Klanovski kutak

Tom Clancy's: The Division 2

Laxx čet 7.3.2019 20:25

 

 

Naziv Klana:  Kreativni Nered 

Platforma: PC

Regija: Ako ovo razumiješ, tvoja smo regija

Discord: https://discord.gg/2G6xjjG

 

Opis: Nekoliko frendova sa ovog područja tražilo je domaću ekipu u Division 2. Kako nismo ništa konkretno pronašli, odlučili smo pokrenuti svoju priču. Pustila se vijest o osnivanju domaćeg klana u užem krugu ljudi i do sada nas se skupilo 10-tak sa preorderom i 10 potencijalnih, tj. opreznijih, koji čekaju da na vrbi rodi grožđe valjda :) . Ekipa je MMO i shooter iskusna, s iskustvom vođenja guildova/klanova. Također neki od nas su sa 1000+ sati u Division 1, što nije za baciti, no prije svega ekipa je normalna (što god to značilo). Tu je ekipa koja se igra da se odmori od RL-a, a ne da unosi nervozu u tih par sati odmora.

 

Plan: Kratkoročni plan je istraživati igru i sve što 1.0 nudi. Puno toga je najavljeno. Što se tiče klana, klan će se voditi izrazito liberalno, bez nekih hijerarhija, otvoren prema svim prijedlozima, dogovorima i reorganizacijama. U prošlim projektima se takav pristup, da svaki član može skoro sve, pokazao kao jedini ispravan.

Dugoročni plan je, ukoliko dovoljno ljudi zagrize za igru i ljudi pokažu interes, krenuti sa organizacijom Raidova i/ili PvP evenata. Koliko će neki tim biti HC ili ne i po kojim pravilima će raidat, odrediti će ljudi koji se oko tog tima okupe a ne vodstvo klana. Po meni bi bilo idealno da se okupe dvije ekipe. Da po mogućnosti raidaju u različito vrijeme i dane kako bi si mogli međusobno pomagati. Svatko radi svoje, HC ili ne, a objedinjeni liberalnim pristupom igri i ostalim članovima klana. Ali to je za sada daleka priča i nema nekog smisla u detalje. Ima se, može se, ali sve u svoje vrijeme.

Uglavnom ako se vidiš u Division 2 igri i ovakvom pristupu klanu, javi se. Tu smo.

 

I btw, ako ima dodatnih pitanja; PP ovdje, Disc “Goran#3830” , ili UPlay “x-Goran-x”. Trenutno vrijeme najviše kratimo u Apexu.

Laxx čet 14.3.2019 14:19

btw, samo da napomenem da je klan kreiran još neki dan. Imali smo jedan Gold Edition tako da je i taj tehnički dio riješen. Nije nam neki troll uzeo ime!

Večeras i ovih dana polako će počet dolazit ekipa tako da obratite pozornost na klan tražilicu ako ste za malo društva. Ne morate se sami penjat do 30 i istraživat igru. A i u konačnici brže i zabavnije je u grupi.

Nadam se da se vidimo!

Laxx pon 18.3.2019 11:39
balky1911 kaže...

Poslao i ja jucer request. Nick: balky1911

 Potvrdio sam ti inv Balky.. Samo molim te obrati pozornost i na discord. Ako si se već registrirao, javi ime tamo da usuglasimo s ingame imenom radi lakšeg prepoznavanja i bolje organizacije. Može se jednostavno promjenit i jedno i drugo, pa ti vidi koje ti više paše. Barem da je prepoznatljivo i slično.

Laxx pon 18.3.2019 11:46

Btw vikend prošao s 30+ članova. Puno više nego što smo očekivali. Tako da je bila malo ludnica, al smo polako sredili sve. Account Cap je 50 pa mjesta polako nestaje.
Dobar dio ekipe će otpast sigurno jer im igra neće sjest, tako da ćemo vjerovatno čistit klan tako kroz nekih mjesec dana. Za sada nema nikakvog zahjeva za ulaz, samo da se pojavite ingame i na discordu.

Tabasco sri 27.3.2019 06:37

Naziv Klana:  Xtreme Duty CRO (XDC)

Platforma: PS4

Regija: Hrvatska

 

Imamo klan od osam članova(za sada) i želimo se još malo ojačati. DobrodošLi su svi; solo igrači (zbog trofeja i nagrada), coop igrači, pve igrači, pvp igrači; igrači sa i bez headseta. Welcome!

Uvjet je da ste normalni i da ne vrijeđate druge po bilo kojoj osnovi. Just play and have fun!

