 

Deawood uto 19.8.2014 07:03

A gle, ja znam što čujem. Čini mi se da nije problem u samom fileu, odnosno pjesmi nego njihovom EQu. Prvo što sam išao probati je od AC/DC par pjesmi i nema nikakve veze s ovim što ja imam, ma i na YTu bolje zvuči. 

bachje sri 9.12.2015 16:00

Pozdrav. Evo da se i ja uključim i potražim pomoć ako netko zna... Naime i meni Deezer ne radi preko mobilne mreže, stalno javlja da "nije spojen" dok internet i sve ostalo radi normalno. Dok sam na WI-FI Deezer radi normalno. Ima netko iskustava? Hvala.

zviznemte pet 16.6.2017 13:11

Imam problem sa deezer accountom. I na njihovoj stranici ima support ali kad pritisnem na njega. Kaze mi da stranica ne postoji.

Kontaktirao sam ih putem facebooka, ali nemogu naci nigdje nekakav mail za support.

 

Da li netko zna kako da ih kontaktiram? Hvala

 

EDIT: Uspio sam ih kontaktirati.

Ako itko trazi njihov support moze ih dobiti na ovoj stranici putem chata

 

https://support.deezer.com/hc/en-gb

Gale92 čet 22.6.2017 10:26

Pozdrav,

pošto vidim da je tema aktivna zanima me kako se deezer plaća odnosno kolika mu je mjesečna cijena, te dali se pohranjeni albumi izvođača (pjesme) spremaju na memoriju teleefona ili deezer ima svoj cloud skladišni prostor za pohranu?

Fero pon 16.3.2020 18:56
Fero kaže...

Ima li Deezer obožavatelja koji žele da se slijedimo sa profilima (moj Deezer profil je @dreamday42) !

Hvala i napišite Vaše Deezer profile !

 Itko ? Pa zar nitko nije na Deezeru?

kbenzema čet 16.7.2020 20:57

Prije ćeš naći za spotify. I naravno da to nije lifetime pretplata. To su sve ukradeni accounti koji rade dok rade. Ja sam uzeo prošle godine u travnju i krepao mi nakon dva tjedna. Javio se selleru i dao mi je novi i do dan danas radi.