IT trgovine

Megastore (Hangar 18)

ParaNO1d čet 1.8.2019 13:54

Nije mi jasno kako je Hangar 18 uopće radio tolike godine. Oni ne porizvode ništa, a nisu samo retailer opreme nego prodaju "svoje" NOA proizvode. Sve u svemu pokušali su bez rada i znanja napraviti nešto. To kad da sad netko kupuje kineske telefone na ebayu i lijepi svoj brand gore, tako su i ovi radili, a trošili su lovu na marketing koji im se nije vratio. Jel realno telefoni su im smeće, i ne znam nikog tko je obabrao NOA pored oppo, xiaomi, zte ili sičnih, jednostavno nema smisla. 

iLesko čet 1.8.2019 15:23
BeLLicus kaže...
iLesko kaže...

Naručio monitor u ned kad je bila akcija, danas stiglo, tak da još rade 

 Kod mene jos u procesuiranju :D

Kontaktiraj ih na mail. 

 

Kod mene je bilo isto u procesuiranju i onda sam im bacio mail te se javili da šalju.

BeLLicus pet 2.8.2019 17:14

Ja sam im poslao mail jucer nista nisu odgovorili, sad jos ispada da su pred zatvaranjem i tko zna sta ce biti sa garancijom, 700kn je jeftinije nego da sad narucujem dalje, ali bezobrazni su, ne odgovaraju na mail, posiljke nema ni na vidiku u ponedjeljak će biti 9 dana od narudbe, nisam pametan sta da radim... Links i Futura zakon, danas naručiš, sutra dobiješ. Od sad tko mi ne pošalje narudbu u roku od 2 dana otkazujem ako pise u web trgovini da je na zalihi.

BeLLicus uto 6.8.2019 14:55

Kako ste vi prosli za onaj vikend kad su bili 30% popusti na sve? Meni od 26.7 nije doslo nista, poslao sam mail prosli tjedan nisu odgovorili, zvao sam ih ne javljaju se. Otkazao sam danas naruzbu ni na taj mail mi nisu odgovorili samo mi stoji na njihovoj stranici pored naruzbe Otkazano... Wtf da nece da odg ni na upit sto je sa naruzbama. 

Tony1999 uto 6.8.2019 15:22
BeLLicus kaže...

Kako ste vi prosli za onaj vikend kad su bili 30% popusti na sve? Meni od 26.7 nije doslo nista, poslao sam mail prosli tjedan nisu odgovorili, zvao sam ih ne javljaju se. Otkazao sam danas naruzbu ni na taj mail mi nisu odgovorili samo mi stoji na njihovoj stranici pored naruzbe Otkazano... Wtf da nece da odg ni na upit sto je sa naruzbama. 

 frend je bio uzeo laptop na onoj akciji kad je rukomet bio, cekao je laptop par mjeseci jer ga nisu imali na raspolaganju, na kraju je dobio drugi model istih specifikacija kad se zaprijetio odvjetnikom. Na mail nitko nis ne zna, na pozive isto tako. Tako da sretno s njima i kupovanjem kod njih.

 

I s laptopom je dobio kao 5 godinja njihove garancije, zna li netko sto s time ako propadnu? Piši kući, propalo je?

infinite sri 7.8.2019 01:01

Što piše na jamstvenom listiću + to dodatno jamstvo?

Vjerojatno ima 2 ili 3 godine kod ovlaštenog servisa + to dodatno jamstvo preko nekog osiguranja. Najbolje da pročita, ovako je teško reći napamet.

love2ml86 sri 7.8.2019 01:31
Tony1999 kaže...
BeLLicus kaže...

