Komentari Anketa

Da "novac nije problem", biste li kupili ili iznaj

Vezano uz: Da "novac nije problem", biste li kupili ili iznaj

Ajar sub 30.9.2017 10:36
Drago kaže...

Ovo je točno suprotno od seksi. 

 

A ove nepomične lutke mi više liče na leševe, da budem iskren. Na statičnim fotkama izgledaju ludo, a u ovim dokumentarcima koje sam gledao - čista nekrofilija. 

 

 

 ja sam s jednom bivšom znao da je svršila tek kad bi joj ispala rašpa za nokte iz ruke uz tiho "ups!". 

Ajar sub 30.9.2017 12:43

dođe frajer u seks-mesnicu po lutku (za moliti nkrunicu s njom, jasno). prodavač pita:

 

- velike ili male sise?

= velike.

- visoku ili nisku?

= visoku.

- bjelkinju ili crnkinju?

= bjelkinju.

- plavušu, crnku ili brinetu?

= brinetu.

= kršćanku ili muslimanku?

- a u čemu je razlika?

= muslimanke se same rasprsnu.

 

 

 

PzKpfw sub 30.9.2017 13:46

Ne, bih.

Hm, da. Ak' nemreš prirodni putem dojti do zadovoljenja svojih potreba, a imaš para, onda je bolje platiti. 

Međutim, lutke su savršene ako se bojiti ljudi.

Da, nema potražnje, ne bi bilo ni ponude.

Stric_Jura pon 2.10.2017 11:44

ne znam... 

 

iz zajebancije smo (pajdaši) kupili frendu koji je kasnije išao u vojsku "pocket pussy" - gospodična, jednu zamotajte, drugu ne, ide u ambulantnu primjenu :-))

 

ali ovo s lutkama (grijanim,  elektro motorčići bibaju "interesne"  sfere) itd... mi je nekako bljak...

 

pa onda fiksacije izgledom neke glumice (filozofsko pitanje: ako izvornik ima "veštačke" sise, da li bi lutka trebala imati prave ?) koje naravno u realnim razmjerima će za neke kupce biti nedostatno "razvijene"...

 

drugo filozofsko pitanje: da li su povećane sise lutke u odnosu na izvornik - AR (augmented reality) ?

 

 

 

 

Stric_Jura uto 3.10.2017 11:31
Drago kaže...
Louis Pluto kaže...

kupio bih da imam kome recitirati jasenjina...

 Na ruskom. U prijevodu se dosta gubi. 

 davay spizdu !!!

 

vidi se povezanost slavenskih jezika, osobito s galebarskim:

 

vi'š zvizdu? daj pizdu!

 

ah klasici....

 

Gorstak79 čet 5.10.2017 09:45
Judg3 Dr3dd kaže...

Ovih 42% glasova "Da" u ovoj anketi govore o posjetiteljima Bug-ovog foruma daleko više negoli sam ikad htio znati. Jadni luzeri.

 

Ne bih se bas slozio. Kad pogledas, princip spajanja dvoje ljudi je totalno promasen. Otuda i toliko razvoda. Lutka bi mogla biti pametnija od prosjecne zene i kroz spiku napraviti tvoj psiholoski profil i biti tocno onakva kakvu ti zelis da bude. Eventualno bi kroz tu istu spiku mogla i tebi samome otvoriti oci kakvu zenu trazis i zelis, sto te pali, sto te odbija, pa bi napravio pametniji izbor sa stvarnom zenom u stvarnom zivotu. Ja sam izmjenjao gomilu zena i tek nakon 15-e sam poceo uocavati neke patterne u njihovom ponasanju i sto mi se svidja, a sto me odbija, ali sam do tada vec toliko puta zavrsio povrijedjen, a i sad vec imam i godina, tako da sam ostao sam. Mozda da sam imao jednu takvu lutku u tinejdzerskoj dobi to ne bi bio slucaj.