Komentari Anketa

Netom završena sedma sezona Igre prijestolja po va

Vezano uz: Netom završena sedma sezona Igre prijestolja po va

Alfredo nr.2 sri 30.8.2017 09:23

Meni osobno daleko najlosija sezona. Nakon ove sezone nemam onaj rush da moram gledati odmah sljedecu. Vise-manje mi je svejedno. Serija je izgubila napetost, glavni juanci moraju prezivjeti i to je to. Tipicni hollywoodski klisej. A o vremenskim propustima u ovoj sezoni i da se ne prica. Te stvari prije nisam primjecivao.

skank666 sri 30.8.2017 09:34
nixass kaže...

Otkad je Martin redateljima dao "slobodne ruke" vidi se promjena ritma i podilazenje glrdateljima, svejedno sezona je bila dobra

 Upravo to. Nekako mi se čini da susret patuljka sa sestrom i Jaime sa sestrom, i planinom, nebi baš završio tako kako je završio...

Hummer sri 30.8.2017 09:58

Po meni če se nekako uspjeti obraniti od Night Kinga i onda če preživjeli da nastave da se bore za prjestolje. Jer mislim da u ovoj seriji nema sretnog kraja. A ako dopuste da Night King pobjedi serija je gotova.

drag sri 30.8.2017 12:07
Hummer kaže...

Po meni če se nekako uspjeti obraniti od Night Kinga i onda če preživjeli da nastave da se bore za prjestolje. Jer mislim da u ovoj seriji nema sretnog kraja. A ako dopuste da Night King pobjedi serija je gotova.

 Pa i nije, već vidim spinoff u pripremi: The walking dead: Westeros ;-)

Blackstorm sri 30.8.2017 12:19

Jbg, zadnjih 6 sezona se pričalo "di su ti walkeri više", sad kad su tu opet nije dobro.

 

Mene su samo smetale nelogičnosti kod nekih scena u borbama, a najviše su me raspizdili Ed Sheeran i onaj zombi-medvjed koji je apsolutno nepotreban i služi za izdrkavanje.

BarbaVeli sri 30.8.2017 16:23
Crljo kaže...
Matozan kaže...

A gdje je: "Ne pratim tu seriju"?

WoW!!!!!! Kako si ti kul!!!

Jel ti mogu biti prijatelj?

 

Što je problematično u tome da se prigovori nepostojanju opcije koji zasigurno obuhvaća jedan dobar dio populacije?

Ajar čet 31.8.2017 12:11
Horned Reaer kaže...

zasto ne postoji odgovor nisam gledao ni jednu sezonu

 zbog toga što postoji mogućnost nekažnjenog propuštanja sudjelovanja u anketi. 

 

btw., zanimljiv taj svijet g.r.r.m.-a: kolinje skoro pa svakoga dana, a ne samo za dan republike. 

 

4. epizoda: bitka je savršeno režirana i snimljena. svaka druga čast. 

Envy čet 31.8.2017 16:11
Matozan kaže...

A gdje je: "Ne pratim tu seriju"?

 

BarbaVeli kaže...
* * *

 

Što je problematično u tome da se prigovori nepostojanju opcije koji zasigurno obuhvaća jedan dobar dio populacije?

 

Horned Reaer kaže...

zasto ne postoji odgovor nisam gledao ni jednu sezonu

 

Zašto uopšte trošite i milisekundu svog vremena na nešto što vas ne zanima ili niste gledali. Barem ja,ono što me ne interesuje jednostavno ignorišem kao da ne postoji. (kao v30 telefon)

 

Btw: Serija je (mislim na zadnju sezonu) je odlična. Bio je tu onaj feeling kojem glavnom liku će odrubiti glavu. Dio sa medvjedom je baš bio iznenađujući. Ja sam ove godine sačekao svih 7 serija i odgledao ih za jedno popodne tako da nisam imao onaj glupi osjećaj od prošle sezone da se ništa ne dešava u seriji.

Padanje zida i konačno Veliki Rat po meni samo daju daljnje isčekivanje što će se desiti dalje u seriji.