IT trgovine

Amazon.de/amazon.com

CyberDemonVZ sri 8.1.2020 12:29
Kamikaza1600vti kaže...
x18x05x kaže...
Kamikaza1600vti kaže...

i G27 i G29 su igračkice od volana 

 Šta po tebi onda valja?

 Thrustmaster, čak ne mora bit ni skuplji od Logitecha nego u istom cjenovnom rangu

 No dobro, nećemo se sad prenemagati :)

Thrustmaster je kojih 10-20% bolji od Logitecha.

Tako da ako jedan spada u igračke, onda spada i drugi.

 

Bolje reci "Bolje izaberi Thrustmaster, jer je bolje izrađen i manja je vjerojatnost problema".

Ali, u drugu ruku, Thrustmaster ima vidljivo lošije pedale od Logitecha.

hahhaajaads sri 8.1.2020 12:35
Kamikaza1600vti kaže...

 Thrustmaster, čak ne mora bit ni skuplji od Logitecha nego u istom cjenovnom rangu

 

i naravno za one dulbljeg džepa Fanatec

 Bas me zanima di ces nac dobrog thrustmastera sa kvacilom za oko 200€ (ili ispod kolko kosta G29), jos isto gledam na redditu da je vec par njima otiso volan (i onaj drzac volana ili kak se vez zove). Zamisli, driftas i samo iscupas i volan i glavcinu  + ako se vec uzima thrustmaster onda bi bilo red uzet i mjenjac za njega koji je 100€+...

CyberDemonVZ pon 9.3.2020 15:24
stunjanino kaže...

Pozz, imam priliku kupit rabljenu graficku koja je kupljena na amazon.de i jos je pod garancijom. Zanima me kako mogu ostvariti tu garanciju ako nisam vlasnik racuna preko kojeg je kupljena kartica?

 Sva sreća, još mi nije trebalo.

Ali mislim da se garancija rješava online, tako da vjerojatno trebaš pristup accountu kupca.

blackdevil pon 9.3.2020 19:29

da, javiš se ticketomd da imaš RMA, oni ti pošalju sve podatke i ti samo isprintaš i lijepiš na kutiju.

Nedavno sam imao jedan paket za italiju, a drugi za njemačku i oba 2 puta je amazon platio poštarinu i tamo i natrag.

darkborg sri 8.4.2020 22:30

Ako izgleda predobro da bi bilo istinito onda to uglavnom treba zaobići.
Od ove tri ponude za 700 eura, jedan seller je "just lunched", drugi ima samo 40% positive reviews, treći piše da se ništa ne naručuje prije nego ga se kontaktira, inače otkazuje narudžbu.

Uglavnom, ne da ćeš dobiti neispravan laptop nego ga nećeš dobiti uopće, pa ćeš se morati natezati s Amazonom oko povrata novca.

Avicii1 sri 8.4.2020 22:42

Da, sve se više i ja tako mislim.. mislio sam na ovog sellera sa 96% pozitivnim feedbackom, poslao sam mu mail pa ću vidjeti još dal zvuči uvjerljivo, al da, vjerojatno je pametnije izbjeći..

Hvala u svakom slučaju

hahhaajaads sri 2.9.2020 17:35
CyberDemonVZ kaže...

Trebal si čekati da nestane se stranja pa bi dobio ovaj novi...

 Kakve imam srece, i ovaj cetvrti bude radio ista sranja... Vec si u glavi mislim da ce izgledat kao i onaj drugi sto sam dobio iz Linksa (tj. nakon prvog paljenja on sam dodaje gas, koci itd...). Ali eto, ako nece odma pocet zezat onda sigurno bude za par mjeseci ili godinu... Jedino nisam pitao support sto se tice garancije, dal ide kod njih politika kad se dobije novi volan (i vratim stari) dal dobijem i novu garanciju od 2 godine.

 

btw, moram pohvalit amazon a i sam logitech sto se tice podrske, znaci live chatao sam sa amazon podrskom, rekao problem (i sta sam probao od fixeva), proslijedio video i odma kaze da ce mi napravit replacement, s tim da mogu sadasnji volan zadrzat dok novi set ne dodje, i od onda imam 30 dana da posaljem stari volan, ja placam posti da oni to tamo dostave no amazon djelatnik mi je rekao da slikam racun i da ce mi on vratit novce od dostave na racun 

hahhaajaads sri 2.9.2020 17:48
sandokan111 kaže...