Kako ste vi prosli za onaj vikend kad su bili 30% popusti na sve? Meni od 26.7 nije doslo nista, poslao sam mail prosli tjedan nisu odgovorili, zvao sam ih ne javljaju se. Otkazao sam danas naruzbu ni na taj mail mi nisu odgovorili samo mi stoji na njihovoj stranici pored naruzbe Otkazano... Wtf da nece da odg ni na upit sto je sa naruzbama. 

 frend je bio uzeo laptop na onoj akciji kad je rukomet bio, cekao je laptop par mjeseci jer ga nisu imali na raspolaganju, na kraju je dobio drugi model istih specifikacija kad se zaprijetio odvjetnikom. Na mail nitko nis ne zna, na pozive isto tako. Tako da sretno s njima i kupovanjem kod njih.

 

I s laptopom je dobio kao 5 godinja njihove garancije, zna li netko sto s time ako propadnu? Piši kući, propalo je?

Nije njihova, od osiguranja.

Čitatelj pet 6.9.2019 11:23

I pise da je po artiklu maksimalno moguce 1-2 istih artikala.

 

Dakle ako netko ima obitelj sa dvoje djece, i zeli recimo kupiti 4 ista misa, ne moze.

 

Ako je akcija na sve, onda je akcija ne sve, neovisno koliko komada, jer njima

treba biti svejedno tko ce koliko kupiti, bitno im je da se rijese svega,

pa da mogu sa sto manjim gubitkom otici u bankrot, te u reorganizaciju i rezalizaciju firme.

 

Makar slabi su to popusti za zatvaranje. Najjace je kad Bauhaus ili MediaMarkt

sele u drugi prostor, prvi tjedan je sve -50%, drugi tjedan -70%, a zadnji dan -90%.

 

Jest da ne ostane puno izbora, al ako je mobitel sa 200€ na 100€, to je vec super stvar,

vrijedi za SVE vrste placanje, ne samo za gotovinu.

 

Nadam se da ce netko nesto i ugrabiti. Zadnji put sam tako upecao finu busilicu na -70%,

i 20 LED zarulja na -90%. Cudno kako to nitko nije zelio, a platit 1.5€ umjesto 15€ je ulov i pol.

 

I tipkovnicu Orion G610 sam upecao na -50% prije 2 godine, za 55€.

ihush sri 11.9.2019 16:55

-nema to veze s jajima i bubezima.. ima s muljažama države-fondova tj klasična kađa bez krađe, tj novci su negdje nestali (u par godina više od 100 mil...) a posljednja 'injekcija' države prije ni pola godine.

-problem? pa ako se petljalo s eu fondovima, ako netko to postavi kao pitanje, .. tad se bespovratni fondovi moraju vratiti, to vraćaju građani koroz porez. Zato nam je bolje to zgurati pod tepih kad već nitko ni ne pokušava sankcionirati ministre i ostale u igri.

-i dalje vrijedi pravilo da što je neki biz razvikaniji kao startup-rast-razvoj i dobije više zlatnih kuna komore, to je veća šansa da će godinu kasnije biti na naslovnicama crne kronike i kriminala (osim kad se to pomete pod tepih).

Zvmira sri 16.12.2020 14:36

Imam isti prblem .Naručim robu dobijem obavjest da su zaprimili narudžbu zovem na telefon javlljau da je telefon isključen šalem mail nema odgovora. nakon 18 dana dobivam odgovor da im je žao ali da više nemaju proizvoda  na lageru te da mi nemogu udovoljiti  iako je kad sam poslao narudžbu pisalo da ih jošima.

Nikakva poslovnost više kod nih ništa ne kupujem. Sreča što nisam platio unaprijed jer bi vjerojatno ostao bez novca.

 

gamer001 sri 16.12.2020 14:59
Zvmira kaže...

Imam isti prblem .Naručim robu dobijem obavjest da su zaprimili narudžbu zovem na telefon javlljau da je telefon isključen šalem mail nema odgovora. nakon 18 dana dobivam odgovor da im je žao ali da više nemaju proizvoda  na lageru te da mi nemogu udovoljiti  iako je kad sam poslao narudžbu pisalo da ih jošima.

Nikakva poslovnost više kod nih ništa ne kupujem. Sreča što nisam platio unaprijed jer bi vjerojatno ostao bez novca.