 

Klan je open pa možete se priljučiti ili pošaljite PP pa vam pošaljem invite.

 

Lt. TABASCO_PIT

 

Laxx ned 31.3.2019 11:59
Crotiger kaže...

Nick:crotigar1974  

poslao request za kreativni nered

atm lvl 11

 

lp

 

Pozz Tiger... vidimo tvoju prijavu ingame, ali zbog gužve oko klan mjesta morali smo se prilagodit malo s ulaskom i ostankom u klanu.. Nažalost samo 50 accounta je dozvoljeno. Administracija klana je užasna, tj. ne vidi se ništa po čemu se može prepoznati aktivnost članova ni kada su zadnji put bili online i koliko igraju. Bolji pokazatelj koliko se igra nam je discord nego ingame.

Oslobodili smo nekoliko mjesta prema osobnom zaključku tko je potencijalno odustao od igre ili je jednostavno nedovoljno aktivan. Prepušteno je mjesto nekome aktivnijem. Bilo je i par imena s ovog foruma. Gotovo dnevno nam se javlja netko tko je već u endgameu.

Trenutno muku mučimo s tim kako prepoznati tko stvarno želi i treba klan a tko je tu eto tek toliko zato kaj postoji domaći klan. Savjet tebi ili bilo kome drugom tko naleti na nas. Igraj, levelaj, dođi na discord, druži se.. Dobit ćeš sigurno mjesto samo trenutno ne možemo uzimat ljude low level jer jednostavno pre malo mjesta u klanu. Dođi do 30, joinaj discord i naći ćemo ti mjesto.

Crotiger sub 6.4.2019 14:33
Laxx kaže...
Crotiger kaže...

Nick:crotigar1974  

poslao request za kreativni nered

atm lvl 11

 

lp

 

Pozz Tiger... vidimo tvoju prijavu ingame, ali zbog gužve oko klan mjesta morali smo se prilagodit malo s ulaskom i ostankom u klanu.. Nažalost samo 50 accounta je dozvoljeno. Administracija klana je užasna, tj. ne vidi se ništa po čemu se može prepoznati aktivnost članova ni kada su zadnji put bili online i koliko igraju. Bolji pokazatelj koliko se igra nam je discord nego ingame.

Oslobodili smo nekoliko mjesta prema osobnom zaključku tko je potencijalno odustao od igre ili je jednostavno nedovoljno aktivan. Prepušteno je mjesto nekome aktivnijem. Bilo je i par imena s ovog foruma. Gotovo dnevno nam se javlja netko tko je već u endgameu.

Trenutno muku mučimo s tim kako prepoznati tko stvarno želi i treba klan a tko je tu eto tek toliko zato kaj postoji domaći klan. Savjet tebi ili bilo kome drugom tko naleti na nas. Igraj, levelaj, dođi na discord, druži se.. Dobit ćeš sigurno mjesto samo trenutno ne možemo uzimat ljude low level jer jednostavno pre malo mjesta u klanu. Dođi do 30, joinaj discord i naći ćemo ti mjesto.

 Nije problem.

ne želim na disc, dok nemam mjesto u klanu, to mi je samo ometanje dok igram, a ne radimo nešto zajedno, više pazim na in game stvari.

Javim se kada lupim 30, jer , nisam htio rushat i propuštati, uživam u igri jer sam fakat zadovoljan.

Batalio sam BF V u potpunosti , pa , eto, javim se.

 

Lp

 

Laxx čet 23.5.2019 10:25

Klan Update:

Po izlasku raida uz nekoliko manjih prije, prije par dana klan pročiščen malo žešće. Tj. trenutno ima nekih 15tak mjesta slobodnih. Tako da ako postoji netko zaiteresiran (trenutno primarno za raidanje), tko koristi voice i discord pod normalno i zaitereseiran je za raid za njega će se naći mjesta. Trenutno se raidovi održavaju svaku večer, oko pola 10. Nema još striktnog vremena i ljudi koji idu. Sve je trenutno po dogovoru i željama, tj. u formiranju. U prvom tjednu počišćena prva tri bossa. Danas je reset pa krečemo iz početka, vjerovatno s 2 tima.

Vuxa223 uto 26.1.2021 21:07

Evo poslao sam invite, FlashDog223 je ime, malo fali do 10og Lvl. Igram Division 2 sat-dva dnevno od kad sam počeo. Presao sam solo cijeli Division 1 i proveo oko 27 h. Znam da nije puno, ali vjestan sam u ovakvih igrama.