Komentari Anketa

Koliko često koristite usluge taksija/Ubera?

Vezano uz: Koliko često koristite usluge taksija/Ubera?

overhaul pet 30.6.2017 19:57
8ax kaže...

Na njihovu sreću, trošim 600-800kn mjesečno na njih otkad su dostupni, nemrem se više gurat s 30 beskućnika na 30°C nakon čekanja pol sata.

 Svaka čast. Ja bi tebi dao medalju za najelitniji post dana. Kakav car luksuza, koji profinjeni korisnik usluga prijevoa... ah blago nama pa nas posjećuju i ovakvi plemenitaši
A ti beskućnici, puj! Nadam se da nema koji ovdje, umro bih od srama da nas tko vidi da zajedno čitamo ovaj veleban post.

8ax pet 30.6.2017 23:17
overhaul kaže...
8ax kaže...

Na njihovu sreću, trošim 600-800kn mjesečno na njih otkad su dostupni, nemrem se više gurat s 30 beskućnika na 30°C nakon čekanja pol sata.

 Svaka čast. Ja bi tebi dao medalju za najelitniji post dana. Kakav car luksuza, koji profinjeni korisnik usluga prijevoa... ah blago nama pa nas posjećuju i ovakvi plemenitaši
A ti beskućnici, puj! Nadam se da nema koji ovdje, umro bih od srama da nas tko vidi da zajedno čitamo ovaj veleban post.

 Te sve grafičke i i7-mice držiš u jednom PC-u? 

 

Inače, znam par beskućnika i većina ovih koji se vozaju po tramvajima smatraju da su skloništa i rad općenito ispod njihove časti tak da me zaboli.

Ajar ned 2.7.2017 04:57

ne vozim se tahijima i javnim prometalima (samo cipelcug, bajs ili motor) no u nečem su nezamjenjivi: voze bezobzirno i bahato k'o divljaci pa vježbam stalan oprez (čak i na zebri i to čak i kad je njima crveno a meni zeleno) i ubrzanje pri bježanju iz frkovitih sisuacija. 

 

@udarnik60: u hrvatskoj ionako nema gradova (osim formalno). sve su manje-više selendre (vidi pod "većinsko stanovništvo") no teško (zapravo - nikako) me možeš uvjeriti kako samo zagreb ima taksi-službu (uber nebitan). no way, jose. 

overhaul pon 3.7.2017 15:53
8ax kaže...

 Te sve grafičke i i7-mice držiš u jednom PC-u? 

 

Inače, znam par beskućnika i većina ovih koji se vozaju po tramvajima smatraju da su skloništa i rad općenito ispod njihove časti tak da me zaboli.

 hm, neznam, mislim da mi ni jedna grafička ni i7mica nisu išle javnim ni prigradskim prijevozom, ali pitat ću ih kad dođem doma :)
Inače, meni nije jasno, zašto taksisti moraju na tim svojim podrtinama na "taksi stajalištima" (pola stajališta su si sami okupirali i proglasili svojima) imati stalno upaljen motor? 
Pa smrdi im to lož ulje da crknem kad moram obilaziti na bicikliću te šahiste na uzbrdici. Nije li na kraju taj uber ista ekipa koja ima i privatni taksi? Koliko znam, imaju u pravilu i taksi licence i bonus taj uber ugovor da poberu ko prvi naleti. Evo isto sam vidio i sa tipom koji je sad bio glavni uberov suradnik u uber boat akciji na moru.