 

Eh, nisam pratio situaciju nego sam znao da je Hangar bio okej trgovina prije par godina. Narucio i uplatio 28.11., ali ni traga ni glasa (jos)...

Alfa_R sri 16.12.2020 20:55
gamer001 kaže...
Zvmira kaže...

Imam isti prblem .Naručim robu dobijem obavjest da su zaprimili narudžbu zovem na telefon javlljau da je telefon isključen šalem mail nema odgovora. nakon 18 dana dobivam odgovor da im je žao ali da više nemaju proizvoda  na lageru te da mi nemogu udovoljiti  iako je kad sam poslao narudžbu pisalo da ih jošima.

Nikakva poslovnost više kod nih ništa ne kupujem. Sreča što nisam platio unaprijed jer bi vjerojatno ostao bez novca.

 

Eh, nisam pratio situaciju nego sam znao da je Hangar bio okej trgovina prije par godina. Narucio i uplatio 28.11., ali ni traga ni glasa (jos)...

 

Ja sam si neke gluposti naručio na BF, ali sam stavio placanje pouzecem namjerno... 

Od potvrde nisu niš javili... naravno.

 

user3468 uto 22.12.2020 11:20

Također imam narudžbu od BF-a i stavio sam plaćanje pouzećem, baš iz razloga šta mi je smrdilo na to da pošiljku neću vidjeti.

 

Naravno od tada sam par puta pitao za narudžbu ali odgovori su da se strpim, da imaju velik broj narudžbi, a vidio sam i da su objavili kako će do kraja prošlog tjedna sve narudžbe biti riješene, ali naravno ništa od toga... Nakon toga niti ne odgovaraju na poruke.

Uglavnom scam, zaobilaziti u širokom luku.

bxbuguser sri 23.12.2020 13:17

Moje loše iskustvo sa Mega Store on-line kupovina. Pred tri tjedna sam naručio stvari u vrijednosti od 800 Kuna. Odmah sam dobio potvrdu da je moja narudžba zaprimljena i neka platim na njihov račun u Podravskoj Banki. To sam učinio i poslao njim potvrdu uplate. To je bio kraj našeg poslovanja. Pisao sam emaile, zvao na telefon ali odgovora nema.

Išao sam kopat po internetu i našao sljedeć: Mega Store je zapravo Smartphone i Tablet Service D.O.O sa upravom na adresi Braće Wolf 5, Koprivnica, vlasnik je Stjepan Vanđija. Na toj istoj adresi je Hangar 18 d.o.o i Noa-Mobile sa vlasnikom Mario Kralj. To je sve jedna firma.

Ako Googlate Mario Kralj Hangar 18 vidjet ćete kako je ta firma dužna bankama skoro 200 milujana kuna i kako je on varao druge banke za dobiti još zajma. Sad je to na sudu, firma je u stečaju i do 100 ljudi bi moglo ostati bez posla.

Ali najveća tragedija je da Mega Store online i dalje radi kao da je sve u redu i uzima vaš novac. Probao sam kontaktirati Ministartsvo gospodarstva preko telefona i emaila ali uzalud, nitko se ne javlja (Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja, Središnji portal za potrošače,
https://www.szp.hr/, Besplatni telefon 0800 414 414).

Nemojte naručivati ništa od Mega Stora jer ćete ostati bez para kao i ja.

hahhaajaads sri 23.12.2020 13:31
bxbuguser kaže...
Moje loše iskustvo sa Mega Store on-line kupovina. Pred tri tjedna sam naručio stvari u vrijednosti od 800 Kuna. Odmah sam dobio potvrdu da je moja narudžba zaprimljena i neka platim na njihov račun u Podravskoj Banki. To sam učinio i poslao njim potvrdu uplate. To je bio kraj našeg poslovanja. Pisao sam emaile, zvao na telefon ali odgovora nema.

