FinGospodin sri 16.1.2019 13:23

Tražim osobu (po mogućnosti ženskog roda) koja igra igre na ps4 u Istri ili Rijeci. Htjeo bih s nekime podjeliti moju ljubav prema gameingu kada imam vremena za to, ako je neka zainteresirana neka mi pošalje poruku ili šta već na ovaj formu (nov sam ovo mi je sve prilicno nejasno) 

Ako mozda netko zna neki hrvatski gameing forum neka napiše ovdje puno bi mi poglo da ne punim jaja ovdje.

 

FinGospodin sri 16.1.2019 14:02

Jer me ne zanimaju muskarci haha 😂🤣 ne ali stvarno evo htjeo bih da upoznam neku djevojku koja nebi samo isla vani po klubovima, bila videna itd... Bio sam s takvima. Htjeo bih neku zenskog roda s kojom bih osim gaminga se mogao i podruziti a vjerujem da su takve cure prva liga a nisam nikada takvu neku upoznao (ne krecem se bas u takvim krugovima ljudi)

Ne znam sto bi ti ovo "punjenje jaja?" Predstavljalo 

Genoxxx sri 16.1.2019 14:40
FinGospodin kaže...

Jer me ne zanimaju muskarci haha 😂🤣 ne ali stvarno evo htjeo bih da upoznam neku djevojku koja nebi samo isla vani po klubovima, bila videna itd... Bio sam s takvima. Htjeo bih neku zenskog roda s kojom bih osim gaminga se mogao i podruziti a vjerujem da su takve cure prva liga a nisam nikada takvu neku upoznao (ne krecem se bas u takvim krugovima ljudi)

Ne znam sto bi ti ovo "punjenje jaja?" Predstavljalo 

 Puste želje svakog gamera

 

instaliraj si Tinder ili nešto slično i stavi u opis da tražiš partnericu za gaming, čisto sumnjam da ćeš tu na forumu nać takvu, vjerojatno ih ima ali da si ti žensko bili poslao poruku i našao se sa nekim koga si upoznao ovako preko foruma a ne znaš ni kako izgleda?

FinGospodin sri 16.1.2019 15:06

Totalno razumijem njihovu tocku gledista da... Ali jebemu mater gdje da je upoznam sta treba da idem okolo gubim vrijeme pricajuci s curama za koje ce se ispostaviti da nisu. Kad bacis matematiku malo to je pun kurac vremena koje ja nemam a i da ga imam ga nebi tako proveo.

 Ne znam za taj tinder to je u americi u djiru i u tako velikim drzavama gdje su milijonski gradovi mi smo ovdje sitni i jadni i nista nemamo. Imas li ti ili netko koga poznajes pozitivna iskustva na tom tinderu da podjelis s nama malo.

Ivan(4) čet 17.1.2019 02:13

Nema ništa loše u tome da neko želi upoznati osobu sličnih interesovanja, no pristup ti možda nije najsrećniji. Osim što je zicer da će te kolege malo za*****ti, napisao si par stvari koje mi nikako ne bi "sele" da sam žensko.

FinGospodin kaže...

... ne ali stvarno evo htjeo bih da upoznam neku djevojku koja nebi samo isla vani po klubovima, bila videna itd... Bio sam s takvima. Htjeo bih neku zenskog roda s kojom bih osim gaminga se mogao i podruziti a vjerujem da su takve cure prva liga a nisam nikada takvu neku upoznao (ne krecem se bas u takvim krugovima ljudi) ...

 Ovo me podseća na poznanika kome smeta što mu devojka ide po kafanama, a nema nagrade ako pogodiš gde ju je upoznao. Ako želi devojku koja ide u pozorište, onda treba da traži devojku u pozorištu, a ne u kafani. Tako i ti, hoćeš gamericu - kreći se malo u "tim krugovima". (Šta uopšte znači "ne krecem se bas u takvim krugovima ljudi"?! Izbegavaš? Ili ne znaš nikoga koga zanima gaming, što mi je malo verovatno?) U "te krugove" spadaju i odgovarajući forumi, kao i chat i lobyji u MP igrama. Nađu se cure. Neke i same započnu chat. No mislim da oglas "tražim curu" nije najsrećnije rešenje, a pogotovo ne napisati ovako nešto:

FinGospodin kaže...

Totalno razumijem njihovu tocku gledista da... Ali jebemu mater gdje da je upoznam sta treba da idem okolo gubim vrijeme pricajuci s curama za koje ce se ispostaviti da nisu. Kad bacis matematiku malo to je pun kurac vremena koje ja nemam a i da ga imam ga nebi tako proveo. 

 Iz ovoga ispada da te mrzi da mrdneš prstom da bi našao nekoga, nego si ti obznanio da si tu i to je od tebe dovoljno, a ona (one) neka se javi (jave), i to je ono što ni jednoj normalnoj devojci neće baš imponovati - deluješ potpuno nespremno da se potrudiš.

 

Što više pišem, sve sam uvereniji da je Diablo u pravu i da si jako mlad, i da ćeš vremenom sam shvatiti, no možda shvatiš malo ranije. U životu malo toga prosto tako dođe, isto kao što malo toga možeš "prisiliti" da se desi. Šta god da želiš, moraš biti spreman napraviti neki razuman napor, a pri tom ti rezultati neće biti unapred zagarantovani (koliko god da veruješ da si sve smislio).

footballer čet 17.1.2019 09:18

Mislio sam da je tema sprdnja, ali pošto nije, evo ideje. 

Nisam pretjerano na twitchu, ali znam otići pogledati i chatati o sobama. Probaj početi streamati, imaš dvije koristi: možda jednom postaneš partnered streamer i dobiješ koliku toliku zaradu dok gejmaš, i drugo naletit će neka "naša" kad tad i eto ti prilike lol. 

Što se tiče izlazaka, klubova itd; koliko god nisam osoba koja izlazi, i ja otiđem jednom, dvaput u dva mjeseca van, zabavljat se. Nemoj očekivati da će isto tako biti sa svakom curom, ali moraš imati na umu da smo svi mladi i svi se, u određenim dozama, moramo zabavljati, jer, na kraju, što ti vrijedi i mladost kad ne želiš ić van zabavljat se a gejmaš puno previše? 

I ja sam prije, kao mlađi gejmao jako puno, ali nikad me nisu privlačile gejmerice jer jednostavno nisam pretjerano zainteresiran u vrstu osobe kakva sam i ja sam bio; od 16 budnih sati ja sam provodio 9 sati igrajući igre. Koliko god je to zabavno i gušt, ako nemaš koristi od toga, sve više od 2 sata liči na ovisnost. 

volegradele čet 17.1.2019 09:19

Jebote sta je ovo doslo ,na forumima se trazi cura i to mora bit gamer.Jebo mater sta sam ostarija,ja mislija da se jos izlazi vanka po kaficima i klubovima.
Ja svoju zenu pokupija ko galeb ribu iz mora,ona iz ZG a ja iz Splita,kako?!

picajzla0707 čet 17.1.2019 09:29
FinGospodin kaže...

Ali jebemu mater gdje da je upoznam sta treba da idem okolo gubim vrijeme pricajuci s curama za koje ce se ispostaviti da nisu. Kad bacis matematiku malo to je pun kurac vremena koje ja nemam ...

 eeee, takve su cure rijetkost, a rijetkost se teško nađe

ja sam jednu slučajno našao nakon potrage od 15 godina i debelo dvoznamenkastog broja pokušaja

sad smo u braku već 13 godina i još uvijek gejmamo