iPhone

iPhone 11 - Rasprava

Hornet_93 sri 19.2.2020 17:58

Mislim da moras imati i usb c - lightning i pd 2.0 punjac od 18w za brzo punjenje...

Ja sam gledao neki ugreen fast charging kit za iphone 11 koji kosta 220kn al mi ne izgleda bas sigurno za bateriju pa sam ostao na org punjacu. Kad krene ljeto i posao budem uzeo org punjac i kabel.

Bolje nego skurit bateriju

split1995 sri 19.2.2020 21:34

Pitanje je jer Fast charging punjač od IStyle je samo 10W i to 269 kn. Iskreno mislio sam ga uzest za mjesec dva da ga imam onako kad bude trebao, ali sumnjam da bi ga ikad koristio kao glavni punjač, a stvarno ne znam koji je dobar za uzesti

split1995 sri 19.2.2020 23:23
Posmatrač kaže...
Hornet_93 kaže...
Mislim da moras imati i usb c - lightning i pd 2.0 punjac od 18w za brzo punjenje...

Ja sam gledao neki ugreen fast charging kit za iphone 11 koji kosta 220kn al mi ne izgleda bas sigurno za bateriju pa sam ostao na org punjacu. Kad krene ljeto i posao budem uzeo org punjac i kabel.

Bolje nego skurit bateriju

 Uzmi ugreen....

Valjda to preskupo kino od moba ima nekakvu zastitu ;)

 

 

Nije valjda ko MBP kojem je najizdrzljivi dio koji nikad  ne crkne, osigurac ;)

 Pogledao sam i sviđa mi se što je Amazon choice i tamo ima stvarno dobre recenzije (nije neka lijeva firma barem), ali kod nas je jedino u prodaji kabel za 131 kn, ali ne i adapter (prema stranici jeftinije.hr), a ako bi uzeo izravno od njih čeka se od 30 do 60 radnih dana što je stvarno previše

gnomisa sri 11.3.2020 11:50
Posmatrač kaže...
Hornet_93 kaže...
Mislim da moras imati i usb c - lightning i pd 2.0 punjac od 18w za brzo punjenje...

Ja sam gledao neki ugreen fast charging kit za iphone 11 koji kosta 220kn al mi ne izgleda bas sigurno za bateriju pa sam ostao na org punjacu. Kad krene ljeto i posao budem uzeo org punjac i kabel.

Bolje nego skurit bateriju

 Uzmi ugreen....

Valjda to preskupo kino od moba ima nekakvu zastitu ;)

 

 

Nije valjda ko MBP kojem je najizdrzljivi dio koji nikad  ne crkne, osigurac ;)

 Žena ima 11cu koja dolazi s onim supersporim smećem od punjača. Uzeo sam joj od Ugreena 18W brzi punjač i radi odlično. Proizvodi od Baseusa, Ugreena, Tronsmarta (s aliexpressa) su vrlo dobri i nema straha da neće odraditi posao.

R36 sri 11.3.2020 18:19
Posmatrač kaže...
R36 kaže...

Ja cu samo reci da se uopce ne pazi na bateriju i da ga se puni s brzim punjacem.

Javim danas na koliko je zdravlje bateriju.

 Upravo tako. Nataknem na prvi USB C kabel koji nadjem ;)

 Primjer za Iphone 8 - nakon 2 godine i ne paznje prema bateriji., prilikom prodaje zdravlje baterije je bilo na 86%

R36 sri 11.3.2020 18:55
Hornet_93 kaže...

moj ip11 imao je 100% nakon 4 mjeseca korištenja, ali sam ga držao samo na 5W punjaču. punjenje svakih 2 dana.

 Iphone 11 nakon 4mj koristenja i punjenja s brzim punjacem i ne brigom oko baterije je na 100% zdravlja baterije.

gnomisa sri 11.3.2020 20:48
playjob kaže...
Hornet_93 kaže...

moj ip11 imao je 100% nakon 4 mjeseca korištenja, ali sam ga držao samo na 5W punjaču. punjenje svakih 2 dana.

 Ja koristim njegov defaultni brzi punjač. Nemam komentara.

 ip11 nema defaultni brzi punjač, on dolazi sa sporim punjačem....extremno sporim. Ip11 pro dolazi sa defaultnim brzim punjačem.

gnomisa sri 11.3.2020 21:16
Hornet_93 kaže...
Zato velim da sam punio sporim 5w, iako sam si i nabavio ugreen 18w, jer je org od 500kn bolesno preskup

 Pa da, apple je uvijek derao kožu sa dodatnom opremom. Nego battery health je kod nas 100% nakon 3mj. i puni se od prvog dana sa Ugreen 18W brzim punjačem.

Besana čet 12.3.2020 08:58

Molim vas kupila sam 50 g na iClaudu,napravila sigurnosnu kopiju ali kada otvorim podsjetnike na laptopu sinkaju se samo 3 ,ostali nece a ta mi je ap najvaznija.Postoji li mogucnost da sa laptopa vidim sve ili bar one koji se ne syncaju da premjestim u Biljeske da ne idem copy paste

mommmistake uto 17.3.2020 14:15
Besana kaže...

Gdje mogu izgasiti da mi se pali svjetlo za svaku obavjest ? Ostavila bih jedino za poruke i pozive ostalo da ostanu bedzevi ali da se ne pali svjetlo kada je zajkljucan zaslon?

 Ne možeš.

 

Što se brzog punjača tiče, ispod 200kn je u istyle-u, što nije previše.

sardax sri 25.3.2020 15:22

Ekipa, trebam pomoc ako slucajno tko moze probat.

Imam AirPods Pro i rade mi uredno i sa mobitelima, iPadom, HP laptopom i Samsung TVom, odnosno sa svim osim sa Samsung TVom od jednom.

Naime, uredno se spoje i sve, cujem zvuk kad se disconnectaju, ali nema zvuka sa TVa.

Ovo mi se dodgadja na dvi TV samsung. Obje su 2017-2019 godiste.

_itsmoriarty pet 29.5.2020 23:39
Soldjer330 kaže...

pozdrav imam jedno pitanje, dali bi ova kombinacija bila u redu za brzo punjenje iphone 11?

 

nisam bas strucnjak pa da se ne zeznem

 

tnx

 

https://www.mall.hr/punjaci-prijenos-podataka/anker-powerline-usb-c-lightning-kabel-09m-crni

 

 

https://www.mall.hr/punjaci-prijenos-podataka/anker-powerport-atom-powerdelivery-punjac-bijeli

 da radila bi bez problema. 

 

ja sam sebi uzeo takodjer jedan punjac koji ima DP i dva obicna usb, od 60W i punim bez problema. 

 

tako da bi ti ovo radilo ok. ne brini. 

Flas1987 uto 16.6.2020 13:27

Pozdrav. Postao i ja ponosni vlasnik Iphone 11.

Malo me muce notifikacije, nikako da ih podesim kako spada.

 

Je li moguce kad mi stisne sms poruka, mail ili vocap da vidim tko mi je poslao poruku ali da se ne vidi sadrzaj poruke?

Maknuo sam preview da mi se vidi, ali kada to maknem onda ne vidim tko mi je poslao poruku. Pise samo notifikacija...

 

zapravo radi na svemu osim na vocapu, jel moguce? Podesio sam kada dode poruka da vidim od koga je ali da se ne vidi sadrzaj poruke, ali sam si ostavio ukljuceno kada je zaslon otkljucan da vidim. No nazalost ne fercera. Kada mi je tako podeseno ne vidi se sadrzaj poruke dok mi je zaslon otkljucan.