Išao sam kopat po internetu i našao sljedeć: Mega Store je zapravo Smartphone i Tablet Service D.O.O sa upravom na adresi Braće Wolf 5, Koprivnica, vlasnik je Stjepan Vanđija. Na toj istoj adresi je Hangar 18 d.o.o i Noa-Mobile sa vlasnikom Mario Kralj. To je sve jedna firma.

Ako Googlate Mario Kralj Hangar 18 vidjet ćete kako je ta firma dužna bankama skoro 200 milujana kuna i kako je on varao druge banke za dobiti još zajma. Sad je to na sudu, firma je u stečaju i do 100 ljudi bi moglo ostati bez posla.

Ali najveća tragedija je da Mega Store online i dalje radi kao da je sve u redu i uzima vaš novac. Probao sam kontaktirati Ministartsvo gospodarstva preko telefona i emaila ali uzalud, nitko se ne javlja (Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja, Središnji portal za potrošače,
https://www.szp.hr/, Besplatni telefon 0800 414 414).

Nemojte naručivati ništa od Mega Stora jer ćete ostati bez para kao i ja.

Treba to smece prijavit i Provjerenom, vlasnik na sudu radi milijunske stete a ducan normalno radi, vjerovatno mu negdje viri iskaznica kradezea. 

Vader sri 23.12.2020 15:30

Ako već kupujete u tako nekim lijevim dućanima, onda stavite plaćanje pouzećem, pa ako dođe-dođe.

 

Ja sam isto naručio neke gluposti kod njih, zvučnike po 11 kn i slične pi*darije. I došla mi djelomična narudžba, platio pouzećem i bok.

gamer001 sri 23.12.2020 16:35

A gle, meni je u glavi ostao da nije baš lijevi dućan jer je upravo Hangar doo nabavljao tablete za školu u RH. Naravno, svašta im se izgleda izdogađalo od tada, ali nisam/nismo pratili baš. Još kako im je na stranici sve lijepo i ažurno, nisam pomislio ni googlat kao što to inače radim (jer eto, država posluje s njima...)

user3468 sri 23.12.2020 21:03

pa nije to lijevi dućan, tko nezna za megastore/hangar... Samo zadnje vrijeme su u problemima, stalno su imali neke rasprodaje pred zatvaranja itd itd. Neke poslovnice su pogašene radi zatvaranja da bi potom na drugom mjestu bila opet otvorena poslovnica(vjerojatno preko druge firme, nemam pojma).

 

Meni više niti ne odgovaraju, izgleda da prvo zavlače preko poruka koliko dugo mogu, pa kad ih se prokuži komunikacija prestaje.

Ja sam naravno uzeo ali mi je odmah smrdilo na tako nešto(zbog svih ovih prijašnjih stvari šta su se izdogađale), pa sam stavio plaćanje preuzimanjem. 

Zeznuli su me samo na način da sam morao ponovo kupovati već naručene poklone za Božić, ali žao mi je ljudi koji su izvršili uplatu a robu neće dobiti.

spox sri 23.12.2020 22:26
user3468 kaže...

Samo zadnje vrijeme su u problemima, stalno su imali neke rasprodaje pred zatvaranja itd itd. Neke poslovnice su pogašene radi zatvaranja da bi potom na drugom mjestu bila opet otvorena poslovnica(vjerojatno preko druge firme, nemam pojma).

 ja sam u dubrovniku pa mogu rec da znam da njihova poslovnica zatvorena dole jel su bili u ogromnom gubitku i dosta dugo nije placan najam prostora i onda su ju zatvorili i sad se na toj lokaciji nalazi VACOM...

a sto se tice iskustva...imo sam dobro dok sam osobno tamo iso i kupio sta sam htio, a lose je bilo sto kad sam htio jednu stvar sam narucio SSD preko njih da im stigne u poslovnicu i doslovno sam skoro 2 mjeseca moro cekat da mi jave da je stiglo...sreca nisam unaprijed platio pa sam kupio u drugoj trgovini jel mi je hitno trebo