Trebao si trazit refund od amazona i dobio bi ga. Meni se mis tako kvario 3 puta i skoro je istjecalo 2g, a njima nema produljenja garancije pa sam trazio da mi refundiraju a ne zamjene.

 Ne zelim refund, znaci radi se o G29 kojeg sam uzeo za 122€ sa dostavom (sa nekakvim kodom)... Znaci dobio bi 122€ i sa tim nist nebi mogao kupit osim onih prdekana od 360 stupnjeva ili kolko vec. 

 

 Evo sad sam nabrzaka opet isao na live chat sto se tice garancije, i da, dolazi sa novom i punom garancijom od 2 godine, znaci kad mi volan dodje na adresu od tad krece 2 godine garancija sto znaci da su promijenili politiku valjda od kad si ti to refundao...

hahhaajaads sri 2.9.2020 19:43
sandokan111 kaže...

Prije mislim da je to do logitecha, nego amazona.

Kak mislis ? Pa amazon valjda daje garanciju na stvar, osim naravno ako oni odbiju i moram direkt slat poruku logitechu. Ali eto dobro je na kraju da je 2 godine, jer 100% ce se ponovit neka stvar... poslije ako povuku g29 iz prodaje (sto su trebali odavno, napravit recall cijele serije G29) onda mozda dobijem i taj famozni G923 

sandokan111 sri 2.9.2020 23:48
hahhaajaads kaže...

Kak mislis ? Pa amazon valjda daje garanciju na stvar,

 Evo ti dio mog odgovora.

---

Thank you for your email and welcome back to Amazon.de.

Please accept my sincerest apology for the continuous defect on the same gaming mouse.

Since Amazon.de had already issued three replacements for it and the same issue happens every time, the best solution would be to return it back to Amazon.de for full refund.
Plus, we are not able to issue replacement for the fourth time.
I think that changing the gaming mouse to a new model would be the most fruitful decision.

---

hahhaajaads čet 3.9.2020 01:42
sandokan111 kaže...
hahhaajaads kaže...

Kak mislis ? Pa amazon valjda daje garanciju na stvar,

 Evo ti dio mog odgovora.

---

Thank you for your email and welcome back to Amazon.de.

Please accept my sincerest apology for the continuous defect on the same gaming mouse.

Since Amazon.de had already issued three replacements for it and the same issue happens every time, the best solution would be to return it back to Amazon.de for full refund.
Plus, we are not able to issue replacement for the fourth time.
I think that changing the gaming mouse to a new model would be the most fruitful decision.

---

 Aha, ti si mozda skuzio da sam sva tri puta trazio garanciju preko amazona ? Ali nisam.. 2 puta Links i sad prvi put amazon... Jedino sta si ti mogao napravit je kontaktirat direkt logitech i oni bi ti napravili zamjenu i vjerovatno nebi trazili mis nazad. Jer meni je logitech rekao da ako amazon ne prizna garanciju da se javim njima sa detaljima...

love2ml86 čet 3.9.2020 03:04

Koji je najbolji middleman za dostaviti nešto s amazona.de? Tipa da dostave na neku adresu u Njemačkoj pa proslijede meni? Nisam imao doticaja s time pa ako me netko može uputiti.. 

Naravno da su što brži, što povoljniji i poudzani :D the usual.

sandokan111 čet 3.9.2020 12:50

Vecinom koriste svi mailboxde. Ja sam koristio i tiptrans al ne za njemacku. Mailboxde ti za svaki paket uzme oko 3 eura processing. Shipping je za vecinu tih paketa oko 10 eura. Konsolidacija sveg u jedno je 3 eura. Moras im dat neku punomoc i to je to.

hahhaajaads pon 7.9.2020 12:43

Evo dosao mi je novi volan, no imam pitanjca tih labela za vracanje starog volana.

 

1. Znaci ovaj prvi rezem, dam svoj potpis i to dajem direktno ovom u posti ?

2. Ovdje na ove crte samo svoj potpis dajem ili i kazem i koji je problem bio ?

3. I ovo znaci isto rezem i lijepim na kutiju ?

 

E sad jos, da li ovo zalijepit na kutiju od Logitecha ili da uzmem dodatnu kutiju ?

I kak se inace lijepi ovo ? Da li inace to moze napravit i sama posta ili ja moram isprintat a oni ce to zalijepit sa necim, ili ja pak moram i isprintat i zalijepit ?

 

Eh da, jel bi bilo pozeljno stavit i opciju sa trackingom ? Da se nebi slucajno negdje zagubila i da nebudu ovi mislili da jos nisam poslao...