IT trgovine

Futura it - iskustva

SamoPitam3 pet 18.10.2019 00:45
191x7 kaže...

Kada ti iz Future ujutro mailom napišu da artikl šalju kroz 1 dan, jel' to u pravilu znači da šalju isti dan ili pošalju i koji dan kasnije?

Nisam dobio nikakvu obavijest od neke dostavne službe, a ne znam dal' da sutra očekujem ili ne. Više bih volio sutra nego u ponedjeljak ili srijedu.

 Ne znam, ali logika mi nalaze da  bi napisali da salju isti dan, a ne kroz jedan dan. Ovako kroz  izgleda kao da salju u roku 24 sata ovisno o dobavljivosti samog proizvoda.

To sto nisi dobio obavijest od dostavne sluzbe, to ne mora nista znaciti. Meni se znalo dogoditi sa da obavijest dodje ujutro, a dostava bude oko podne, pa se ti organiziraj . Doduse ne sa futurom, ali to ionako ne ovisi o njima...

 

Sandro HR Zagorje sri 11.12.2019 18:24

Imao sam problem sa napajanjem koje je imalo jos 2mj garancije( kupljeno je bilo 2015) te sam ga odnio deckima u trgovinu.

 

Rijesili su mi reklamaciju u manje od 24 sata. Dobio sam drugo skuplje napajanje u zamijenu. Znaci, svaka cast, eto.

Znamo kako je lako danas prodat nesto, no problemi se javljaju ako nesto treba reklamirat. 

 

Moje preporuke za ovu trgovinu. Decki su TOP 

acmilan2 pet 13.12.2019 12:34
Luka123 kaže...

2% popust ide na cijele konfiguracije, ja sam kupovao ~5400kn djelova (matična, cpu, ram), pa ništa od popusta. Rekli su mi da vrijedi samo za cijele konfiguracije :P

 Istina, da.

Mora biti konfiguracija da se moze pokrenuti i da ju mozes koristiti. 

CrossDeath pon 3.2.2020 19:16

daleko najbolja IT trgovina po mom misljenju, ljubazna i strpljiva podrska, kuze se u ono sto rade, vrhunske cijene, popust za clanove foruma, racunalo su mi sastavili doslovno dan nakon narudzbe (iako je bilo bozicno vrijeme)... samo tako nastavite!

cvaja997 sub 7.3.2020 00:02

Predpostavljam da se isplati dat 150 kn više za isti monitor kupljen u ovoj trgovini? Ili bi ilak to uštedjeli pa kupili jeftinije, ali uz natezanja pri možebitnom kvaru/nedostatku u garantnom roku?

Del_Boy97 pon 9.3.2020 11:31
dhorasoo kaže...

sklepao sam si konfiguraciju za 7300 u futuri. za kes 6600. prije nego narucim,zanima me kako dobiti jos neki dodatan popust? onih 2% ili neki promo kod za poklon bon ili sto vec.

 

hvala

 mislim da im das nick na forumu i tjt

Eric Prydz pon 9.3.2020 11:54

Moja preporuka dečkima, poslao im konfu biranu po dijelovima, pročitali moju listu i dali mi preporuku za dijelove koji bolje idu zajedno u okviru cijene.

Prava rijetkost da si danas netko da truda i pozabavi se...kablovi došli u kućištu lijepo svezani, obrisani tragovi prstiju...ne znam što bi rekao osim da tamo kupujem, makar bilo i malo skuplje.

acmilan2 uto 17.3.2020 18:41

Ne trebaju oni puno napravit da bude nesto jos bolje kad su ionako najbolji. Ja na ovom forumu nisam nasao nikog tko bi imao rijec protiv njih, a imali su i sad za vikend free dostavu iznad 100kn pa sam i to iskoristio, danas mi doslo i sve okej 😁

Antonio1987 sri 25.3.2020 06:37

Evo da se priključim pohvalama za navedenu trgovinu.

PC kupljen kod njih jako povoljno uz pomoć ekipe sa ovog foruma.

 

Komunikacija sa njima putem mail-a je brza i profesionalna.

 

Preuzeo računalo kod njih, doma sve spojio i radi ko zmaj.

 

Definitivno trgovina gdje ću ubuduće kupovati IT opremu.

 

Za svaku pohvalu.

Čitatelj čet 2.4.2020 08:31

I onda na takve usluge se jave oni tipkovi "ja hocu jos 50% popusta jer to je sad rabljeni proizvod,

to je vec koristeno, ja mu nisam skinuo junf" bla bla bla.

 

Who cares? Tih 20min rada nikom ne znaci nista, a opet bolje nego dobit plocu koja ti je ne upotrebljiva,

pa se natezat sa proizvodjacom da ti posalje BIOS koji mozes zamjeniti (ako nije zalemljen, kod ASRocka sad isto leme pa bye bye podrsci),

ili platit nekome da ti posudi procesor, flasha plocu itd.

 

Ljudima nikad ne pase nesto, kako god okrenes. Naravno, postoje i normalni koji shvacaju o cemu se radi, ali ovih ekstrem(ist)a je sve vise.

 

Dodinho čet 2.4.2020 08:41
Čitatelj kaže...

I onda na takve usluge se jave oni tipkovi "ja hocu jos 50% popusta jer to je sad rabljeni proizvod,

to je vec koristeno, ja mu nisam skinuo junf" bla bla bla.

 Na kraju krajeva na mailu je pisani zahtjev da sam ja to tražio. Samo šupak bi se išao žaliti na takvo nešto i teško bi mu prošlo.

Čitatelj čet 2.4.2020 08:58

U mailu to nisi trazio, nego si upitao dali je ploca "out-of-the-box" Ryzen 3xxx ready.

Dakle ponudjena ti je besplatna usluga, sto je stvarno fino, odmah imas gotov spreman proizvod,

za koji znas da radi, jer bar 1% svih "out-of-the-box" hardwarea je neispravno, sto prilikom

transporta, pakiranja ili neke vise sile, nastrada i ne radi.

 

A i ne moras trazit AMD "upgrade kit", ako je to uopce jos aktualno, ne znam dali jos salju il ne.

 

No ima svakakvih pacijenata, koji bi na njihov mail odgvorili "pa vi otvarate uredjaje, to vise nije novo, niste normalni" bla bla bla,

"to se na Amazonu prodaje kao Open Box za -50%" bla bla bla...